Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Pumi

2018. március 12.

Kicsit szárít, de imádom a lemosást vele.Nem tudom ujravenném e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Kicsit szárít, de imádom a lemosást vele.Nem tudom ujravenném e.

Anheszenamon

2018. február 17.

Nem igazán szerettem meg ezt a terméket, nem fogom újravásárolni. A használata után feszül, száraz az amúgy kombinált bőröm. Pedig előtte sminklemosásra olajos balzsamot használok, de ez mégis kiszárítja a bőrömet. Ha elfogy, valami kímélőbbet fogok választani helyette, szebb összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

labathante

2018. február 8.

Háááááááááát sima arclemosó. Nincs baj vele de nem is csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Háááááááááát sima arclemosó. Nincs baj vele de nem is csodaszer.

kackac

2018. január 5.

Elhasználtam belőle 5 flakonnal. Szerintem ez elég meggyőző :D
Olyan arctisztítót kerestem, ami a napi szennyeződéseket és a sminklemosás utáni maradványokat eltünteti. Továbbá fontos volt, hogy ne legyen túl erős, mélytisztító hatása.
Ezeknek a kritériumoknak megfelelt ez a termék, de semmi többnek. Esténként használom, olyankor rendesen belemasszírozgatom a bőrömbe. Kellemes érzést hagy maga után, engem nem szárít, nem pattogtam ki tőle, annak ellenére sem, hogy parfüm van benne. Egyébként az illata kellemes, olyan gyógyfüves, amit én azeretek, de tudom, hogy sok embernek visszataszító “tisztítószeresnek” tűnhet.
Összefoglalva : ez egy jó termék, ha valaki olcsón akar, alapterméket, a kevésbé problémás, vagy absolute flawless bőrére. 5 csillag, mert ennyi pénzért azt teszi, amit tud :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Elhasználtam belőle 5 flakonnal. Szerintem ez elég meggyőző :D

Amira89

2017. december 18.

Meglepően jó termék. Simnket szépen eltávolítja

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Meglepően jó termék. Simnket szépen eltávolítja

borzsu95

2017. október 26.

A sminket meglepően szépen eltávolítja, megvan a "tiszta érzet", nem irritálja a szemem, az illatával semmi bajom, de egyebet nem tett. Kevesebb pattanást, mitesszert, vagy kevésbé zsíros bőrt nem tapasztaltam. Az igazit még keresem, de alapjaiban nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Beka12

2017. október 2.

Imádom! Nagyon szépen helyre tette a bőrömet. Egy jó arckrém azért kell mellé, mert anélkül nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

kisritus

2017. szeptember 27.

Többet vártam tőle. Tisztít, az rendben van, nem csípi a szemem, de nekem nagyon vegyszeres az illata, amit nem szeretek egy arctisztítónál.
Viszonylag sokáig elég, de ha elfogy, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Viszonylag sokáig elég, de ha elfogy, biztosan nem veszem újra.

Kitti66

2017. szeptember 26.

Először a barátnőmét próbáltam ki, amibe beleszerettem és azonnal vettem magamnak egyet. A zsíros bőrömet nagyon jól mattítja. Minden nap használom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Bridddzs

2017. szeptember 19.

Nem rossz, de nem is nagyon durranás. Viszonylag sokáig elég. Gyengéden tisztít, utána egészen matt lesz tőle a bőr. Finom illata van. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.