HiPP

Ár:   769 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diable, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Babasampon a könnyen kifésülhető hajért

Különösen bőrbarát, speciálisan gyermekeknek fejlesztették ki, nem csípi a szemet. A természetes ápoló összetevők védik az érzékeny fejbőrt a kiszáradástól. A haj semelyesen fénylő, könnyen kifésülhető lesz.

Érzékeny fejbőrű felnőtteknek is ideális. Nem tartalmaz ásványi olajat, éterikus olajokat, színezéket, tartósítószert, PEG-emulgeálószereket, parabéneket. Bio mandulakivonatot tartalmaz, kellemes illatú, szappanmentes, szemkímélő, ph-bőrsemleges. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

bettililiom

2018. november 12.

Mindkét lányom fejbőre viszket utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Mindkét lányom fejbőre viszket utána.

senskin

2018. május 7.

Nagyon nagyon jó! Hosszú hajra használom, mert mást már nem bír a fejbőröm. Natur balzsammal ideális. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

Lashes

2018. február 23.

Szerettem volna lecserelni a tobb ezer forintos novenyi samponomat egy megfizethetobb termekre. Mivel sok esetben hasznalok baba dolgokat a furdoszobaban, gondoltam a Hip jo valasztas lesz. Az osszetevok rendben vannak, sensitiv is (ami nekem sajnos szukseges), az illata is tetszett. Nagyon szerettem volna szeretni. A harmadik flakon utolso negyedet mar nem biztos hogy samponkent fogom elhasznalni, mivel borzasztoan “hamlik” tole a fejborom :( nem korpa, hanem olyan mintha rettentoen kiszaritana es viszket is. Mindemellett nagyon zsirosodik tole a hajam, ezalatt az ido alatt 2-3 napot alig birt ki a hajam mosas nelkul. Amire viszont szeretem, az az arcmosas. Az arcomnak kimondottan jo, nem huzodik a borom furdes utan. Ezert, de csak ezert kap 2 csillagot. Ujra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

noxibaba

2016. június 14.

Sajnos nem vált be. Kisfiam fejbőrét szárítja. Pedig nagyon szép összetevői vannak. Én is próbáltam, sajnos az én fejbőröm sem bírja. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

aguatic

2016. március 22.

Felnott fejjel bele szerettem a termek csaladba. Mivel az elotte probalt termekek bevaltak a hipptol igy ot is nyugodt szivvel vettem meg. Sok es hosszu hajam van, nehez volt kifesulni, nem segitett ez a sampon. Hajamat gyakrabban kellett mosnom mellette, mert zsirositott. Pozitivuma az illata :/ en akartam ot is szeretni, de sajnos mi nem vagyunk jo paros :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

palzsu

2016. február 22.

1 eves es 4 eves fiainknal hasznaljuk, mar csak ezt, nem kiserletezunk massal. Keves kell csak belole, jo az illata, puha lesz tole a hajuk, nem csipi a szemuket. Mi kell meg?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Tobe86

2015. december 17.

Régen rágódtam már hogy kipróbáljam e a hipp babakozmetikumokat elsősorban a "bio"sága miatt. ez volt az első a családból amit teszteltem. Sajnos csalódnom kellett. Az állaga szokatlanul sűrű(alig bírom kinyomni a tubusból) ami önmagában nem is lenne baj de abszolút nehézkes eloszlatni és sok kell belőle. Nekünk alig habzik. Az illatáról nem beszélnék sokat arra annyira nem vagyok igényes (babánál pláne-inkább legyen parfum free). A hatása : semmiféle tisztaságérzetet nem ad. Öblítés után olyan érzésem van mintha krémes testápolóval kentem volna be a fejem (merthogy én is kipróbáltam). Semmi üde érzés. Persze ez lehet hogy jó a babáknak bár nem tudom. Mi a 2. babával sokáig szenvedtünk a koszmó miatt. Túl zsíros volt a fejbőre . Ez a sampon sem segített volna a bajon ha akkor próbáljuk ki. Nagyobbik lányomnak is ezt használom. Szárítás után nem igaz hogy könnyen fésülhető inkább viaszos bekrémezett tapintású lesz és mintha zsíros lenne a haja. Ez a sampon sem a gyerekeimnek nem lett jó sem nekünk .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

2015. július 13.

4 éves kislányom hajára használom. Szép fényes, puha lesz tőle. Az illata is kellemes. Kifésülés kicsit nehézkes utána, de arra van más szer amivel megoldjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Maxy

2015. március 30.

Jó kis sampon a babának kiegészítve a gyógyszertári hidrofiles fürdetővel. Az illata kellemes, olyan púderes, kamillás. Nem pattogzott ki tőle, teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

kispajkos

2014. november 26.

Mivel a fürdetéshez is Hipp termékeket használunk és elégedett voltam vele, ezért a sampont is kipróbáltuk - használjuk. Sűrű állagú, kis mennyiség is nagyon jól habzik. Illata ugyanaz a púderillat mint a fürdetőé, én nagyon szeretem. Baba hajra szerintem jó a sampon. Én is kipróbáltam, de nem volt jobb mint a szokásos samponom, csak az illata csábított :) Talán kicsit mintha elnehezítette volna a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.