HiPP

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bbertie, Módosítva: 2011. június 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

Természetes bio-mandulakivonatával nagyon kímélő, támogatja a bőr természetes savköpenyét, már fürdés közben ápolja az érzékeny és puha bőrt. Krémes, puha állagú habjával kímélő fürdőélményt jelent a kicsik és nagyok számára egyaránt, így mindennapos használata mellett is bőre olyan sima és puha marad mint a baba bőre.

A készítmény nem tartalmaz:

• konzerválószert
  • allergizáló illatanyagot és illóolajat
  • ásványi olajokat
  • PEG-emulgeátort
  • parabéneket
  • állati eredetű alapanyagokat
  • génmódosított növényi összetevőket

pH-bőrsemleges, gluténmentes, különösen kímélő, szappanmentes és könnymentes összetétel. Dermatológiailag tesztelt.

Kiszerelés: 1000ml

Gigi95

2019. április 7.

2,5 hónapos a kisfiam, 2 hete kezdtük el használni. Én meg vagyok vele elégedve, nem túl illatozó, nem túl habzó. A babám bőre puha és nem szárítja. Müllerben vettük 1600ft-ért. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

lolkabolka

2018. szeptember 23.

Nagyon szeretjük, családi tusfürdőként használjuk, olcsó, szép összetevők, kiadós, isteni illat. Kb. Egy hónapig bírja a flakon. Mindig újra vesszük. Másabb a flakon, Müllerben 1600,- az egy liter.

Update: kicsit utána olvastam, kutakodtam. A termékben lévő színezékről némelyik külföldi oldalon nem jókat írnak, konkrétan rákkeltő hatásról írnak. A nyári időszakban sokat használtam, de sokszor viszkettem. Lepontozom a káros összevő miatt, ráadásul egy babatermékben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

reka0107

2018. március 25.

Ezt használja a fürdővízben az egész család. Már másodszor vettem. Kellemes illatú és viszonylag sokáig megmarad a hab. Tartós az illata is a bőrünkön, viszont minimálisan szárítja a bőrt. A 2. flakon használatánál azt tapasztaltam, hogy a kislányom ekcémája fürdés közben mindig kiújul, emiatt sajnos váltani fogok. Csak ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

juditkaa70

2016. április 30.

Tegnap a Rossmanban vásároltam akciósan most 2150 Ft helyett,1650 ft-ért. Gyönyörű égszínkék színe van a víznek,a finom púderes illatáról nem is beszélek,ami sokáig érezhető. Mennyei! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 30.

Girona

2015. szeptember 5.

Gyengém minden púderes illatú kozmetikum, ennek pedig kiváltképp finom illata van és igen gazdaságos darab. Én áttöltve egy nagyobb pumpás flakonba tusfürdőként használom és nagyon meg vagyok vele elégedve;gyengéden tisztít és isteni babapúder illatot hagy a bőrön:)
Egy picit lehetne enyhébb színe ,csakis ezért az 1 pont levonás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Egy picit lehetne enyhébb színe ,csakis ezért az 1 pont levonás.

deakliligreta

2015. augusztus 30.

Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Imádom! :)

dorcsiii

2013. október 23.

Szeretem :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Szeretem :-)

szambi

2013. február 28.

Sokáig elég, nem csinál akkora habot amiből nem látszom ki, mert azt utálom, és nem viszketek tőle. Szupi!

Viszont nem is olyan hatásos, mert sajnos így is hamar megjelenik a koszcsík a fürdőkád szélén. Lehet nagyobb mennyiségben kellene a vízhez adnom, de akkor meg bukom a fent felsorolt előnyöket. Jó ez így ahogy van. Azért jobb mintha nem használnék semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

felicitas

2013. február 20.

Ez eddigi legjobb habfürdőnk. Kellemes, nem erős illat, megfelelő habzás. Gyönyörű kékes- zöldes színe lesz a víznek, és ami nekem a legfőbb, hogy az extrém száraz bőrömet nem szárítja ki. Maradunk ennél. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

danacanahai

2012. április 17.

Mi tusfurdonek hasznaljuk es igazan kitunoen teljesit. Nem szarit, finom az illata, es az ara is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1