HiPP

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. június 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Különösen bőrbarát, kifejezetten  gyermekeknek ajánlott érzékeny bőrre és hajmosáshoz. Nem  csípi a szemet, használat után  a haj könnyen  kifésülhető lesz. Óvja a bőr természetes védőrétegét. Nem tartalmaz paraffinolajat, illóolajat, színezőanyagokat, szilikont,  búzafehérjét. Kellemes illatú, nem tartalamaz allergizáló illatanyagot. Vegan, nem tartalmaz állati  eredetű nyersanyagokat. Szappanmentes, szemkímélő, pH-semleges.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

pappevi1975

2018. november 1.

A kisfiamnál használom, na jó néha én is.
Az illata nagyon tartós.
Hajmosásra is használom nála.
Könnyű lemosni, megfelelően habzik.
Több markát kiprobaltunk már, nekem ez jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

A kisfiamnál használom, na jó néha én is.
Az illata nagyon tartós.
Hajmosásra is használom nála.
Könnyű lemosni, megfelelően habzik.
Több markát kiprobaltunk már, nekem ez jött be.

timity

2018. június 25.

Itteni jó vélemények hatására vettem meg. Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Magamnak vettem, mert érzékeny a bőröm. Pozitívuma hogy jó az illata, viszonylag az összetevői is, és cuki a doboza, de ennyi. Egy gél szerű, átlátszó "cucc", amelyet még magamnak is nehéz lemosni! Egyszerűen ha nem dörzsölöm le használat után, azt bizony a sima víz le nem hozza! El nem tudom képzelni szegény gyerekeknél mennyire kellemetlen lehet.. "Csutakolni" kell, hogy lejöjjön. Első körben testápolónak próbáltam, gondoltam adok neki esélyt samponként, az még rosszabb... Másnapra bezsírosodott a hajam. Ritkán van, hogy egy terméket egyáltalán nem használok, de ez ilyen. Még folyékony szappan helyett is vacak. :( Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

reka0107

2018. március 25.

Nagyon szeretem! Az illata kellemes, nem csípi a szemet, nem habzik extrán, így könnyen lemosható a gyerek fejéről. Rendkívül gazdaságos, elég egy köröm nagyságú mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

jkrisztie2

2017. július 7.

A szokásos "hippes" illatú babakozmetikum, finom mandulás. Ezzel legalább rá tudom venni a 2 éves kislányomat a hajmosásra, a fókával végre szivesen mos hajat. Nem csíp, gyengéd, a haj könnyen kifésülhető. Tömény, pici kell csak belőle, gazdaságos is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.