HiPP

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

bszancsi

2018. november 29.

Nagyon kedvelem. Jó illata van, jó állagú,nem hagy zsíros érzést. Kislányomnak születése óta ezt használom, nagyon puha a bőre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Annis

2018. január 20.

Nagyon szeretem! Testápoló tej ellenére nagyon jó kis állaga van, gyorsan beissza a bőröm. Könnyel el lehet kenni, nem hagy zsíros érzetet. És az illata mesés! Felváltva használok többféle testápolót, de ezt is biztos beteszem a kedvenc termékeim csoportba. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

kék lány

2017. szeptember 3.

Én direkt magamnak vettem, az összetevői miatt, mert éppen nem volt pénzem a jól bevált, házi készítésű, szuper, de elég drága testápolómra (végzett népi gyógyász készíti). Ha nem is bio, azért a kommersz testápolókat összetevők szempontjából messze felülmúlja! Ezzel nagyon nem lehet ártani a bőrnek! (Szerintem kicsit sem.) Többnyire estére szoktam használni, mert hamar beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet a bőrön, illetve nem ragad. Jó puha, kellemes tapintású lesz tőle a bőr (és másnap is az marad). Az illata elsőosztályú. Most már rendszeresen fogom venni, a jó kis házim mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

GViki

2017. február 10.

3 éve használom kisfiam bőrére, nagyon szeretem. Finom az illata, azonnal beszívódik, tökéletesen hidratál. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

enicicc

2016. június 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, jól kenhető, gyorsan beszívódik, és alig kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

dandy

2016. május 8.

Up: Most én is ezt használom, nagyon bevált, finom illat, jól hidratál, gyorsan beszívódik, tökéletes, szép összetevők. :)

2015. augusztus 3.
2 éves kislányomnak a melegkiütés elmúlása után érdes, száraz maradt az egész lábán a bőr. Az itteni vélemények alapján erre esett a választásom és nagyon jó. 2 nap alatt rendbe jött a bőre, újra finom puha. Nem ragacsos, gyorsan beszívódik, az illata is nagyon finom babás :) Az összetevői is szépek. Azóta a 4 éves fiam is jön fürdés után, hogy kenjem be, mint a húgát. :) Nem túl olcsó, de nagyobb kiszerelés (350 ml) így sokáig elég lesz, még lehet én is kipróbálom, hogy teljesít. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

2015. augusztus 3.

vfgyongyi3012

2016. április 8.

Itt nem csak az illat a lényeg, hanem, hogy ne legyenek olyan anyagok, amik károsíthatják v. irritálhatják a baba bőrét. Ezért szeretem ezt a Hipp baba krémet, mert szulfátmentes (szulfátok - irritáló anyagok), parabénmentes (parabének - tartósítószer, nagy mennyiségben mérgező lehet), továbbá nincsenek benne PEG-ek - emulgeálószerek, és nincs paraffin sem, ami póruseldugító stb. Szóval teljesen rendben van :) Szeretem :) 5-ből 5!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

kalmaniki

2016. január 29.

1 èves kisfiam bőrère használom, gyorsan beszívódik, kellemes babás illata van, nem okozott irritációt. Èn is kipróbáltam, jól hidratál bár így tèlen számomra kicsit kevès, de puha bőrt varázsol nekem is. Ár-èrtèk aránya is jó,mert sokáig elèg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

sqleila

2015. december 20.

Pár hete használom, és egyelőre nagyon szeretem. Kicsit hígabb, gyorsan szívódik, és nagyon szeretem a "tiszta" illatát. A gyerekemre nem kenném, olyan illúzióim nincsenek, hogy 100%-osan bio, de rám jó lesz :))

Bosszantó egyébként, hogy milyen árkülönbséggel árulják, jelenleg a Müllerben 1090, máshol 1500-öt is elkérnek érte...

Egyelőre négy csillag, mert a hosszútávú használatról nincs még tapasztalatom, de meglátjuk, lehet, hogy még 5 is lesz belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Ginerva

Korcsoport: < 18
2015. augusztus 23.

Nekem egy kicsit túl híg az állaga de hamar beszívódik és csak kicsit kell belőle használni. Tetszik az illata, a gondtalan óvodás éveimre emlékeztet, amikor az édes álommal fürödtem, szerintem hasonlít az illatuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.