HiPP

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A HiPP Babysanft Naptejet kifejezetten az érzékeny bababőr számára fejlesztették ki. Védi a bőrt a napsugarak káros hatásától. Nem képez fehér filmréteget a bőrön. Bőrbarát, vízálló, bio mandulaolajat tartalmaz. 30-as védőfaktorral, UVA+UVB szűrővel.

szilfid

2018. augusztus 9.

Kisbabámnak vásároltam a szép összetevői miatt, de az egész család használja.
Kellemes illatú, jól kenhető és gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget a bőrön.
Sajnos kevéssé mondanám vízállónak.
Összességében nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Kisbabámnak vásároltam a szép összetevői miatt, de az egész család használja.
Sajnos kevéssé mondanám vízállónak.
Összességében nagyon szeretjük.

Msb

2018. május 2.

Pár éve használom.
Ami jó: könnyű fölkenni, akár az arcomra is, pedig elég érzékeny bőröm van. Nem marad fehér a bőröm. Nincs illata, Nekem nem is zavarom zsíros.
Ami gond: már tavaly is éreztem, és most elég egyértelmű, hogy mégsem bírja a bőröm. Viszket tőle :-( elég egyértelmű, mert ahogy lemosom, sokkal jobb lesz A viszketés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 2.

Pár éve használom.

mucli0525

2016. január 6.

pici babámnak vettem a nyáron ,teszteket olvasgatva ez tűnt a legjobbnak. könnyű,vékony rétegben fel tudtam vinni. illata nincs. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).