HiPP

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A HiPP Babysanft Napvédő krémet (50 ml) kifejezetten az érzékeny bababőr számára fejlesztették ki, használata különösen ajánlott a gyermek arcán és kezén. Védi a bőrt a napsugarak káros hatásától. Nem képez fehér filmréteget a bőrön. A krém ne kerüljön ruhára. Bőrbarát, vízálló, bio mandulaolajat tartalmaz. 30-as védőfaktorral, UVA+UVB szűrővel.

edina1212

2018. június 29.

Tényleg kellemes érzetet adó, nem ragadós, könnyen felvihető krém.
Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Tényleg kellemes érzetet adó, nem ragadós, könnyen felvihető krém.
Nekem bevált :)

Rien

2017. június 26.

Az arcomra vettem a korábbi vélemények és az összetevők alapján, mert reméltem, hogy nem hagy fehér réteget és még a naptól is hatásosan véd. Pluszban az ára sem elhanyagolható szempont mondjuk egy Biodermához vagy Vichy-hez képest. Valóban nem hagy fehér réteget, nem irritálja a bőrömet, nem pattog ki, de nekem némileg fénylik tőle az arcom és a napon azon a részen szinte leolvad, ahol a napszemüveg a bőrömmel érintkezik. Sajnos olyan arcra való napvédőt még nem találtam, ami ne így reagált volna egy idő után. Általában használok hidratálót az arcomra, mielőtt felkenem, talán ez is okozza ezt a problémát, vagy csak egyszerűen a meleg. Mindenesetre ettől eltekintve nem rossz termék, de nem tudok neki öt csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Konczt

2016. november 26.

Könnyű, krémes állag, nem ragad nagyon hamar beszívódik, nem okoz irritációt. BIztosan újraveszem nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Hettita

2016. július 2.

Emimót tudom ismételni: én is az arcomra vettem, és a lehető legjobb, kíméletes, semmi illat, alig-alig látszik vékony rétegben.
Tényleg sikeresen rávesz arra, hogy védjem az UV sugárzásnak mindig kitett pofim, amire még szükségem lesz egy darabig napfoltok nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

2015. június 10.

Szuper...a kisebbik fiamnak nagyon érzékeny a bőre, ez a krém nem okoz semmi irritációt, óriási csillagos ötös amiért nem nanorészecskés fényvédő van benne. Van 200 ml naptej változata is, azt hiszem egyértelmű, hogy ezt fogja használni a család többi tagja is, mert nagyon nehéz olyan fizikai fényvédőt találni ami nem nanorészecskés. Nem hagy fehér réteget, sűrű de jól kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Emimo

Korcsoport: >54
2015. június 5.

Az arcomra vettem. Nekem nagyon kellemes viselet, nem ragacsos, könnyen kenhető, érezni a mandulaolajas siklást az arcbőrömön; nem zsíros, bár nem is ultra könnyű kis emulzió. Jól tapad. Nagyon megszerettem. Nem hagy fényes, zsíros réteget, bár, mint minden fényvédő, ez is azért észrevehető az arcon, de abszolút viselhető mindennaposan a városban az utcán. Sőt, szép, üde fényt ad az arcomnak. Nem kenek rá semmit, alá hidratálót vagy színezett hidratálót. Nincs semmi illatosítása. Nagyon elégedett vagyok vele, jó vásár volt, kisgyerekeknek és felnőtteknek is csak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).