Holika Holika

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hipoallergén mélytisztító olaj-balzsam, amely segít gyengéden eltávolítani a mitesszereket. A szilárd balzsamot masszírozás közben a test hője felolvasztja. Könnyedén eltávolítja a mitesszereket, az elhalt hámsejteket és az egyéb szennyeződéseket. A rózsaszín agyag felszívja a felesleges faggyút. Az aloe vera kivonat táplálja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

matebette

2017. május 6.

Amikor megerkezett, meglepodve lattam, milyen pici kiszereles... en egesz arcra hasznalom, elso lepeskent a tobblepcsos rutinbol. Tehat olajos lemosonak. Az egesz egy honapra eleg... nem tul sok. A sminkep szepen leolvasztja, valamennyire a spiralt is... vizzel lemoshato utana. Csak kar, hogy mindezt asvanyi olajjal teszi... el is tomte a porusaim nehany helyen. Nem veszem ujra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Orsi0401

2016. december 11.

Kamasz fiamnak rendeltem ezt a cuki kis terméket, bevallom sokat nyomott a latban a csomagolása... végre sikerült rávennem, hogy használja is . Nekem kicsit fura volt elsőre az olajos állag, de miután átmasszíroztam vele szinte az egész arcomat, olyan puha és selymes lett a bőröm tőle, amit vmikor gyerekkoromban éreztem utoljára... úgyhogy újrarendelem magamnak és szétnézek még a többi termék között is. A csomagolásaik pedig egyszerűen elbűvölőek 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Kaolin 0 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.