Holika Holika

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. március 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Gyulladáscsökkentő fátyolmaszk zöldtea-kivonattal, mely hidratálja és nyugtatja az érzékeny bőrt.

bernadettu

2019. augusztus 21.

Én csak hidratálást vártam a maszktól, de abban elég gyengén teljestett. A maszk is kicsi volt az arcomra, érdekes pl az avokádós maszkkal semmi ilyen probléma nem volt. Szerintem irritált bőrre maradok az aloe vera gélnél, ezt pedig nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Dana1983

2018. június 10.

Direkt arcnyomkodás és bajuszgyantázás után tettem fel, hogy meglássam mit tud. Fél óráig hagytam fent, szerencsére nincs erős illata. Egyáltalán nem irritált, kellemes a használata. A szétnyomkodott/gyantázott bőrömet megnyugtatta, a pirosságot teljesen lehúzta. Van néhány pattanás utáni hegem/foltom, azokkal nem csinált semmit, gondolom több alkalom kéne neki. Lehúzás után én meg se próbáltam bemasszírozni a gélt, csak megvártam míg megszárad, viszont ragacsos réteget hagyott a bőrön. Miután lemostam vízzel az arcomat, hidratált és (nagyjából) egységes tónusú bőr fogadott.

A termék leírásában még ez van: A zöld tea antioxidáns hatású és csökkenti az irritációt, a fás bazsarózsagyökér kivonat egyenletessé teszi a bőrtónust. Az ázsiai gázló kivonat segít megőrizni a bőr rugalmasságát, gátolja a hegképződést, felgyorsítja a gyógyulási folyamatot, így megelőzi és kezeli az akne által okozott pattanásokat és hegeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

Captainblonde

2018. május 14.

Az első koreai sheet maszk, amit próbáltam, nagyon kellemes érzés volt az arcbőrömnek amíg rajta volt a fátyolmaszk, viszont -mivel nagyon bő a folyadék rajta és még a zacskóban is maradt- ezért az arcomon maradt gélt még próbáltam belemasszírozni a bőrömbe, de nem sikerült teljesen, így egy kissé ragadós réteg maradt rajta, ami nagyon sokára szívódott be.
Most kipróbáltam az uborkás változatot is, annál is ugyanez történt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Most kipróbáltam az uborkás változatot is, annál is ugyanez történt.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak