Holika Holika

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juhaszregina, Módosítva: 2017. június 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ultravékony hidratáló szövetmaszk citrom kivonattal. C-vitamin tartalmának köszönhetően rugalmasabb bőrt, egyenletesebb bőrtónust és ragyogást eredményez. A hozzáadott alma és papaya kivonat gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket és selymesen puhává teszi a bőrt.

Sztellaaaaa

2020. április 20.

Frissít, üdít, kiváló szövetmaszk, sokféle növényi kivonat, szép összetevő lista!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

bernadettu

2019. január 8.

Már kipróbáltam néhány koreai maszkot, de mindegyikben volt alkohol, így nagyon megörültem mikor megtaláltam ezt a márkát, 2 kivételével be is szereztem az összes fajtát.
Amikor felraktam bizsergést éreztem, de nem volt kellemetlen. Használok kémiai hámlasztót, ahhoz hasonló érzetet keltett.

Pro:
Meglepett, hogy tényleg mennyire egyszerű kinyitni a csomagolását.
Sok anyag van benne, akár két használatra is elég.
Sima és puha bőr használat után.
Tényleg hűsít, a többi maszkot inkább ezért nyáron fogom elhasználni.

Kontra:
A kivágások rendben voltak, de a szememhez túl közel és bele is ment az anyag, de szerencsére nem csípett.
A nyakamra is kentem a maradék szérumból és viszketni kezdett a bőröm. Szerencsére testápolózás után elmúlt.

Vegyesek az érzéseim, mert a korábban próbált márka rózsa kivonatos maszkja, ami tartalmaz alkoholt, valahogy jobb eredményt hozott mint ez.
Ezt a fajtát biztos nem veszem újra, remélem a többi jobb lesz, de akcióban nekem megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Pro:
Meglepett, hogy tényleg mennyire egyszerű kinyitni a csomagolását.
Sok anyag van benne, akár két használatra is elég.
Sima és puha bőr használat után.
Tényleg hűsít, a többi maszkot inkább ezért nyáron fogom elhasználni.

Kontra:

Dana1983

2018. június 26.

Már próbáltam a rizsest meg a zöld teásat, de rájöttem, hogy a sok növényi kivonat bennük irritálja a túlérzékeny bőrömet. Sajna már megrendeltem a citromosat is, meg is érkezett.
Ez is ugyanúgy irritál, piros lesz tőle a fejem. Ráadásul eddig ez a legrosszabb, mert nem halványítja a foltokat, nem húzza le a pattanásokat, nem hidratál. Ellenben annyira hűsít, hogy kellemetlen a használata, tök hideg volt az arcom levétel után. Eredetileg ki akartam próbálni az összeset, de már nem.

Este vettem észre, hogy a szám körül kimarta a bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Este vettem észre, hogy a szám körül kimarta a bőrömet!

aranypáva

2017. december 28.

Szuper hidratáló maszk, hozza a Holika Holika minőséget. Sok anyag van benne, fél óra után is nedves maradt az egész fátyolmaszk. Jól hidratál, a gyulladt részeket nyugtatja, a szem alatti karikákon is segített rendesen. Nem irritált sehol. Az egyetlen kényelmetlenség nekem, hogy a maszk nagyon össze van ragadva amikor kiszedem a csomagból, úgy kell vele bűvészkedni, hogy szétszedjem és minnél kevésbé kenjem össze magam vele. Egyébként szuper eddig minden maszk, amit ebbőla szériából próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

nekoSX

2017. december 18.

Szövetmaszkot általában 2 napig használok: első este gőzölés után igyekszem feltenni és nem használok semmi mást a maszk után, második este hűtős tárolás után a maszk alá viszek fel extra mennyiségű argán olajat v csipkebogyót v ami éppen van. Ezzel is így jártam el, első használat után szépen feltöltötte a bőrt, kisimított, a foltjaim halványodtak, de maradt egy fénylő réteg az arcon, ami érdekes módon nem ragadt. Másnapra tömörebbnek éreztem a bőröm, de lett egy csúnya piros pukli az orrom mellett.. A második használat után az argán olajat teljesen bevitte, a maszkot hagytam arcon megszáradni, mert már nem volt benne annyi hatóanyag, mégis gyönyörű lett a bőröm. Látványosan szebb lett a bőröm, mint a Holika uborkás maszk után.
Azt kell mondjam Jó!, pedig nem nagyon hittem benne. Illata szerencsére alig van, nagyon kicsit citromos, de feltéve semmit nem érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak