Holika Holika

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juhaszregina, Módosítva: 2017. június 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ultravékony hidratáló szövetmaszk citrom kivonattal. C-vitamin tartalmának köszönhetően rugalmasabb bőrt, egyenletesebb bőrtónust és ragyogást eredményez. A hozzáadott alma és papaya kivonat gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket és selymesen puhává teszi a bőrt.

Juccimo

2022. április 2.

Szerintem gyengébb, mint a többi Holika szövetmaszk, amit próbáltam -- nekem igazából sem puhább, sem hidratáltabb nem lett tőle a bőröm már a használat után sem, az arcomon másnap ugyanúgy látszódtak a szárazabb részek sajnos :( A citromos maszkok általában, ha jól vettem észre, halványításra, világosításra vannak, én ezért kevésbé szoktam lelkesedni irántuk, nem nagyon veszek ilyeneket. Erre azonban rá volt írva, hogy moisturizing, ezért reméltem, hogy valamit táplál, de semmi hatását nem vettem észre. Igazából még egy pattanás is kijött utána az orrom tövében, nem tudom, hogy ez ennek köszönhető-e, de valahogy nem hozta meg a kedvem, hogy újravegyem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

annama

2021. április 1.

Csodálatos citrom illata van. az első találkozásunk nagyon jól indult. 15 perc után levettem a maszkot, a maradékot bemasszíroztam. enyhén melegedni kezdett a bőröm, azt hittem, kipirosodik, de nem. miután megszáradt, finom-puha-selymes maradt a bőröm, de ilyen volt előtte is. nem lett ragyogóbb, nem lett egységesebb a bőr tónusa, miért is lett volna? hiszen ez nem egy sminktermék. Mindig elolvasom a marketingszöveget, amit a krémekhez és maszkokhoz írnak, persze soha nincsen azonnal látható változás, semmi. mindig irigykedve olvasom azokat, akik egyből látják, hogy szebb lett a bőrük egy-egy krémtől. én csak akkor látok azonnali hatást, ha nagyon-nagyon akarok benne hinni, mert mondjuk méregdrága volt, mint például a Sisley rózsás maszkom, de természetesen azt felkenve sem volt semmilyen látható változás a bőrömön. ezzel nem azt akarom mondani, hogy felesleges kenegetnünk magunkat, továbbra is megveszem majd a maszkokat, szérumokat, és hiszek benne, hogy talán valamivel lassabban öregszik a bőröm, de ez inkább filozófiai, mint kozmetikai kérdés. Sosem fogom megtudni, hogy néznék ki, ha nem használnék ilyen kencéket, mert használok és fogok is, amíg a pénztárcám csak bírja. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 1.

Sztellaaaaa

2020. április 20.

Frissít, üdít, kiváló szövetmaszk, sokféle növényi kivonat, szép összetevő lista!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

bernadettu

2019. január 8.

Már kipróbáltam néhány koreai maszkot, de mindegyikben volt alkohol, így nagyon megörültem mikor megtaláltam ezt a márkát, 2 kivételével be is szereztem az összes fajtát.
Amikor felraktam bizsergést éreztem, de nem volt kellemetlen. Használok kémiai hámlasztót, ahhoz hasonló érzetet keltett.

Pro:
Meglepett, hogy tényleg mennyire egyszerű kinyitni a csomagolását.
Sok anyag van benne, akár két használatra is elég.
Sima és puha bőr használat után.
Tényleg hűsít, a többi maszkot inkább ezért nyáron fogom elhasználni.

Kontra:
A kivágások rendben voltak, de a szememhez túl közel és bele is ment az anyag, de szerencsére nem csípett.
A nyakamra is kentem a maradék szérumból és viszketni kezdett a bőröm. Szerencsére testápolózás után elmúlt.

Vegyesek az érzéseim, mert a korábban próbált márka rózsa kivonatos maszkja, ami tartalmaz alkoholt, valahogy jobb eredményt hozott mint ez.
Ezt a fajtát biztos nem veszem újra, remélem a többi jobb lesz, de akcióban nekem megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Pro:
Meglepett, hogy tényleg mennyire egyszerű kinyitni a csomagolását.
Sok anyag van benne, akár két használatra is elég.
Sima és puha bőr használat után.
Tényleg hűsít, a többi maszkot inkább ezért nyáron fogom elhasználni.

Kontra:

Dana1983

2018. június 26.

Már próbáltam a rizsest meg a zöld teásat, de rájöttem, hogy a sok növényi kivonat bennük irritálja a túlérzékeny bőrömet. Sajna már megrendeltem a citromosat is, meg is érkezett.
Ez is ugyanúgy irritál, piros lesz tőle a fejem. Ráadásul eddig ez a legrosszabb, mert nem halványítja a foltokat, nem húzza le a pattanásokat, nem hidratál. Ellenben annyira hűsít, hogy kellemetlen a használata, tök hideg volt az arcom levétel után. Eredetileg ki akartam próbálni az összeset, de már nem.

Este vettem észre, hogy a szám körül kimarta a bőrömet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Este vettem észre, hogy a szám körül kimarta a bőrömet!

aranypáva

2017. december 28.

Szuper hidratáló maszk, hozza a Holika Holika minőséget. Sok anyag van benne, fél óra után is nedves maradt az egész fátyolmaszk. Jól hidratál, a gyulladt részeket nyugtatja, a szem alatti karikákon is segített rendesen. Nem irritált sehol. Az egyetlen kényelmetlenség nekem, hogy a maszk nagyon össze van ragadva amikor kiszedem a csomagból, úgy kell vele bűvészkedni, hogy szétszedjem és minnél kevésbé kenjem össze magam vele. Egyébként szuper eddig minden maszk, amit ebbőla szériából próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

nekoSX

2017. december 18.

Szövetmaszkot általában 2 napig használok: első este gőzölés után igyekszem feltenni és nem használok semmi mást a maszk után, második este hűtős tárolás után a maszk alá viszek fel extra mennyiségű argán olajat v csipkebogyót v ami éppen van. Ezzel is így jártam el, első használat után szépen feltöltötte a bőrt, kisimított, a foltjaim halványodtak, de maradt egy fénylő réteg az arcon, ami érdekes módon nem ragadt. Másnapra tömörebbnek éreztem a bőröm, de lett egy csúnya piros pukli az orrom mellett.. A második használat után az argán olajat teljesen bevitte, a maszkot hagytam arcon megszáradni, mert már nem volt benne annyi hatóanyag, mégis gyönyörű lett a bőröm. Látványosan szebb lett a bőröm, mint a Holika uborkás maszk után.
Azt kell mondjam Jó!, pedig nem nagyon hittem benne. Illata szerencsére alig van, nagyon kicsit citromos, de feltéve semmit nem érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.