Hollister

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Kiadás éve: 2016

Fejjegyek: csillaggyümölcs, birs, feketeribizli-levél

Szívjegyek: orchidea, hibiszkusz, pipacs

Alapjegyek: szantálfa, ámbra, napos jegyek

Andy88

2019. szeptember 6.

Kellemes, nyári illatú parfüm. Nem tömény, inkább friss, szóval a kánikulában is bátran használható. Rajtam inkább a virágos illatjegyei dominálnak.
Korosztály tekintetében a fiatalabbaknak is bátran ajánlanám. :)
Sajnos az illata nem túl intenzív és tartós, ezért alaposan be kellett magam fújni, hogy érződjön, és ne illanjon el azonnal.
Ez utóbbi tulajdonsága miatt 4*-ot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Korosztály tekintetében a fiatalabbaknak is bátran ajánlanám. :)
Ez utóbbi tulajdonsága miatt 4*-ot érdemel.

Vikcsy

2018. június 6.

Mintát kaptam. Brutál jó az illata, engem megfogott nagyon! Most nyári időnek megfelelő vidám, bohókás, édes, virágos... Negatívumként annyit, hamar elillan az illat miután magamra fújom. :(
Ha elfogy a minta, lehet beszerzek egy nagyobb üveggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.

Ha elfogy a minta, lehet beszerzek egy nagyobb üveggel.

eprecs

2018. április 27.

Egyelőre nem tudom hova tenni.
Látatlanban rendeltem meg, mert magyon leakciózták az egyik oldalon.
Amikor kifújtam nem győzött meg sőőt megijedtem, nagyon erősen érződött a szantálfa, ámbra már már azt hittem valami férfi parfümöt kaptam. Aztán elkezdett szelidülni és kijöttek a gyümölcsös fanyar illatok, hátulról érezve a virágokat amik tényleg csak éppenhogy érződnek. Kicsit csalódott vagyok. Én egy púderesebb, lágy -ahogy írták többen- tisztaság illatra számítottam, de ez (rajtam legalábbis)egyáltalán nem az, hanem egy erőteljes majdhogynem uniszex illat. Még barátkozunk, meglátjuk megszeretem e vagy elajándékozom. Leszáradaskor van egy 'olcsó parfüm' hatása, ami miatt a 4 helyett 3 pontot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Egyelőre nem tudom hova tenni.
Látatlanban rendeltem meg, mert magyon leakciózták az egyik oldalon.

Szamocka

2018. április 15.

Tényleg igazi tisztaságillat! A napon száradt, frissen mosott ruha öblítő illata, ami nekem személy szerint nagyon tetszik, pont az ilyen könnyed illatokat szeretem (óriási öblítő rajongó vagyok). Az ilyen friss illatok nagyon ritkán szoktak tartósak lenni, de ez a parfüm tartós is! Leszáradáskor enyhén maszkulinnak érzem, de nem bántóan, így semmit nem von le nálam a parfüm értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

erika81

2017. szeptember 8.

Elsőre nem igazán tetszett, de napról napra megszerettem. Nem tolakodó, inkább egy bármikor használható hétköznapi illat. Napközben viszont nem árt frissíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

fcsenge

2017. május 25.

Nem rég került hozzám. Különleges, krémes tisztaságillat. Ez furán hangozhat, de valóban amolyan "napillat". Nagyon tartós, de nem tolakodó, olyan elegáns irodai illatnak mondanám. Az üvegé meg nagyon tetszik, pedig ez mindig utolsó szempont. :) Így egy rossz szavam nem lehet rá, csak rajtam épp nem áll annyira jól, hogy igazán megszerethessem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Flami

2017. április 10.

Mintát kaptam én is, mégpedig a kedves és aranyos pomme jóvoltából, itt is nagyon köszi még egyszer!
Nagyon szeretem a tisztaságillatokat, szóval mikor olvastam ezt a napon száradó ruha illetve napra kitett felforrósodott párna illatot, már tudtam, hogy ez nekem tetszeni fog!
És igen, finom!
Az első próba után máris számolgattam, hogy mikor tudnám beszerezni. :) Aztán úgy éreztem, hogy nagyon ismerős az illata és végül rájöttem, hogy valószínűleg a birs jegy miatt, hasonlít a Chanel Chance eau Tendre parfümre, illetve annak másolatára, a Luxure Temptation-re. Utóbbi megvan.
Otthoni férfiorr szerint egyáltalán nem emlékeztet rá, ez jobb.
Tartós.
A tavaszi langyos és a nyári meleg időben biztosan még kellemesebb lesz viselni!
Nálam most napon száradó ruha illat tekintetében a Prada Candy Kiss-t semmi sem tudja letaszítani a trónról, de azért ő erős második.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 10.

És igen, finom!
Otthoni férfiorr szerint egyáltalán nem emlékeztet rá, ez jobb.
Tartós.

pomme

2016. november 3.

Mintát kaptam ebből az illatból és egyből meggyőzött. Igazi napsugár illata van. Arra hasonlít leginkább, amikor a ruhák napon száradnak és magukba szívják a nap illatát, de érződik a friss gyömölcsös-virágos öblítő illata is. Nagyon intenzív és tartós, kánikulában egy fújás bőven elég. A gyümölcsössége nem csak édes, hanem van benne valami frissebb, fanyarabb is, ennek ellenére túl lehet adagolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Hidratálók: Butylene Glycol

Színezék. Lilás piros.