Honeybee Gardens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Teljesen vegán termék. Nem tartalmaz színező-és illatanyagokat, parabént, petroleum származékot.

Könnyen hordozható, praktikus csomagolás. A kis tégelyek összeilleszthetők egymással, így könnyen magunkkal vihetjük azokat a színeket, amelyeket használni szeretnénk.

Sokoldalúan kihasználható termék. Használható szemhéjpúderként, szemhéjtusként, ajakszínezőként, körömlakkba keverve.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.