Hops

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aurum, Módosítva: 2016. március 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Praktikus tisztálkodást nyújt az otthoni, iskolai, kórházi, munkahelyi környezetben. Kézre és arcra egyaránt alkalmas.

szandracska

2013. április 5.

Mindig van nálam ilyen fertőtlenítő. Eddig egy folyékonyat használtam, de annak nagyon erős szaga volt, és ragadtam utána. Átálltam erre, nem bántam meg. Jól tisztít, nem szárítja a bőröm, az illata sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Sindy6

2013. március 3.

A kicsi tasakos változat nagyon cuki, a táskában szuper, és szerintem nagyon jó kis kendőcske

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

lenarta23

2012. szeptember 3.

Jól tisztít és kellemes az illata is és nem ragad utána a bőröm. Ez az első fertőtlenítő törlőkendő amit használtam. Teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Tartósítószer.

Felületaktív anyag és tartósítószer.