Houbigant

Ár:   75 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: daliah, Módosítva: 2021. augusztus 5.

Ár:   75 000 Ft

Az 1919-es Mária királyné számára készített illat modern változata.

Főbb illatjegyek: vanília, vaníliavirág, benzoin, mirha

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

daliah

2021. augusztus 23.

Nagyon finom, természetes, édes vanília. Kicsit fagyis, kulfis, de nem gejl. Másra számítottam a leírások alapján, és már van nagyon vaníliás illatom, így nem veszek teljes üveggel egyelőre. Ha kifogy az Eau Duelle, átgondolom, mert ez nőiesebb, bár kevésbé összetett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 23.