Hourglass

Ár:   €51   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. május 4.

Ár:   €51
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Krémes, könnyed, építhető és bőrtökéletesítő hatású pirosító stift. Felvitelkor a krém púderré változik, és természetes színt ad az orcáknak, a pórusok láthatóságát is csökkenti. A különleges háromszög alakú stift precíz és könnyű alkalmazást tesz lehetővé.

Vegan

6 színben elérhető: Adore, Devoted, Loyal, Revel, Sacred és Wonder.

Az INCI a képen látható Sacred színre vonatkozik.

11 800 ft - Hourglass Vanish Blush Stick
Ár: 11 800 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: minimálisan, kb 2-3x használt, Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Trixi

Korcsoport: >54
2021. május 11.

A külcsín csillagos ötös, szemet gyönyörködtető dizájn, minőségi alkotás. A háromszög alapú hasáb csodálatosan néz ki, akadásmentesen tekerhető ki, ugyanúgy vissza. A Loyal árnyalatot választottam biztonsági játékosként, ami egy semleges "rosewood" árnyalat, ennyi pénzért látatlanban nem kockáztattam. Nagyon könnyedén siklik a bőrön a krémes formula, én ujjbeggyel lapogatom szét, ekkor még elég intenzív a szín, kicsit pirosabbnak látom, mint szeretném. Azután hamar púderessé válik, emiatt sokkal halványabb már a színe, és valamennyire barackosabbra vált a pirosabból, így már tetszik is. Hogy mennyire építhető, azt nem tudom. Nekem fura lenne erre a púderes rétegre ismét krémeset felvinni. Mindenesetre ez a púderes réteg az idők végezetéig kitart, nem változik, nem halványul a nap végéig. Hogy megszerettem-e? Nem tudom. Eléggé matt. Én azt gondoltam, talán krémesebb, fényesebb, egyedibb lesz. Tulajdonképpen egy sima púderes pír tudná ugyanezt, és egyenletesebben felvihető lenne. Az biztos, hogy túlzásba esni nehéz vele, nagyon halvány és természetes, mintha tényleg maga az arcbőr pirult volna ki. Bőrszépítő hatást, amit elvileg ígér, hát azt én nem látok. Lehet, hogy ecsettel kellene eloszlatni? A külcsín maga maximális pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.