Hourglass

Ár:   $46   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   $46
Kiszerelés:   10,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Ultrafinom, laza por, melynek célja, hogy a bőr természetesen tökéletes legyen. Ez a finomra őrölt, súlytalan púder lágy fókuszú fényvisszaverő részecskéket tartalmaz, hogy azonnal elkendőzze a tökéletlenségeket és minimalizálja a pórusok, finom vonalak és ráncok láthatóságát a sima bőr érdekében. Az áttetsző formula minden bőrtónuson használható; láthatatlan, természetes finish-t kölcsönöz.

Candy21

2021. május 1.

Egyszerűen tökéletes a legjobb amit valaha próbáltam nagyon finomra van őrölve gyönyörűen mutat a bőrön mintha egy filter kerülne az arcomra. Úgy gondolom,hogy ez a termék valóban megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Meszticke

2021. április 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szuper termék, én is úgy érzem, hogy már soha nem veszek más púdert. Könnyű mint egy fátyol :) csodaszép finom ragyogást ad, ez olyan mint az egészésges bőr sajátja, nem mű. Nem ül bele semmilyen mini ráncba és szem alá is bátran használható. Egyetlen negatívum az ára, de ez igazából nem is az. Utazó méretben is elég volt nekem 6-7 hónapig, a nagy meg még mindig 3/4-ig van, pedig majdnem 1.5 éves. Oké mostanában kevesebbet használom, de akkor is. Újravevős, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

kovacseva

2021. február 19.

Nekem még nincsenek nagy ráncaim az arcomon, viszont a pórusaim látványosak. Ezzel a púderrel szuper az összhatás, nem annyira látványosak. Nem az a kopogós matt, szép természetes fénye van. Hajlamos vagyok a kifényesedésre, ezzel a púderrel nem olyan vészes a helyzet. A szem alá is jól működik. Először az utazási méretet vettem meg kipróbálásra, napi használat mellett is viszonylag kiadós mennyiség volt az is. Ugyanis kevés kell belőle. Könnyű vele túlzásba esni mivel láthatatlan, na akkor már nem mutatott olyan szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

HRenata

2021. január 29.

Ha lehetne, száz csillagot adnék. Normál-száraz bőröm van, és betöltöttem a 40-et. Más megoldások, textúrák, állagok működnek jól rajtam most, mint 5-10 éve, azzal együtt, hogy figyelek a bőrápolásra és nincs rossz állapotban a bőröm.
Nincs szükségem erős mattító hatásra és a kifejezetten matt smink nem mutat jól, de sok más, egészséges fényt ígérő púder is nagyon poros hatást keltett rajtam.
Ezzel a púderrel ez nincs így. Nagyon nagyon finomra őrölt por, kevés elég belőle és nagyon lágyan fedi az arcot, nem látszik, hogy itt púder van, csak az, hogy szebb az összkép. Szem alá is működik, ahol pedig végképp semmi nem volt jó nekem.
8 óra múlva is ha megérintem az arcom, érezhető a selymessége.
Nem olcsó, ezért sokat gondolkodtam rajta, mielőtt a kis kiszerelést megvettem, de ebben az esetben a magasabb árhoz magasabb minőség is tartozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

8 óra múlva is ha megérintem az arcom, érezhető a selymessége.

Naftalin

2020. december 19.

Itt vásároltam egy keveset egy nagyon kedves krémmániázótól (ezúton is köszönöm!), hogy kipróbálhassam és ezzel eggyel kevesebb lett az a sminktermék, amiből keresem a legjobbat. Ez számomra A Púder. A neve nagyon találó, mint egy varázsfátyol, gyönyörűen egységesíti a sminket, fixálja és enyhe fényt ad, nem nyilvánvaló, hanem a "nem tudom megmondani mitől, de ma nagyon jól nézel ki" kategória, fotókon is gyönyörű hatása van. Úgy gondolom, ez az a termék, ami így 26 évesen és 50 évesen is mutat és mutatni fog, így örömmel fogom kifizetni érte a teljes árat is, ha a kis próbám elfogy. 100 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Anna-

2020. december 19.

Egy kis utazó méretet rendeltem még Amerikából 2 éve, nagyon kellemes púder, gyönyörű a finishe.
Elég drága ugyan, de hát aki ismeri a Hourglass termékeket, az azt hiszem tudja, hogy az esetek nagy részében megérik az árukat!
Ha elfogynak a most használatban levő púdereim, 99%, hogy ezt fogom újra megrendelni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 19.

Andus

2020. december 19.

A drogériástól a Guerlain-ig...volt minden a palettán, de ez mindent visz! Az állaga , a színe, a hatása szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 19.

_-Mia-_

2020. november 26.

"A Puder". Tökeletes. Finomra örölt, gyönyörü a finise, nagyon tartos. Mindenkepp megeri, nalam ujravevös lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Anikocska

2020. november 20.

Számomra A TÖKÉLETES púder. Nagyon szépen mutat az arcomon. Nem fényesedik át tőle a bőröm a nap végére sem. Az utazó kiszerelésben is rengeteg termék van. Egy fél éve használom minden nap és szerintem még a fele sem fogyott el. Nem ül bele a ráncokba és nagyon szép a végeredmény vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Mse

2020. október 17.

Nincs vita. Ez a világ legjobb púdere.
Minit rendeltem, ami egy örökkévalóságig elég, de biztosan veszek nagyot is.
Főeg érett bőrre tökéletes. Mindenen túladtam azóta, az összes púderemen, még a Meteorites-on is, mert csodálatos bőrképet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 17.

Nincs vita. Ez a világ legjobb púdere.
Minit rendeltem, ami egy örökkévalóságig elég, de biztosan veszek nagyot is.

Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Sodium Dehydroacetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.