Hourglass

Ár:   $46   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   $46
Kiszerelés:   10,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Ultrafinom, laza por, melynek célja, hogy a bőr természetesen tökéletes legyen. Ez a finomra őrölt, súlytalan púder lágy fókuszú fényvisszaverő részecskéket tartalmaz, hogy azonnal elkendőzze a tökéletlenségeket és minimalizálja a pórusok, finom vonalak és ráncok láthatóságát a sima bőr érdekében. Az áttetsző formula minden bőrtónuson használható; láthatatlan, természetes finish-t kölcsönöz.

Hourglass Veil™ Translucent Setting Powder ( 2gr utazó méretben )
Ár: 8500,- Ft , Eladó: mimicike
Állapot: Új, dobozában, érintetlen , Helyszín: Szombathely, fizetés: Foxpost , posta
5000 Ft - Hourglass Veil™ Translucent Setting Powder - Travel size
Ár: 5000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Csepelen, a Csepel Plázánál vagy alkalmanként a Nyugati Pályaudvarnál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

széva

2022. január 5.

Megkaptam végre! Nagyon könnyű laza puder és valóban érett bőrre tökéletes választás. A nagy kiszerelést rendeltem meg ,boldogan pamacsolom magamra :-) A csomagolása illetve a teteje nagyon szuper, akkora szilikon karika van benne mint a H betű ahol a pudert adagolja így nem szóródik ki semmi csak kb amennyi kell annyi jön a felszínre. Az én bőrszínem inkább meleg sárgás tónusú így nekem pont jó, bár nem veszem észre, hogy változtatna az alapozóm árnyalatán. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 5.

Tarzicia

2021. december 20.

A Veil Primer mellett ez a másik Hourglass termék, amitől nem vagyok elájulva. Szerencsére csak egy 2g-os utazó kiszerelésem van belőle, de nekem még ez is sok. Eleve csak nagyon kevés kell belőle egy alkalommal, és ritkán használom. A setting powder nem része a napi sminkelési rutinomnak, általában csak finishing powder-t használok.
Több dolog nem tetszik benne.
Hiába translucent a megnevezése, feltéve én igenis látom, hogy az alapozó színét egyrészt kicsit kivilágosítja, másrészt meleg irányba viszi el. És ha kicsit megszalad a mennyiség, akkor meg már kimondottan sárgás tónusú lesz. A termékleírásban az áll, hogy "áttetsző formula, minden bőrtónuson használható, és láthatatlan". Ezzel nem értek egyet.
A másik az, hogy tényleg van egy szép blurring hatása, és van egy minimális fénye is, de nekem ez még mindig túl matt. Nem ehhez vagyok szokva. Nem poros, de a "természetesen tökéletes" jelző alatt én nem ezt értem.
Tényleg csak egy leheletnyit teszek fel belőle, de ezzel a púderrel az alapozóm erőteljesebb fedésűnek és vastagabbnak tűnik. Építeni, vagy órák múlva frissíteni pedig tilos, mert nagyon csúnya lesz.
Én ezt maximum a szemem alatt a korrektor fixálására tudom használni, esetleg még nyáron, a T-zónában is, ha muszáj, de az egész arcomon kizárt.
Részemről maradok a La Mer és a La Prairie púdereimnél. Sokkal szebben mutatnak az arcomon, és mindkettőnek a tónusa egészséges rózsaszínbe hajlik, nem ilyen hóka-sárga. A La Mer-ben pl. gyönyörű mikrocsillámok is vannak, és plusz még hidratál is, nagyon-nagyon kellemes viselet a vízhiányos bőrömnek. Az állaga alapján viszont a La Prairie a legjobb. Ez a Hourglass púder is rendkívül finomra őrölt, szó se róla, de a La Prairie a legselymesebb és legfinomabbra őrölt púder, amivel valaha találkoztam. A legvékonyabb púderfátylat mindig is azzal tudtam kreálni. Az adagolós luxus-tégelyéről már nem is beszélve...Ennek a Hourglass utazó kiszerelésnek egy katasztrófa a tégelye. De látom, a normál kiszerelésé se sokkal jobb. A belső zárófedélen lévő H-betűn túl kicsik a lyukak, és csak hosszas rázással, kocogtatással lehet előcsalogatni némi púdert belőle. Már az is eszembe jutott, hogy átteszem valami másba, mert ez így eléggé idegesítő. De valószínűbb, hogy inkább elajándékozom.
Egy nagyon jóindulatú közepesnél jobbat én sajnos most nem tudok erre adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 20.

Több dolog nem tetszik benne.
Egy nagyon jóindulatú közepesnél jobbat én sajnos most nem tudok erre adni.

fancsmancs

2021. október 11.

Utazó kiszerelést vásároltam mert nem vagyok nagy púderes. Száraz bőrön is szuperül működik. Természetes finise van, nem krétás. Egy kis varázsfátyol. Hezitálóknak jó szívvel ajánlom a kis méretet. Hátránya a nagy kiszereléssel szemben, hogy ezen nincs belső záró kupak a lyukacsoknál, így leginkább csak a talpán lehet tárolni. Érdekes kivitelezés egy utazó terméknél...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

migfe

2021. augusztus 30.

Tényleg szuper púder!! Nekem is az utazó méret van meg, de bőven bőven elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Tényleg szuper púder!! Nekem is az utazó méret van meg, de bőven bőven elég.

RuzsnyomNiki

2021. július 21.

I-M-Á-D-O-M ! Életem púdere! Nem szeretem a természetellenes, brutál matt, púderes hatást, amit szinte az összes púder nyújt. Ez végre meghozta a megváltást. Szépen fixál és enyhén mattít, viszont inkább picit selyemfénye van, mintsem matt. Emiatt annyira tökéletes bőrképet eredményez, amiért én oda meg vissza vagyok. Nem igazán vagyok híve az ilyen típusú csomagolásnak, de ha ennyire tökéletes terméket tartalmaz, akkor efelett szemet hunyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Candy21

2021. május 1.

Egyszerűen tökéletes a legjobb amit valaha próbáltam nagyon finomra van őrölve gyönyörűen mutat a bőrön mintha egy filter kerülne az arcomra. Úgy gondolom,hogy ez a termék valóban megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Meszticke

2021. április 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szuper termék, én is úgy érzem, hogy már soha nem veszek más púdert. Könnyű mint egy fátyol :) csodaszép finom ragyogást ad, ez olyan mint az egészésges bőr sajátja, nem mű. Nem ül bele semmilyen mini ráncba és szem alá is bátran használható. Egyetlen negatívum az ára, de ez igazából nem is az. Utazó méretben is elég volt nekem 6-7 hónapig, a nagy meg még mindig 3/4-ig van, pedig majdnem 1.5 éves. Oké mostanában kevesebbet használom, de akkor is. Újravevős, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

kovacseva

2021. február 19.

Nekem még nincsenek nagy ráncaim az arcomon, viszont a pórusaim látványosak. Ezzel a púderrel szuper az összhatás, nem annyira látványosak. Nem az a kopogós matt, szép természetes fénye van. Hajlamos vagyok a kifényesedésre, ezzel a púderrel nem olyan vészes a helyzet. A szem alá is jól működik. Először az utazási méretet vettem meg kipróbálásra, napi használat mellett is viszonylag kiadós mennyiség volt az is. Ugyanis kevés kell belőle. Könnyű vele túlzásba esni mivel láthatatlan, na akkor már nem mutatott olyan szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

HRenata

2021. január 29.

Ha lehetne, száz csillagot adnék. Normál-száraz bőröm van, és betöltöttem a 40-et. Más megoldások, textúrák, állagok működnek jól rajtam most, mint 5-10 éve, azzal együtt, hogy figyelek a bőrápolásra és nincs rossz állapotban a bőröm.
Nincs szükségem erős mattító hatásra és a kifejezetten matt smink nem mutat jól, de sok más, egészséges fényt ígérő púder is nagyon poros hatást keltett rajtam.
Ezzel a púderrel ez nincs így. Nagyon nagyon finomra őrölt por, kevés elég belőle és nagyon lágyan fedi az arcot, nem látszik, hogy itt púder van, csak az, hogy szebb az összkép. Szem alá is működik, ahol pedig végképp semmi nem volt jó nekem.
8 óra múlva is ha megérintem az arcom, érezhető a selymessége.
Nem olcsó, ezért sokat gondolkodtam rajta, mielőtt a kis kiszerelést megvettem, de ebben az esetben a magasabb árhoz magasabb minőség is tartozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

8 óra múlva is ha megérintem az arcom, érezhető a selymessége.

Naftalin

2020. december 19.

Itt vásároltam egy keveset egy nagyon kedves krémmániázótól (ezúton is köszönöm!), hogy kipróbálhassam és ezzel eggyel kevesebb lett az a sminktermék, amiből keresem a legjobbat. Ez számomra A Púder. A neve nagyon találó, mint egy varázsfátyol, gyönyörűen egységesíti a sminket, fixálja és enyhe fényt ad, nem nyilvánvaló, hanem a "nem tudom megmondani mitől, de ma nagyon jól nézel ki" kategória, fotókon is gyönyörű hatása van. Úgy gondolom, ez az a termék, ami így 26 évesen és 50 évesen is mutat és mutatni fog, így örömmel fogom kifizetni érte a teljes árat is, ha a kis próbám elfogy. 100 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Sodium Dehydroacetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.