Hourglass

Ár:   $46   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   $46
Kiszerelés:   10,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Ultrafinom, laza por, melynek célja, hogy a bőr természetesen tökéletes legyen. Ez a finomra őrölt, súlytalan púder lágy fókuszú fényvisszaverő részecskéket tartalmaz, hogy azonnal elkendőzze a tökéletlenségeket és minimalizálja a pórusok, finom vonalak és ráncok láthatóságát a sima bőr érdekében. Az áttetsző formula minden bőrtónuson használható; láthatatlan, természetes finish-t kölcsönöz.

Jennie94

2019. szeptember 4.

Szerettem volna magamnak venni egy púdert. Így jutottam el ehhez és hát fogalmam nincs hogy hogy is nem megvettem, egyből nagy kiszerelésbe. Na megmondom őszintén nekem ez a mennyiség halálom napjáig eleg lesz mert egyrészt rengeteg, másrészt nagyon keveset használok, harmadrész amúgy nem is kell belőle sok. Igazaból első high end púderem így nem sok termékhez tudom összehasonlítani, de nagyon szeretem. Kicsit ilyen air-brush hatású dolog. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Lulufej

2019. június 17.

Mini méretben vettem meg, mert hát az ára nem túl baráti. Jajj, hát nagyon nagy reményeim voltak vele kapcsolatban, de valahogy nem váltotta be ezeket. Nem rossz, de valahogy nem a legszebb az eredmény. Beleül a pórusaimba imitt-amott, az orromon felfekszik a bőrömre és látszik hogy ott van. Egyedül a szem alatt szeretem használni, remekül fixálja a korrektort... még kísérletezek vele, de nem hiszem, hogy újravenném, vagy megvenném a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Mintia

2018. december 8.

Luxus minőségű! Úgy fixál, ahogy eddig egy púderem sem, pedig próbáltam már sok márkáét. Nem szárít, láthatatlan a szemek alatt (én csak oda használom, mert a korrektorom mindig elmászkált eddig) És kevés is elég belőle, szerintem sokáig fog tartani. De majd írok update-t, hogy meddig bírta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Jonesy

2018. július 18.

A legjobb fixáló púder, amit eddig használtam. Az ára nem túl baráti de cserébe tényleg luxus minőséget kap az ember. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Sodium Dehydroacetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.