House of Sillage

Ár:   225 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Anne74, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. augusztus 19.

Ár:   225 000 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Deeinna

2022. január 28.

Ó , hát ő csodaszép,azok közé az általam egyébként kedvelt parfümök közé tartozik, amik illatutazásra viszik az embert.
Már a fiolából árad az illat, s bizony tartom a márkanevet, goromba a szilázs, tartósság!
Felfújáskor gyümölcsös annak savas édességével, aztán az én bőrömön színre lép a vetiver szólózni.Eszembe ötlött ebben a fázisban két dolog is:
a., mennyire szeretem, hogy a vetiver egy kis pasis fűszeres vagányságot csempész az illatba, mint pl. JPG La Belle,
b., olyan fenyős zöldes illatélmény kerekedett ki belőle, mint amit pl. az általam rajongott SD Oscarine-ban érzek.
Aztán a vetiver dala végeztén hátrébb lép, s belesimul a kompozícióba, innen egy puha , enyhén porcukrosan édes könnyed virágillatot fest alá.Az a jelző illene rá: decens.
Gyönyörű, szofisztikált illatfelhő döbbenetes tartóssággal. Könnyed, elegáns, stílusos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 28.

Tarzicia

2020. június 19.

A legszebb, legkifinomultabb édes illat, amivel valaha találkoztam.
Minden molekuláján érződik a luxus, és végtelenül nőies. Nagyon tartós, és ez idő alatt folyamatosan változik, mindig kicsit mást mutat magából. Stílusában kb. a Tiara-hoz tudnám hasonlítani, de annál sokkal különlegesebb és komolyabb illat.
A kezdete friss narancsos, itt engem a Coco Mademoiselle-re emlékeztet, aztán lédús barack és bódító jázmin jön elő, mindez édes, fás alapon. Könnyed, puha, "porcukros" módon édes, nincs benne vanília, ami elnehezítené, egyszerűen imádnivaló.
A nevéhez hűen tényleg igazi ünnepi (karácsonyi) illat, és láss csodát: nem is kellenek ehhez a szokásos hozzávalók, mézeskalácsfűszer, forraltbor, aszalt gyümölcsök, karácsonyfaillat stb, anélkül is lehet. Ebben frissen hullott puha hó, ünnepi készülődés, derű és végtelen béke van. Egy parfümöt sem ismerek, amelyik ilyen hangulatot varázsol. A Reszkessetek betörők, a Szerelem a végzeten és hasonló tipikus, amerikai, karácsonyi filmek hangulata, de itt vicceskedés és giccs helyett elegancia van.
Tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 19.

A legszebb, legkifinomultabb édes illat, amivel valaha találkoztam.
Tökéletes.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 8.

Az eddig kipróbált House of Sillage illatok közül a Hauts Bijoux után a legjobban tetsző illat. A limitált kiadással megegyező illat "normál" muffin kupakos változatban is kapható, ötödannyiért sem kevés árért... Ezt leszámítva nagyon-nagyon szívesen viselném. Igazi kuriózum kívül-belül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Anne74

2017. március 24.

Ismét viseltem... Fogalmam sincs miért hozzá nyúltam, eredetileg nem őt terveztem.
Egy meglepetés partira érkeztem (ami nem igazán meglepetés volt, ugyanis kiszimatoltam, nem tehetek róla nőből vagyok. De nagyon úgy tettem mint aki meglepődik.Nem akartam a több hetes készülődést elrontani. :))) ) S nagyon sokan rákérdeztek a parfümre. Annyira egyedi, egyszóval imádom..két szóval... a környezetem is imádja ... :)
(Az áráról, most nem akarok beszélni, nem.... Próbálok mindig arra gondolni, amit az én szerelmetes párom gyakran mond:" Miért ne? Egyszer élünk!")

Előzmény:
Nagyon kellemes és kifinomult illat. Kifújáskor lehet érezni a vérnarancs amolyan üde és friss vonulatát.
S mielőtt ebbe belefeledkeznénk... Az egyiptomi jázmin és a rózsa gyönyörű összhatása elevenedik meg.
Egy csodás kompozícióban. Körbeölelős, sejtelmes, puha illat.
Nem tudom semmilyen illathoz hasonlítani, annyira egyedi. Minden cseppje kincs...
S én külön- mint általában minden parfümömnél- az üvegbe is "szerelmes" lettem... :) Csodás... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 24.

Előzmény:
Egy csodás kompozícióban. Körbeölelős, sejtelmes, puha illat.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.