Huda Beauty

Ár:   £67 és £84   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   £67 és £84
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Illatjegyek: barna cukor, orchidea, vanília, tonkabab, borostyán, pézsma, jázmin, pacsuli

niki93093

2021. május 30.

Nem rossz illat, de egy kicsit túl egyszerű.Valóban vaníliás cukor illata van, mást nem is nagyon érzek.
Engem nagyon emlékeztet Micheal Kors Midnight shimmer-jére. Akiknek az tetszik ezt is szeretni fogják.
Szerintem abszolút téli illat, melegebb időben nekem túl tömény lenne. Egy 10 ml-s kiszerelésem van, azt elhasználgatom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Csillampor26

2021. április 21.

Egy 10ml-es üvegecském van belőle, de elég érdekes a viszonyunk. Édes vanília. Semmi mást nem érzek belőle, csak hogy tiszta édesség. Amikor az ember az édes szó fogalmára gondol minden egyéb asszociációk nélkül. Na ez az az illat, legalábbis nekem biztosan. Leginkább nádcukorra emlékeztetett először, de anyukám szerint inkább vaníliás cukor, az a sütikbe való féle. Amikor ezt mondta, leesett a tantusz, tényleg egy az egyben olyan. A keleties vonalat szerintem csak szeretném benne érezni, de mintha lenne lehelletni benne. Nem tudom eldönteni, hogy téli illat-e, mert első találkozásra teljes mértékben annak ítéltem. Aztán most, hogy jobb idő van, valamiért egy Balaton parti sétához is el tudom képzelni.
Most következzen a kevésbé imponáló rész, a tartósság. Mit ne mondjak, nem az igazi. Pár óra múlva teljesen bőrközelivé válik, hatósugár 0. Ez lehet csak azért tűnik így, mert a kicsi üvegnek a fújója szépen porlaszt, de nagyon keveset fúj ki egyszerre, én meg a 2-3 fújásokhoz szokva azt gondolom, hogy most is elég lesz. Plusz úgy volt beharagozva, hogy remekül lehet mixelni. A Muskkal eredménytelen volt e próbálkozásom, nagyon semmilyen illatocska jött ki, kevésbé volt egyedi a kettő együtt, mint külön-külön. YSL Libre esett még áldozatul a próbálkozásaimnak, kellemes lett a végeredmény, de a Libre nagyon elnyomja, sokat kell fújni a Vanillából, de így meg lassan többe kerül a leves mint a hús. Maradok a sima kevergetésmentes használatnál.
Összességében tetszik, egész egyedi. Nem lesz signature nálam, de egészen biztosan elhasználom. A -1* a tartósságának szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Coumarin, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730, CI 14700

Színezék. Lila színű.