Huda Beauty

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Orsamorzsa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $18
Kategória:   Sminkek szájra

Áttetsző és teljes fedésű színek, mindegyik saját pigment és gyöngy komplexszel büszkélkedhet. Némelyik gyönyörűen irizál, van amelyik pigmentekben gazdag vagy finoman, csillogóan glitteres. Alapjuk jól tapad, mégis flexibilis, az ajkaknak minden szögből látható volument és ragyogást ad. A nem ragadós, cushion-szerű textúra kényelmes viseletet biztosít, a precíz, szív alakú applikátor pedig egy mozdulattal nagyvonalúan, egyenletesen fedi be az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 4 000 Ft , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: 1x használt, Helyszín: Komárom, fizetés: Fizetés előre utalással, posta, Foxpost megoldható
Ár: 2500 , Eladó: valeria.molnar.vm@gmail.com
Állapot: új, Helyszín: Toponár, fizetés: Fizetés személyesen vagy előre utalással, posta vagy foxpost

tinyblackpaw

2018. augusztus 1.

Általában matt rúzsok fölé használom a 'Snobby' árnyalatot. Inkább átlátszó, kevésbé fed mint mondjuk a 'Saucey' árnyalat, enyhén rózsaszínes, gyönyörű csillámos, tökéletes rúzsok fölé 😍 Magában kissé halvány, viszont egy intenzívebb pinkes rúzst gyönyörűen fel tud dobni. A csillámok sokáig megmaradnak, nem kenődik, bár én nem szeretek "rúzsban" enni, az ivást viszont jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Stelly02

2018. július 10.

Hmmm, csodálom hogy ez a csoda még nem kapott értékelést. Nemrég kaptam meg de már most imádom. Cult Beautyról rendeltem meg mikor láttam hogy Huda beauty hónap van és nem kell fizetni a szállításért XD. Már a csomagolás is gyönyörű, hát még maga a lip strobe! Egy szájfényhez hasonlítanám, csak ragadás nélkül és 3-szor csillogóbb. Nekem a Snobby nevű árnyalat van meg, ami egy nagyon szép rózsaszín, rózsaszín és arany csillámokkal. Eddig csak Jeffree Star és Colourpop rúzzsal próbáltam, de jobban nem is teljesíthetett volna. A colourpop matt rúzsokkal az volt a problémám hogy nagyon szárították a számat és egy óra múlva már szedhettem le mert csúnya volt ( nem mellesleg nem lehet leszedni csak fél óra dörzsölés és imádkozás után :) ) de ezzel egyáltalán nem volt csúnya és a tartósságát se befolyásolta, egy laza 7 órát kibírt evéssel, ivással. Biztos vagyok benne hogy veszek majd még más színeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

NoraVarga

2017. december 6.

Én a Lip Tin kollekcióval rendeltem meg (Cult Beautyról) a Shameless árnyalatot, ami egy kissé barnába hajló árnyalat rózsaszín-arany csillámokkal.
A vizes szájfény-hatás nem tart túl sokáig, viszont a csillámok fennmaradnak amíg le nem szedem (evés, ivás stb. után is), ezzel metállos hatást kölcsönözve az ajkaknak. Biztosan venni fogok más árnyalatokat is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Emolliensek: Diisostearyl Malate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 77400, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Red 27 / CI 45410, CI 77400, CI 77499, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.