Huda Beauty

Ár:   $65   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: yslchanel92, az összetevőket feltöltötte: lareina, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   $65

18 talc-mentes, építhető színt tartalmazó szemhéjpúder paletta, 3 fajta textúrával: matt, króm és fémes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem. Nem csomósodik, még izzadósabb nyári napokon sem. Tartós. Nagyon szép színek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

katonafanni

2018. február 3.

Abszolút kedvenc palettam a hibáival együtt is. Őszintén szólva én akkor nyúlok ehhez a kis dragahoz mikor erősebb sminket szeretnék csinálni, hiszen a leginkább olyan színek vannak benne. Elkepesztoen selymes tapintásúak a festékek, mikor először belekontarkodtam szinte elajultam tőle. A jobb felső sarokban lévő rózsaszín-arany douchrome szín az összes szemhéjfestekem közül a legjobb legszebb legjobban imádott. Amit nem igazán értek, hogy ha rose gold a paletta neve akkor miért pont az a szín a legrosszabb az egész palettaban? Többször kiseréltem meg a használatát, de egyszer sem lett szép az eredmény,egyszerűen nem olyan mint a többi. Régen a feketével is voltak problémáim, mert az sajnos tény hogy kissé kretas ez az egy matt és így eldolgozhatatlan, de ha keverem a sötét barna árnyalattal (alsó sor 3.) akkor egy könnyen eldolgozhato színt kapok,es mivel brutál pigmentalt a fekete (ezért sem akartam lemondani róla) nem egy nagyon sötét barna szint kapunk, hanem szinte ugyanolyan feketét. Egy szó mint száz, aki feltűnőbb és mégis nagyon elegáns sminket szeretne készíteni annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Bridzs

2018. február 2.

Kedvencem! Natúr sminket és intenzív sminket is könnyű vele készíteni, számtalan variációban. A foil effect-ek kicsit macerásak, én az ujjammal vagy nedves ecsettel viszem fel. Nem potyog, pigmentált, könnyű eldolgozni a széleit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

abicicaaa

2017. október 29.

Nagyon jók a vélemények magáról a minőségről, amivel egyet is kell hogy értsek a színek legtöbb eseteben.
Valószínű én vagyok a kukacoskodo, de..
65 dollárnál járunk, ez már simán high end. Egy tükröt szerintem megerdemelt volna ez a paletta ennyi pénzért. A műanyag vagy plasztik vagy mi ez egy utazás alkalmával sz**rá torik, és még a színek is sérülnek. (Nyilván azért nem muszáj hurcibalni magunkkal)
Nekem személy szerint volt egy kis problémám néhány matt árnyalattal, kissé kretasak voltak.
Osszesegeben jó kis paletta, de nem hiszem hogy megéri az árát. Rengeteg jobb alternatíva van ugyanebben az arban, sőt, olcsóbban is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Valószínű én vagyok a kukacoskodo, de..

Sophia15151515

2017. augusztus 31.

A lehető legjobb és legminőségibb paletta. Primer nélkül sem kenődik el,buliba vagy suliba is könnyen lehet vele sminkelni a sok fele fajta árnyalat miatt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

sttramara

2017. május 13.

Legnagyobb meglepetés volt,amikor születésnapomra megkaptam ezt a palettát.Olyan széles a skála a benne lévő színek terén,hogy ezt a palettát bármikor lehet használni.Gyönyörűen csillogó és pigmentt színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

d.anett89

2017. január 29.

Szeretem,nagyon szépen pigmentál!
Eby-en nyertem liciten paráztam hogy nm kapom meg,vagy nem azt ami képen volt!
De elégedett vagyok vele!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 29.

Szeretem,nagyon szépen pigmentál!
Eby-en nyertem liciten paráztam hogy nm kapom meg,vagy nem azt ami képen volt!
De elégedett vagyok vele!!

lareina

2017. január 23.

Az ABH modern renaissance paletta és közte vacilláltam, de biztosan állíthatom egy hónapja tartó használat után, hogy jól választottam! A színek pigmentáltsága 5*-ot érdemel, primer nélkül is baromi tartós, nem potyog össze-vissza. Túlzás nélkül bármilyen smink elkészíthető vele, a nude színektől kezdve az élénk árnyalatokon át a metálos/csillámos színekig minden megtalálható benne. Próbálnék belekötni de nem tudok. Egyedül csak azért fáj a szívem, mert itthon nem lehet beszerezni. Szeretem, imádom.. Tökéletes!! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

yslchanel92

2016. december 5.

Meglepő, hogy még senki sem véleményezte ezt a csodás palettát. 100%-bán odáig vagyok ezért a palettáért. Csomagolás egyszerű és letisztult és még praktikus is. Maga a színek pigmentáltak és jól kihasználhatóak. Nem porol nem potyog. Nappali és esti sminket is lehet vele készíteni és érdemes a fóliás/fémes színeket az ujjainkkal felvinni. Cultbeauty oldaláról rendeltem és aki jár esetleg Londonban a Harrods üzletben megtudja vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol