Hugo Boss

Ár:   22 700 Ft és 29 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 9 540 FT-21 820 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p3trababa, Módosítva: 2018. november 18.

Ár:   22 700 Ft és 29 600 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Notino, 9 540 FT-21 820 FT

Illatkategória: fás-fűszeres

Fej: szilva, tölgyfamoha, alma, citrom, bergamot, muskátli

Szív: mahagóni, szegfű, fahéj

Alap: szantálfa, olivafa, vanília, vetiver, cédrus

Ár: 8890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 9 540 FT-21 820 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 5500 Ft+pk , Eladó: Bridddzs
Állapot: Használt , Helyszín: Kiskőrös, fizetés: Személyesen vagy posta
Ár: 25 ezer .- 14000.- , Eladó: Pirosarany
Állapot: Használt a kép szerint, Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦1070-)Nincs személyes átvétel és Foxpost sem

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Katie

2023. október 16.

Nem rossz, az illata is tetszik és a tartóssága is egész jó. Szerintem elég gendersemleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

pannonvalley

2022. január 9.

TOP5 férfi illat egyike,lehetne nálam ha tovább tartana.Sajnos nem elég pofátlan,de az illat az maga a gyönyör!Folyt.köv Hugo Boss Intense...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Vivus.Laszlo

2021. december 14.

Egyszerű és nagyszerű. 20 év felett mindig mindenkinek, aki jó minőségű parfümöt szeretne kedvező áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Laurencia

2021. szeptember 30.

Százszor is átreformulált, az eredeti 1998-as vintage árnyékában megbúvó kis egyszerűség.
De az érzet, mikor reggel kávét csinál és a tegnapi fújás még ott lengedez a nyakában én pedig belebújok ebbe a leszáradásba, azt nem lehet megfizetni és nem, nincs mindenre "ott a MasterCard."
Az ellenkező nem illatainál érzelmeket veszünk, főleg ha szívünk választottja viseli, ezt kellett megtanulnom 30 év után, ennek okán ez egy teljesen használhatatlan vélemény lesz és ezt vállalom is.
Igazából a mostani verzióban is ott van az a potenciál, ami egy egyszerű "Bélából" is félistent tud varázsolni, almás fűszeres kissé fás felhője remélem még jó sokáig velem marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Viola23

2020. október 29.

Páromnak vettem még karácsonyra, brutálisan jó az illata!! Nekem egyből érződik az édeskés alma egy kis vaníliás beütéssel. Szerintem unisex parfümnek is elmenne. Egyszerűen imádom. Tartós. Eljátszottam már a gondolattal, hogy néha én is magamra fújnám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Audry1

2019. szeptember 17.

Apának vettem születésnapjára, ami pont az év elejefelé van, így akciósan a Black Friday alkalmával meg tudtam venni elfogadhatóbb áron. Szerintem a tartóssága kicsit csökkent az évek során, de nekem tetszik az illata. Inkább érettebb, férfi korosztálynak tudom elképzelni. Hétköznapi viseletként csak kiöltözöttebbeken áll jól szerintem. A tartóssága miatt 4 csillag, ennyi pénzért ennél jobb minőséget vár el az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Sophielle

2019. január 23.

A párom egy ideje megszállottja volt ennek az illatnak, de mivel volt ezer más parfümje, "csak úgy" nem akarta megvenni. Nekem amúgy egyáltalán nem tetszett az illata, amikor a drogériában mutogatta a papíron vagy magán. De a napokban elfogyott a kedvenc parfümje, beruházott erre. Magára fújta és el voltam képedve! Nagyon tetszik az illata, bár tényleg nem feltétlen az a "szupermaszkulin/férfias férfi" hatású, amit amúgy eddig szerettem érezni rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Gabriella1992

2019. január 20.

A barátomnak vettem karácsonyra, előzetesen megillatoltam a Douglasban, mikor kifújtam, már tudtam, hogy telitalálat, ezt neki találták ki. Szerencsére neki is nagyon tetszik és jól áll neki az illat, tartós rajta. Mindenki elégedett vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 5.

Intenzitására nem lehet panasz, nagyon tartós, de tényleeeeg, a sálamon minden más parfümömnél erősebb nyomot hagyott ( persze lehet az utóbbi időben azért mert azt hasznalom leggyakrabban, hiszen ez egyszerűen a legjobb:D). Édeskés kellemes illata engem a karamell illatára emlékeztet, és emellett mégis rendkívűl férfias. Bátran használom akárhova is megyek. Erős karakter.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

lenochka

2018. október 15.

A páromnak vásároltam ajándékba.
Nagyon szereti, és nekem is nagyon tetszik az illata.
Nem összetéveszthető más parfümmel, egyedi illata van és rendkívül tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

A páromnak vásároltam ajándékba.
Nagyon szereti, és nekem is nagyon tetszik az illata.
Nem összetéveszthető más parfümmel, egyedi illata van és rendkívül tartós!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Lyral, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Cinnamal, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.