Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p3trababa, Módosítva: 2018. november 18.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8890 Ft

Illatkategória: fás-fűszeres

Fej: szilva, tölgyfamoha, alma, citrom, bergamot, muskátli

Szív: mahagóni, szegfű, fahéj

Alap: szantálfa, olivafa, vanília, vetiver, cédrus

Ár: 8890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 900 Ft, 1400 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Utalás után posta, foxpost.
Sophielle

2019. január 23.

A párom egy ideje megszállottja volt ennek az illatnak, de mivel volt ezer más parfümje, "csak úgy" nem akarta megvenni. Nekem amúgy egyáltalán nem tetszett az illata, amikor a drogériában mutogatta a papíron vagy magán. De a napokban elfogyott a kedvenc parfümje, beruházott erre. Magára fújta és el voltam képedve! Nagyon tetszik az illata, bár tényleg nem feltétlen az a "szupermaszkulin/férfias férfi" hatású, amit amúgy eddig szerettem érezni rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Gabriella1992

2019. január 20.

A barátomnak vettem karácsonyra, előzetesen megillatoltam a Douglasban, mikor kifújtam, már tudtam, hogy telitalálat, ezt neki találták ki. Szerencsére neki is nagyon tetszik és jól áll neki az illat, tartós rajta. Mindenki elégedett vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 5.

Intenzitására nem lehet panasz, nagyon tartós, de tényleeeeg, a sálamon minden más parfümömnél erősebb nyomot hagyott ( persze lehet az utóbbi időben azért mert azt hasznalom leggyakrabban, hiszen ez egyszerűen a legjobb:D). Édeskés kellemes illata engem a karamell illatára emlékeztet, és emellett mégis rendkívűl férfias. Bátran használom akárhova is megyek. Erős karakter.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

lenochka

2018. október 15.

A páromnak vásároltam ajándékba.
Nagyon szereti, és nekem is nagyon tetszik az illata.
Nem összetéveszthető más parfümmel, egyedi illata van és rendkívül tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

A páromnak vásároltam ajándékba.
Nagyon szereti, és nekem is nagyon tetszik az illata.
Nem összetéveszthető más parfümmel, egyedi illata van és rendkívül tartós!

Johnny1998

2018. június 15.

Na akkor így: régebben kb 3 éve kipróbáltam egy 10 ml -s mintát belőle.K.rva jó volt,erős intenzív fahéjas-fás.(egy gazdag édes-friss illat) Ma hozta meg a szállító egy 100ml-s kiszerelésben..Egyáltalán NEM az ami volt..Elcseszték alaposan.Olyan illata van amit a DM-ben is lehet kapni olcsón (a hamisítvány,más néven futtatva).. de tényleg egy az egyben meg egyezik a DM-es hamisítvánnyal...ugyan az az illatt..Szóval számomra ez NAGY csalódás...Pedig Notino-ról szoktam rendelni (eddig mindig eredeti parfün/illat volt..Dehát ez? 5 csillagból max 3..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

mivett

2018. február 4.

Ahhh édesjézus. Ez a parfüm... amikor a párom magára fújja, sosem bírok magammal. Vadító!! Nincs 6 csillag?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Encilla

2018. január 17.

A férjem új parfümje. Nagyon kellemes, édes és friss egyszerre. Számomra kicsit uniszex jellege van, eszembe jutott, hogy akár én is magamra fújhatnám. Határozottan nem rossz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Andras91

2018. január 8.

Véleményem szerint a legjobb Boss illatt. Lentebb olvastam hogy valaki szerint Cola illata van.Szerintem is.Ezzel a parfümmel nem lehet mellé nyúlni.Egyedi almás vaníliás puderes cucc. Tartósságával sincs gond, ár érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Edi0408

2017. december 27.

Számomra ő a férfi illat!!! Többet nem is kell hozzáfűznöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Számomra ő a férfi illat!!! Többet nem is kell hozzáfűznöm.

googles

2017. december 21.

Nahát, ez kommersz Boss üveg és nagyon finom! 😮

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

Nahát, ez kommersz Boss üveg és nagyon finom! 😮

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Lyral, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Cinnamal, Geraniol