Hugo Boss

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 9 830 Ft-tól-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Notino, 9 830 Ft-tól

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: kaktusz virág

Szívjegy: rózsaszín frézia, jázmin, rózsa,

Alapjegy: cédrus, fás jegyek

Ár: 9 830 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 500Ft 2ml, plusz posta , Eladó: Reci81
Állapot: frissen fujva, Helyszín: Budapest, fizetés: elöreutalàs utàn posta
Ár: 7000 , Eladó: Rituss2018
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után fox. Személyes átvétel lehetséges 2. ker

Barbara2021

2022. június 23.

Megmondom őszintén én ezt a parfümöt nem tartottam semmire. Jellegtelen, unalmas, nem izgalmas, hétköznapi. Ezek jutottak róla eszembe. De ma a hőségben fujtam vele egyet a parfümériaban, és nagyon jól esett. Üde volt, friss, szinte citrusos, mint egy hűs erdő a tenger mellett ahol csodás virágok nyílnak. Gyönyörűen összehangolt finom illat. Nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 23.

Rose23

2022. május 7.

Ezt a parfümöt soha életemben nem fogom megunni. Azóta már több illat is csücsül a polcomon, amiket szintén imádok, de ez... Ezt mintha rám "tervezték" volna. Reggel 7kor két fujás a nyakamra, és este 11kor is elkezd illatozni (napközbeni újrafújás nélkül), amikor letusolok, vagy a sminkem mosom le. Valószínűleg pont olyan illatok kombinációja, ami tökéletesen passzol a bőröm kémiájához.
❤️❤️❤️

Újravettem. Próbálok azóta is más illatokat, hiába. Ő én vagyok. <3

2016.09.18.Hónapokig vágytam erre a parfümre, míg végül megvettem, de lassan már kiürül az üvegcse.
Én nagyon kedvelem, könnyű púderes finomság. Viszonylag gyorsan fogy, de az esti zuhanynál érzem még magamon.
Hiányozni fog, de azt hiszem más illatot próbálok ki inkább újravétel helyett.
Az a jó ebben a parfümben, hogy olyan "én"-nek érzem. Jobb kedvem lesz tőle.
Najó, talánmajd még újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

❤️❤️❤️

Újravettem. Próbálok azóta is más illatokat, hiába. Ő én vagyok. <3

Hiányozni fog, de azt hiszem más illatot próbálok ki inkább újravétel helyett.
Az a jó ebben a parfümben, hogy olyan "én"-nek érzem. Jobb kedvem lesz tőle.
Najó, talánmajd még újraveszem :)

Beauty88

2022. április 13.

Abszolút tavasz illat, imádom. Sajnos nem tartós, ezen nincs mit szépíteni, de a 75 ml-s kiszerelés elbírja az újra fújást. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Thalassa

2022. április 3.

Ahogy mások is, én is keresem a tavaszi/nyári illatot. Érdekesnek tűnt az illatjegyei miatt és megvettem.
Párszor használtam és sajnos nem tetszik. Van benne valami zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 3.

Párszor használtam és sajnos nem tetszik. Van benne valami zavaró.

BernadettM

2022. március 25.

Szokásos eset…parfüméria…keresünk vmi új illatot. Nem tudtam dűlőre jutni, tetszett, és épp a 30 milis nagyon akciós volt, hát megvettem. 🙂
Nagyon érdekes illatnak tartom. Szerintem egyaránt megállja helyét télen nyáron, legalábbis nálam. Én magam az illatára azt mondanám semmi extra, de mégsem érzem máson. Kicsit ellentmondásos, de éppen ezért érdekes parfüm. Van amikor több napig ez után nyúlok, De van hogy hetekig nem fújom magamra. hétköznapokban is megállja helyét, de fújtam már magamra randi alkalmával is.
Egy biztos, nem tartós. Szerencsére kis kiszerelés van nekem, így bedobom a táskába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 25.

malnahal

2022. március 11.

Nem volt első szaglásra szerelem, de mivel "vakon" vettem, próbálgattam még párszor és igazából nekem eléggé bejön. :D Sok helyen olvastam, hogy tavaszi-nyári időszakban érvényesül legjobban - ez annyiban igaz, hogy hidegebb időben elég "rideg" ez az illat, de én szeretem ezt a hatást, szóval öt fokban is néha utána nyúlok... Az üvege kifejezetten tetszik, végre egy parfüm, amit nyugodt szívvel teszek be a tárkámba, nem félve attól, hogy lejár a teteje vagy összetörik. És mellé még csinos is.:) A tartóssága, hát... max. 4 óra, de rajtam egy parfüm sem tart ki sokkal tovább sajnos. Összességében megérte, akciósan vettem, és örömmel el fogom használni, de nem biztos, hogy újravenném. Az öt csillag az illatnak szól, mert végülis az a lényeg (nekem) és nagyon szép kompozíció, nem tucat, nem émelyít és nem is sok, de van benne egy kis csavar, pedig nem a legbonyolultabb az összetétele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

pomme

2021. június 10.

A Proenza Schouler Arizona után meg voltam veszve egy kaktuszos parfümért, ami tényleg hozza az Arizona feelinget. A frézia meg a jázmin azon kevés virágok közé tartozik, amiket szeretek parfümben, de ezeknél sokkal erősebb a kaktuszos illat, amit imádok ebben a lötyiben. Nagyon akartam egy nyersebb, természetközelibb Arizonát (vagy Nevadát, de ami a kettő között van, az a szívem csücske), és ez tényleg hozza, pedig semmi reményt nem fűztem egy ilyen unalmas irodista (parfüm)márkához. Nekem ez kb. Nomade 2.0, ugyanúgy maszkulin, vad, légies és szaladokbeleavilágba illat.
Negatívum, hogy tényleg lehet locsolni félóránként, mert ha az Escada nyári vonalat egy lepkefing testpermetnek mondjuk, akkor ez annak a felvizezett verziója. De nem tudok haragudni rá, mert tényleg egy annyira egyedi "kitömés" nekem, amit már nagyon régóta hiányoltam. Sajnos nagyon melegben (mint most) elcitrusosodik és baromi unalmas lesz, de tavasszal egy álom. Nem érdemli meg az 5 csillagot. Ha csak úgy szimatolnám, akkor 3 lenne, de mivel nálam ez egy régóta várt hiánypótló cucc, így megadom a max csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

csipihusi

2020. november 19.

Marc Jacobs Oh Lola illatával együtt felváltva tavasszal és ezt nyár elején is használom .Mindegyik rózsaszín, ha fújom, a világ is az lesz. Munkahelybarát is. Ez is szerencseparfüm, ha ezzel fújok, jó napom van, Talán a kaktusz virága teszi különlegessé v. a cédrus. Egy volt kolléganőmön tetszett meg, azóta sem éreztem máson a környezetemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

Kitsyke

2020. július 30.

Anno kaptam, kb 60-80 euro Nemetorszagba... hat...... fel orankent fujtam magam vele, senki nem erezte meg... azota nem szoktam venni ilyen dragakat, sokkal jobbak az olcsobbak! most is egy kik-es parfum van rajtam, lezuhanyzok, es maskepp erzodik az illata annyira jo, sot...ruhamon is erzodik ami ki lett mosva...pedig ez 4 euros parfum😅😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Frufru3

2020. január 14.

Kíváncsi voltam erre az illatra.
Nekem nem púderes,inkább friss. Nekem olyan élénk rózsaszín illat☺️. Kicsit savanykás-édes,kicsit tusfürdős,egyelőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Kíváncsi voltam erre az illatra.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.