Hugo Boss

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   17 990 Ft, 24 290 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: kaktusz virág

Szívjegy: rózsaszín frézia, jázmin, rózsa,

Alapjegy: cédrus, fás jegyek

Frufru3

2020. január 14.

Kíváncsi voltam erre az illatra.
Nekem nem púderes,inkább friss. Nekem olyan élénk rózsaszín illat☺️. Kicsit savanykás-édes,kicsit tusfürdős,egyelőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Kíváncsi voltam erre az illatra.

Pantene

2019. december 1.

Drogériában szaglásztam, akkor nagyon tetszett, utána online rendeltem meg. Kicsit csalódott voltam, mert nem ilyen illatra emlékeztem. El kellett hogy teljen jónéhány napnak hogy magaménak tudjam ezt az illatot, végül megszoktam, de nem a kedvencem. Ennyi pénzért nem venném újra. Tartóssága sem a legjobb, a nap végére semmit sem lehet belőle érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Audry1

2019. szeptember 17.

Ünnepek alkalmából kaptam. Mind hétköznapi mind elegánsabb eseményekre is tökéletesen megállja a helyét! Én magamtól nem vettem volna meg, nem is lett a kedvenc illatom, de nagyon finom! Szívesen használtam! Sajnos ez sem túl tartós magamon (vagy én nem érzem), de összességében nem rosszabb, mint bármelyik másik márkájú parfüm. Nálam 4 csillagot simán megérdemel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Boroka528

2019. szeptember 6.

Én pont az "édes kis semmiség" jellege miatt szeretem. Púderes, könnyű, virágos illat, ami nem émelyít. Nem túl tartós illat, nagy elvárásokat nem támasszunk irányába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

csillabella

2019. augusztus 13.

A nagyon szép, kifinomult üveg egy kellemes illatot rejt magában. Mikor szaglásztam, egy ősrégi parfümöm jutott eszembe róla ( L'eau de Kookai), rajtam is finomnak bizonyult az illat, így megvettem. Hááát, kissé elhamarkodott döntés volt. Párom szinte sosem érezte rajtam, rövid idő eltelte után én sem magamon. Egyetlen ember ismerte fel rajtam egyszer, ennyi. Én sem szoktam másokon ezt az illatot érezni/felismerni. Lehetne jobb a tartóssága vagy nagyobb a hatósugara. Emiatt meg is váltam tőle, de sajnáltam, mert az illat maga a szívem csücske, bár lehetne érezni is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Timi8

2019. július 21.

Nálam csak idén nyáron "ütött be ez az illat" igazán. De mostanra nagyon! Egyre gyakrabban őérte nyùlok reggelte és nem bánom meg!
Lassan állandòsulò illatkutatásban vagyok, már néha önmagamat is kiakasztò mòdon, mert bizony előfordul, hogy egy illatomhoz sincs kedvem és ilyenkor a fufuimra, mintácskáimra is csak fintorgok...Teljesen kiakasztò, tudom én is!
Kìnomban (vagy inkább jòdolgomban 😅) pedig ùjak után nézek, szimatolgatok, bármerre járok.
Rég szerettem volna olyan illatot ami igazi Joly-Joker, azaz ha épp semmihez sincs is kedvem, akkor sem kell lemondanom az illatos élményről. Ez nekem ilyen! Évekig tesztelésre sem méltattam, ez év elejéig amikoris (kissé elfordulván az összetett niche csodáktòl) jött a felismerés: ez nekem kell! 😍 Nem is értem, miért nem teszteltem korábban. Nőies, üde, friss-gyümis, virágos, tök igényes alapdarab. Megfelelően tartòs is, főleg a testápolòjával együtt. Stìlusában Delina utánhallás. (Nulla közös illatjegy tudom, de mégis mindìg arra asszociálok ha ezt megérzem. Ugyanaz a roppanòsság, ugyanaz a pezsgő-nyüzsgő, fiatalos lendület mindkettőben. Nyilván tök más illatok, mégis vmiért nekem ez a 2 egy tőről fakadò illatbomba.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

messin

2019. július 19.

Ma használtam először, kedves, szerethető illat, picit púderes de nem nehéz, nem nyom agyon, kicsit friss is, de nem citromlé, viszont van benne egy kanyar, ami miatt engem emlékeztet a Guerlain L'Instant Magic illatára csak sokkal harmonikusabb.
Ahogy múlik az idő, úgy változik az illata, a kezdeti frissebb lassan tompul és lágyul, egyre bújósabb, elegáns de nem hivalkodó illat. Rajtam tartós, tetszik az egész és szép az üvege is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Koliboli

2019. május 24.

nagyon tartós, kellemes ,nőies illat. A férj kedvence , állítólag estig megmarad az illata, bár én ezt nem érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Erika80

2019. március 2.

Nekem nagyon tetszik. Számomra igazán nőies, finom, tiszta illata van. Komfortos, virágos, vidám kis illat. A tartóssága, mint annyi más parfümnek, neki sem a legjobb sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Panatta

2019. január 1.

Tetszett a csomagolása, az üvege...de sajnos a tesztert már kifujkálták előttem, én mégis úgy gondoltam, adok neki egy lehetőséget és megvettem. Nem kellett volna..
Valóban nőies, púderes illat, de nekem olyan olcsó, kommersz, orrfacsaróan erős illata van. Némi keserű szúrós “szagot” is érzek benne.
Elég tartós, mert hiába mostam le, sajnos sokáig éreztem magamon.
Nekem kellemetlen, szívesen megválnék tőle.
Két csillagot azért adok az egyszerűen, nőiesen szép üvege és a (számomra egyébként nem pozitív) tartóssága miatt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Elég tartós, mert hiába mostam le, sajnos sokáig éreztem magamon.
Nekem kellemetlen, szívesen megválnék tőle.

Antioxidánsok: BHT