Human + Kind

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Estee, Módosítva: 2017. július 31.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Csillapítja a bőröd szomjúságát ez a 2-az-egyben vízmegkötő krém. Segít táplálni és hidratálni a bőrt, miközben ragyogóvá teszi a bőrképet. Ez a könnyed krém tele van bőrtápláló komponensekkel, viselheted make-up alatt napközben és éjszaka az intenzív hidratálásért. Napi kétszeri használata ideális."

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 8.

Igyekszem igazodni a márka filozófiájához és kedvesen elmondani a véleményemet, ami nem esik nehezemre. Szintén minta alapján osztom meg az első benyomásaimat.
Örvendetes a szándék, hogy jobbára ártó összetevők alkalmazása nélküli terméket kínál a gyártó - ez máris 5 csillagot érdemel.
Felkenve a krém olyan érzetet kelt, mintha primert használnék, hamar fel is szívódik, ez is tetszik. Engem nem irritált, megtapogatva az arcom, olyan, mintha egy vékony védőréteg vonná be, ami nem esik rosszul.
Az illata igen enyhe, olyan gyógyszertári termékekre emlékeztető, ez is rendben van.
A csomagolása is jó, hogy tubusos, ezentúl számomra esztétikus is.
Az első benyomások alapján így tőlem négy csillagot kap. Mostanában biztosan nem vásárolom meg, mert a felhalmozott készleteket szeretném elhasználni, de később nem kizárt, hogy a polcomra kerüljön. Addigra legalább a vélemények száma is minden bizonnyal szaporodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 8.

A csomagolása is jó, hogy tubusos, ezentúl számomra esztétikus is.

legallybrunette

2017. augusztus 23.

Én is mintát kaptam vásárlás mellé. Tetszett, hogy natúrnak mondható termék, azt hittem, beválik. Vagy ezért vagy más miatt, de egy-két pattanás jelent meg, illetve piros kezdemény, ami végül visszahúzódott, mivel nem használtam tovább. Furcsa "szilikonos" az állaga, sminkelni is lehet rá, bár mintha kevésbé lett volna tartós rajta, és nekem valahogy úgy tűnt, hogy nem lélegzik a bőröm alatta. Az illata inkább szag, nem jött be. Sajnos nem nyertek maguknak vásárlót személyemben. A csomagolás nagyon szép, de ez édeskevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

kneva

2017. július 31.

Nagyon szép összetevők, meg nekem szimpatikus az is, h ír termék, mégis 2 csillagot adok neki csak.
3 ml mintát kaptam vásárlás mellé, két alkalommal használtam a krémet, és a maradékot eldobtam, mivel csípte az arcom mindkét alkalommal. Mintha csak C-vitaminos vagy AHA krémmel kentem volna be. Nem pirosodtam ki tőle, de kellemetlen volt a csipkedő érzés.
Amúgy illata szinte alig van, az is inkább alapanyag illat szerintem. Rossz kenni, mert a krém kihabosodik: egyre fehérebb lesz, de végül aztán szépen felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.