Hylamide

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2019. január 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 490 Ft

Célzott szérum, csökkenti a bőr érzékenységét, irritációt, bőrpírt.

Ár: 7 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
starlight

2019. május 15.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, màr a màsodikat hasznàlom. A borom vizhiànyos és egy krém sem hidratàlja igazàn, ez viszont - krémmel egyutt - csodàt tett! Altalàban reggel hasznàlom (estére àltalàban màst hasznàlok) vagy ha este ugy érzem, hogy a boromnek extra hidratàlàsra van szuksége, utàna krém és alapozo. Viz àllagu és gyorsan szàrad (a pipettàs adagolo praktikus), a borom max. egy perc alatt becuppantja és azonnal érzem a hidratàlo hatàsàt ami egész nap kitart, nem huzodik a borom napkozben. Nem okozott pattanàsokat vagy irritàciot, igy érzékeny borueknek kulonosen ajànlom. A borom érzékenységét és az emiatti esetleges kipirosodàst is csokkentette, egyszoval alapdarab lett nàlam, igy megy az ot csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

eeraa

2018. május 17.

A HYLAMIDE BOOSTER LOW-MOLECULAR HA szérummal használom együtt vagy felváltva. Az állaga kicsit lágyabb, vizesebb, gyorsan beszívja a bőröm és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nem irritál, nem csíp, kellemesen frissító hatása van. Nekem sokat javult a bőröm minősége mióta használom őket, együtt szép eredményeket értek el. Kb. fél évig elegendő ha reggel és este is használom. A pipettával egyenesen a bőrömre szoktam 2-3 cseppet felvinni utána a kezemmel oszlatom el. Összeségében szerintem jó termék, csak türelmesen és rendszeresen kell használni és az idő meghozza az eredményét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

patriczia

2018. április 3.

Nekem jelenleg ez a 'magic' szérumom. A The Body Shop Drops of Lightjával szoktam kombinálni, és a kettő együttes hatása teljesen eltüntette a már állandóvá vált pirosságot a bőrömről, de annyira, hogy még az anyukám is meglepődött, amikor alapozó nélkül látott. Nem egyszerre használom őket, hanem 2/3-1/3 arányban, és ezt kenem fel többször a Drops of Lightot ritkábban. Eddig semmi nem használt a pirosságomra, és igazából ezektől sem vártam semmit, kicsit ilyen minden mindegy alapon vettem meg, végső kétségbeesésemben, és kb. 3 és fél hónap múlva feltűnt, hogy egyáltalán nem vagyok piros. Akkor sem, ha stresszelek, akkor sem, ha borozok. Nem volt látványos váltás, szerintem szép lassan halványodott, aztán eltűnt teljesen (és valószínűleg az arcápolási rutinom többi eleme is közrejátszott). 2-3 cseppet szoktam felkenni az arcomra, inkább ragacsosabb állagú, de ha kerül még fölé réteg, akkor eltűnik a ragacsos érzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Amadea

2017. december 12.

Kb. mindent el lehet adni, amire ráírják, hogy gyulladáscsökkentő vagy csökkenti a vízhiányt - az utóbbi miatt vettem meg ezt a szérumot, de nem kellett volna. Lassan elfogy (1/4-e van még meg), próbálgattam, kivettem a rutinból, újra beiktattam, de nem éreztem a különbséget, olyan volt, mint egy pár lusta láb a tandembiciklin. A vízhiányt és a seborreát a többi rutinelem kezelte, ez csak egy plusz hidratálóréteg volt, annak viszont nagyon drága. Elhiszem, hogy másnak hasznos lehet, de nekem annyira volt hasznos, mint mondjuk a The Ordinary kis mezei hialuronsavas széruma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

hanita

2017. november 28.

Nyaron hasznaltam el egy uveggel a reggeli rutinomba epitve. Kellemes szerum, de nem nagy durranas. Ha nagyon keveset dolgoztam el az arcomon, akkor nem volt ragacsos, de szerummal nem sporolok 40 folott, szoval jol jott utana a hidratalo krem, ami enyhitette a ragacsossagot. Tobbet nem tudok rola mondani, mert tenyleg kellemes, de semmi tobb, ehhez kepest aranytalanul magas az ara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 28.

jirka

2017. augusztus 13.

Egy üveggel használtam belőle, nem vettem újra. Leginkább nappalra szerettem volna ha működik, de nem győzött meg az újra vásárlásáról.
Sárgás színű folyadék, enyhe illattal, bőrproblémát nem okozott, szépen együtt működött mindennel. Valamiért látványosabbnak képzeltem, ezért kicsit csalódott is vagyok, de ami miatt a 4-est mindenképpen megérdemli, azaz, hogy kamaszgyermekem, minden óvintézkedésem, intésem ellenére is sikeresen leégett (nem voltam vele) az arcán. Ezt vetettem be a fájdalom ellen és azt gyönyörűen kezelte, rendbe hozta az égő arcbőrt. Lehet, hogy erre van? Lehet, de valjuk be nem minden héten sülünk le (főleg a felkészültebbek), hogy ez indokollja az újra vételét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Trixi

2017. június 29.

Valamennyire tényleg csökkenti a pírt átmenetileg, viszont ragacsos marad a bőrön, és reggelre nekem a pórusaim is eltömődnek tőle, csúnyább a bőröm felülete és zsírosabb, bár tagadhatatlanul kevésbé piros. Kb. a felét használtam el eddig, azt nem tapasztalom, hogy a bőröm kevésbé lenne érzékeny. Az árához képest, meg egyébként is, azért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 29.

Gyulladáscsökkentők: Mirabilis Jalapa Extract
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Phospholipids

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

nagy csodatölcsér kivonata, mellyel elsősorban érzékeny bőrre szánt kozmetikumokban találkozhatunk, mivel gyulladáscsökkentő hatása révén segít csökkenteni irritációt és nyugtatni a bőrt. Az összetevő a gyártója szerint csökkenti a bőr kipirosodását, növeli a komfortérzetét valamint javítja a bőr ellenállóképességét az agresszív külső hatásokkal szemben, hogy ezáltal hosszútávon is biztosítsa az érzékeny bőr védelmét.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Forrás: truth-in-aging, BFT