Hylamide

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Arcápolók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2019. január 11.

Kategória:   Arcápolók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4 490 Ft

Primerként és önmagában is használható pimasz formula, egységesítő hatással. A szokványossal ellentétben nem csak szilikonokat, hanem hialuron savat is alapul veszi  a blur hatás eléréséhez. Minden bőrtípusra.

• Használhatod önmagában vagy primerként
  • Feltölti a pórusokat, kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat
  • Bársonyos, sima hatás, érintetlen bőrfinish
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 4 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
dunaimano

2019. szeptember 10.

Nem próbáltam sok primert, de azok között eddig ez a No.1. Gazdag, könnyen eloszlatható, kenhető, szilikonos formulája van, amire könnyű és jó sminkelni. Nyáron ritkán vettem elő, mert a kombinált arcbőröm nem tűrt el túl sok réteget a melegben, inkább könnyedebb termékekkel próbáltam kiváltani. Ahogy hűvösebb lett, már élvezem minden előnyét. Az illata fura, de nem kellemetlen. Az alapozó jól terül rajta, és véleményem szerint tartósabb is lesz a sminkem. Szeretem, hogy jól hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

kriszti.07

2019. szeptember 3.

Nagyon-nagyon szeretem! Az egész arcon használva is tökéletesen teljesít, de amit a szemem alatt művel, az valami csodás! Eddig minden korrektor elcsúszkált, lekopott, beült a ráncokba és a nap végén olyan voltam, mint aki 30 évvel öregebb, félve próbáltam ki oda ezt a terméket, de bevált. Most veszem majd a harmadikat <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

RitaL

2019. augusztus 9.

Az én bőröm egyáltalán nem tolerál semmilyen alapozót, irdatlan pattanásszörnyetegeket növeszt egyetlen alapozott arccal töltött nap után is (akármilyen minőségű is az az alapozó), így nekem muszáj a bőr "belsejéből" dolgozni. Ezt a terméket azért próbáltam ki, mert abban bíztam, hogy optikailag segít szebbé tenni a bőrömet a kimaxolt arcápolás mellett. Erre nekem abszolút bevált. Természetesen ne úgy képzeljétek el, hogy totál eltűnnek a tág pórusok, én örökölt tág pórusokkal rendelkezem az orromon, és természetesen, ha közel hajolok a tükörhöz, látszanak. Ugyanakkor ha belenézek egy tükörbe "normál" távolságról, az jut eszembe: hmmm, Rita, de szép vagy. Szóval igen, feldobja, finomítja, megszépíti a bőrt. Nekem nem okoz extra leküzdendő mitesszereket. Nagyon örülök, hogy létezik ez a termék, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

pankusz

2019. május 26.

Nem tökéletes, de jó kis termék. Nekem nem tűnt fel hogy rossz szaga lenne, pedig érzékeny az orrom. A textúrája nagyon sűrű és szilikonos, szóval jó stratégia kell a felkenéséhez :)
Ha ujjal kentem fel az macerás volt, a tömörsége miatt többet vinne fel az ember lánya, de az nem jó, mert akkor elnehezíti a bőrt. Nekem két módszer vált be:
1-kézfejre borsónyi mennyiséget teszek és ecsettel, pontozó mozdulatokkal viszem fel, jól szétoszlatom.
2-kézfejen borsónyi mennyiséget teszek, mellé pumpálom az alapozómat, ott ecsettel összekeverem és együtt viszem fel.

Azért azt is vegyük figyelembe, hogy mit kentünk alá... milyen szérumokat, hidratálót stb. Szerintem egy jó rétegzős rutinban van helye ennek vagy ilyen típusú primernek.
Láthatóan egységesíti a bőrfelszínt, bár a szilikonos szerkezete miatt ebben biztos voltam, annak nagyon örülök hogy hyaluron is van benne, de jobban szeretném, ha az állaga és az eloszlathatóséga könnyedebb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Nikk89

2019. május 4.

Erre mindent lehet, kivéve alapozni, tehát primernek nem jó.
Önmagában nem csinál semmi többet, mint egy 500 ft-os vazelin, és egész nap fullasztó érzés számomra az arcomon.
Tehát ez a termék véleményem szerint konkrétan egy orrfacsaró szagú vazelin. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Erre mindent lehet, kivéve alapozni, tehát primernek nem jó.

Rozsaszinponilo

2019. április 20.

Nagyon akartam szeretni, nagyon akartam, hogy működjön és hogy szerelmünk örök legyen, de sajnos csalódást okoz valahányszor alapozót, vagy BB krémet tennék fölé. :(
Kap 2 csillagot, mert érdekes a hialuron alapú elgondolás, és védi a bőrönet vele a városi portól, de mint primer hanyagolható. Bárhogy próbáltam utána alapozni, az alapozó utána kukackákban vált le a pofimról, ronda foltokban maradt csak fent - és az a legszebb, amikor a hajvonalamban tapadnak meg a kukacok, és lehet onnan kifésülni. -.-'

Nem, nem, nagyon nem. Kísérleti jelleggel sem ajánlom, ha netán valaki kipróbálná, vannak jobbak ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Oila

2019. április 5.

Azt hiszem, nincs igazán kereslet arra, amit ez a termék tud. Primerként attól függően válik be, hogy mit kentünk alá és milyen maga az alapozó. Önmagában nem tesz csodát, az amúgy is szép bőrt egy vékony hajszálnyival még szebbé teszi optikailag, de a szép bőrűek enélkül is szépek. Bőrproblémákat viszont nem kendőz semmilyen formában. Rendkívül kis mennyiséget használok belőle csak ott, ahol a pórusaim tágabbak, illetve a nevetőráncokra. A szaga egy pillanatig érződik, nem csinálok belőle ügyet. Talán pozitívumként a számlájára írnám, hogy a reggeli rutinhoz ad egy plusz védőréteget, hogy a por ne üljön bele a pórusokba, illetve az összetevői alapján az remélhető talán, hogy a felszíni vízvesztést segít megakadályozni. Nem pontozom le, mert nem jobb de nem is rosszabb, mint a többi hasonló termék, ami pigmentek nélkül ígér optikai bőrszépítést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

pankalany

2019. március 26.

Csodát vártam, hát nem jött. Nem rossz, a pórusokat valóban tölti de annyira szilikonos hogy nehéznek találom az eloszlatását, amúgy szépen működik alapozóval is, BB-krémmel is, önmagában őszintén szólva még nem próbáltam. A legnagyobb bűne hogy úgy vettem észre a szemöldök-orrtő közötti háromszöget szárítja. Elhasználgatom (a kritikus területen különösen ügyelek hogy megfelelően aláhidratáljak), de vannak ennél sokkal-sokkal jobb primerek, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Kriszta180222

2019. március 8.

Alapvetően pozitívan állok hozzá minden termékhez, de ez egy kicsit kiakasztott. Soha nem használtam még primert, így gondoltam teszek ezzel egy próbát. Az első csapás az a szaga volt. Olvastam korábbi hozzászólásokban, hogy elég szúrós szaga van, DE EZ... borzasztó, még az a szerencse, hogy tényleg hamar elillan, viszont a arcra való terméket abszurd ilyen szaggal piacra dobni. A másik csapás az volt, hogy nem lehet rá sminkelni, egyáltalán nem. Egy könnyed állagú BB krémet próbáltam, nem is alapozót direkt, és úgy néztem ki mintha a világ leggagyibb cuccát kentem volna a fejemre, púderes darabkák voltak mindenhol. 2 csillagot viszont megérdemel, mert önmagában használva viszont mintha szebb lenne a bőröm összképe, természetesen úgy, hogy nincsenek bőrhibáim csak egyenetlenségek és tág pórusok, és nálam szerencsére nem is szárít. Ezért az árért többet várna az ember lánya. El fogom használgatni, de újra tutibiztosan nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

lovrekszava

2019. január 27.

Szeretem, jo kis primer, konnyu ra sminkelni es szepen feltolti az en tag porusos arcom. Azt nem szeretem benne egyedul, hogy mattit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületi hártya képző anyag.

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.