I Heart Revolution

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Diaaa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

18 árnyalatú matt és csillámos árnyalatokat is tartalmazó, magas pigmenttartalmú szemhéjpúder paletta fantáziadús külsőben. Nagyméretű tükörrel.

Ár: 2490 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

b.Rose57

2021. november 13.

Először megijedtem ettől a palettától, internetről rendeltem, képen némileg máshogy néztek ki a színek. Általában melegebb barnás árnyalatokat használok, vagy hideg krómos lilát, ez a 2 kedvenc, így első ránézésre eléggé harsánynak éreztem a Tasty Peach színeit, aztán elkezdtem vele kísérletezni, ha már megvettem, végül örülök, hogy a sminkeim közt tudhatom! A Flower nevű árnyalat csoda szép, talán korall színűnek lehetne nevezni, ez lett a kedvencem belőle, amit nagyon jól lehet vegyíteni számos színnel a felhozatalból. Kellemes, nyárias hangulatot idéz a színválaszték. A smink tartós marad, nem potyorászik, a helyén marad, megőrzi intenzív, szép, ragyogó színeit lemosásig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

Diaaa

2021. október 5.

Annak idején nekem is a csomagoláson akadt meg a szemem, de a beltartalom is nagyon jó :) Minden szín gyönyörű. valamalyik krémesebb picit, de annál könnyebb számomra felvinni. Egyetlen negatívuma ( ami csak vicc), hogy ha esős időben ránézek, azonnal hiányzik a nyár, a jóidő :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

LadyDeath

2021. augusztus 13.

Összességében ez egy csodás paletta, pigmentált, könnyű vele dolgozni, csak minimálisan porol és tartós is. A személyes kedvencem a Princess, ami a legragyogóbb szín, a formulája is kicsit más, mint a többi fényesé. Két árnyalatnak (Bloom és Plummy) kicsit más színe van, mint a palettában, de nem vészes a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Csipetke

2021. március 8.

Engem már a csomagolás is levett a lábamról. Nagyon tetszik, hogy ilyen gumis az elején a gyümölcs. Ha kinyitom csodás színek tárulnak elém. Mindegyik pigmentált és szerintem nem is poroznak. Szépen osszedolgozhatóak Élénk színek de könnyű velük dolgozni. Most tavasszal és nyáron sokat fogom használni ezt a palettát. Minden szín megtalálható benne ami egy vidám
Nyári sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Nyári sminkhez tökéletes.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.