Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. szeptember 10.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bőrradír.

2014. február 28.

Régebben használtam el egy tubust belőle (most már jó ideje csak kémiai hámlasztókat használok), jó-jó, de nem ér annyit amennyibe kerül. Tényleg babapopsi bőrt csinál, de ez kb. fél-egy napig tart, minden nap pedig nem lehet használni. Nekem nem csinált semmit a pórusaimmal sem, ez egy jó hatású bőrradír, semmi több. Sokkal olcsóbban is van hasonló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

heidi7

2013. december 23.

Regebben hasznaltam , nagyon kipirosodott tole a borom ,de miutan lemostam ,egeszen sima tapintasu volt a borom (rovid ideig) . Ma mar tudom ,hogy a sok szilikon miatt erztem a simasagot ,szerintem vannak sokkak jobb termekek ebben a kategoriaban es valoszinuleg olcsobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

bapo

2012. október 19.

Látványos hatás, kellemes érzet, de semmi több. Csak 2-3 hetente hazsnálom, mert elég erősnek érzem. Aránytalanul drága, nem veszem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 19.

Pocok1972

2012. július 5.

nem rossz, de semmi csodát nem tett a bőrömmel, nem volt olyan látványos, mint amit ígért. szerintem aránytalanul drága ehhez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

csirsz

2012. február 26.

Nekem csodát tett a bőrömmel. Kipirult ugyan tőle, de bársonyos lett. Mindenképpen krémezést igényel utána a bőr. Nagyon drága, ennyit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Biocica

2011. október 14.

Egyetértek az előttem szólóval.
Valóban tényleg olyan lesz a bőröd utána, mint a baba popsija, de kb. ennyi. Régebben volt az avonnak is ilyen vízre meleggé váló arcradírja, tized ennyiért.
És hát tele van kemikáliákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Egyetértek az előttem szólóval.
És hát tele van kemikáliákkal.

BabyDoll

2011. február 25.

Még az Idealist mellé vásároltam, hogy mégis komplett legyen a kezelés. Nem rossz, utána kitisztultnak tűnt a bőröm, de ez mind szemfényvesztés. A sok szilikon, egyéb kemikáliák azonnal ezt produkálják, nem arról van szó, hogy mélyen a bőrbe hatol kitisztítja és összehúzza a pórusokat, csak elhiteti velünk vásárlókkal. Az én tanácsom: ne dőljetek be ennek, nem fog semmiféle mély regenerálódás, pórusösszehúzás, változás, (vagy bármi amit vártok tőle) létrejönni a bőrben, lemosás után csak egy kellemes felszíni érzetet ad majd egy ideig, mondjuk egy pár óráig. Aztán majd várjuk, hogy legközelebb használjuk, mert utána olyan jó érzés... Sajnos, pont erre törekszik a gyártó is. Külön negatív, mert semmi olyan extra hatóanyag nincs benne, ami miatt esetleg megérné az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 25.

Ancico

2010. szeptember 9.

fizikai-kémiai radír

Ez egy fizikai és kémiai hámlasztást kombináló bőrradír. Én hámlasztó kencéket is használok, de időnként úgy érzem szükség van egy ilyen fizikaibb radírozásra is. A szemcséi aprók, ami szerintem jó, mert talán nem nyújtja úgy a bőrt, bár nem is nagyon szabad vele dörzsölni.

Nemrég kezdtem csak használni, de elégedett vagyok vele. A bőröm kellemesen puha és selymes lesz, persze  érezni a sok szilikont benne, lemosáskor csak úgy csúszik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 9.

fizikai-kémiai radír

Hidratálók: Cyclomethicone

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.