Idelyn

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A kíméletes, habzó mosakodó gél fertőtlenítő hatású klórhexidint tartalmaz, amely gátolja a baktériumok és a gombák növekedését. A baktériumok és a gombák felelősek gyakran az intim fertőzésekért. Savas pH-jú, kellemesen természetes illatú. A fertőtlenítő hatású szert tartalmazó készítmény bőrön alkalmazható a megfelelő higiénia biztosítására, a kellemetlen viszkető vagy égő érzés, az irritáció, a napi aktivitás, izzadás során keletkező kellemetlen szagok megszüntetésére. A kíméletes & enyhén habzó összetevőn kívül tartalmaz még hialuronsavat (a hidratáltság növelésére), tejsavat, bórsavat (az egészséges pH biztosítására), E- és B5-provitaminokat, valamint nyugtató hatású Aloe vera kivonatot. Továbbá különleges BioEcolia® α-oligoglukán tartalma prebiotikumként hozzájárul a bőr természetes mikroflórájának helyreállításához.

Idelyn Beliema Expert Intimate Wash Intim Mosakodó/lemosó/mosakodó gél - 7 ml tasakos termékminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Idelyn Beliema Effect
Ár: 2000 , Eladó: hubert18
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással
jbarbi91

2019. május 24.

Kellemes illatú, jó állagú mosakodo, engem kb egy hét után irritált, emiatt csak alkalmanként használtam amig tartott a flakon. Nem rossz , de van jobb mosakodó, szerintem túl van reklámozva ez a termék család, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Pöti

2019. április 28.

Számomra ez a legjobb. Az illata finom, jól tisztít, nem irritál. Elsőre drágának tűnhet, de sokkal jobb mint az olcsóbb lemosók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

candy28

2019. március 19.

Nagyon jó mosakodó, már egy éve ezt használom. Glamour napok alkalmával szoktam bevásárolni belőle. Elég egy borsószemnyi belőle. Jól habzik. Nekem olyan 1-1,5 hónapig elég, ha felváltva használom Baba szappannal akkor 2 hónapig is. Amióta ezt használom, strandolás előtt és után is ezzel mosakszom le többször is és azóta nem is alakult ki semmilyen gyulladás vagy fertőzés. Ajánlom mindenkinek, aki egy kicsit is érzékenyebb odalent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

mano

2019. március 14.

Szülés utánra vettem és teljesen jól működik. Sokkal tisztábbnak érzem magam tőle és azóta sem alakult ki fertőzés vagy bármi (persze lehet e nélkül sem alakult volna ki). Nem olcsó, de nem is fogom használni folyamatosan a gyermekágyi időszak után, de problémás esetekben, illetve azoknak akik hajlamosabbak mindenféle fertőzést összeszedni szerintem jól jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Leander

2019. február 24.

Fantasztikus! Nem fűztem hozzá komolyabb reményeket, azt hittem olyan, mint bármelyik másik intim lemosó. Azonban végül nagyon pozitívan csalódtam. Kellemes a használata, nem csíp, nem irritál és ami döbbenetes: amióta használom, tényleg nagy ívben elkerülnek a kisebb nőgyógyászati fertőzések, amik korábban rendszeresen fel-felbukkantak. Fantasztikus és felszabadító érzés, hogy már nem kell ilyesmi miatt aggódnom. A jövőben is tuti ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

cicaaholdrol

2018. augusztus 18.

Nagyon nem gazdaságos. Napi használatra vettem, alapból 3/4-ig van tele, mikor először felbontod. Nagyjából 3-3,5 hét alatt fogyott el. Nem akciósan, kupon nélkül 2 ezerért... 2x is meggondolom, újravegyem e. Egyébként irritációt nem okozott, habázása megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Zsofii88

2018. augusztus 11.

Meg vagyok vele elégedve,föleg nyáron. Melette nem szedtem össze semmi fertőzést,irritációt sem észlelek.:)
Újravevös.(csak találjak végre valamelyik boltba)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Újravevös.(csak találjak végre valamelyik boltba)

Makk Zsuzsó

2018. július 20.

Meg vagyok vele elégedve, noha illatos. Mióta használom, tényleg jóval kevesebb az irritáció. Jó, hogy a tejsavon kívül prebiotikum is van benne. Újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Fruzsiii

2018. április 16.

Ez a legjobb intimlemosó,amit edidg használtam,amióta ismerem,rendszeresen újra vásárolom.Alaposan tisztít,de kíméletesen,rendesen habzik,és friss illatta van,és ami a legfontosabb,abszolút nem irritál :) Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Niki03

2018. április 14.

Alog érezhető, nem tolakodó illat /olyan semmilyen /, jól habzik, de egyébként teljesen átlagos, nem nyújt többet (számomra), mint bármely más (kedvezőbb árú) intim mosakodó a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.