Idelyn

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2020. január 14.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kíméletes, habzó mosakodó gél fertőtlenítő hatású klórhexidint tartalmaz, amely gátolja a baktériumok és a gombák növekedését. A baktériumok és a gombák felelősek gyakran az intim fertőzésekért. Savas pH-jú, kellemesen természetes illatú. A fertőtlenítő hatású szert tartalmazó készítmény bőrön alkalmazható a megfelelő higiénia biztosítására, a kellemetlen viszkető vagy égő érzés, az irritáció, a napi aktivitás, izzadás során keletkező kellemetlen szagok megszüntetésére. A kíméletes & enyhén habzó összetevőn kívül tartalmaz még hialuronsavat (a hidratáltság növelésére), tejsavat, bórsavat (az egészséges pH biztosítására), E- és B5-provitaminokat, valamint nyugtató hatású Aloe vera kivonatot. Továbbá különleges BioEcolia® α-oligoglukán tartalma prebiotikumként hozzájárul a bőr természetes mikroflórájának helyreállításához.

Idelyn Beliema Expert Intimate Wash Intim Mosakodó/lemosó/mosakodó gél - 7 ml tasakos termékminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Barbara5

2020. július 31.

Nekem nagyon tetszik ez a termék. Kellemes az illata, nem irritál, sokkal kellemesebbnek érzem a fürdést utána. Kiadós, nem kell sokat használni belőle.
Doki ajánlotta ezeket a termékeket, innentől kezdve kizárólag az idelyn-t fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

ponilopopolopo

2020. július 13.

Nagyon jo termek, draga de jo. Frissnek erzem magam utana, esetleges fertozest is csillapitja. Ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

nyk

2020. július 1.

Nagyon érzékeny, irritációra, fertőzésekre hajlamos vagyok sajnos. Ez viszont nagyon jó termék, mióta ezt használom (illetve alkalmanként a márka intim krémjét) elkerülnek a fertőzések és egyéb kellemetlenségek. Felfázás ellen is hasznos a krémmel együtt, mint kiegészítő "kezelés".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

aniko_farago

2020. május 31.

Nem irritál.Az ára miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Nem irritál.Az ára miatt levonok egy csillagot.

match50

2020. május 28.

Nagyon szeretem, nincs túl erős illata, de érzem utána hogy frissebb, tisztább vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Annamariya

2020. május 25.

Kellemes, enyhe illata van. Egyelőre úgy érzem nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Kellemes, enyhe illata van. Egyelőre úgy érzem nekem bevált.

AlizPeter

2020. május 5.

Nagyon jó termék már elég régóta ezt használom nem is merek atterni másikra. Nem irritál kevés is elég belőle sokáig kitart.
Illata kellemes. Nem mondanám h csodaszer de eddig ez a legjobb intim mosakodo amit használtam. Egyedül az adagolassal kell vigyázni mert elég hama kifolyik belőle a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Martincsa

2020. március 26.

A Canefresht jobban szeretem. Ebből dupla mennyiséget használok, hogy frissnek érezzem magam. Nekem sajnos nem vált be.
A barátom viszont szereti 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

A barátom viszont szereti 😊

senskin

2020. március 6.

Műtét után ezt használtam, ma is ezt használom, mert nagyon jó termék. Nem irritál, nem viszket, nem szárít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

birokitti

2020. január 1.

Felfázás miatt, fertőtlenítő hatása miatt választottam ezt, és nagyon jól tettem. Valószínűleg enyhébb lehetett, mert gyógyszer nélkül, a mosakodóval sikerült leküzdeni. 1-2 alkalom után a viszketés jelentősen enyhült, majd kb. 1 hét alatt más óvintézkedésekkel együtt teljesen elmúltak a tünetek. Kellemes illat, jól habzik és gyengéd. Csak ajánlani tudom, megelőzésre is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Tartósítószer.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.