idHAIR

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Kategória:   Hajfestékek

Az idHAIR Colour Bomb egy új generációja a hajszín ápolásnak, egy egylépéses folyamat, ami egyszerre élénkíti és táplálja a festett hajat. Minden hajszín árnyalatot élénken, intenzíven, fényesen tart és csodás eredményt tükröz vissza a következő szalon látogatásig.

• Könnyű használni
  • Hosszan tartó eredményt kölcsönöz
  • Kondicionál és extra fényt ad
  • Feltölti a haj vibráló színét
  • Hidratálja a hajat
  • Csodálatos élénk színt eredményez

Vexi

2019. május 24.

Életem első színezője, előtte csak tartós hajfestéket használtam. A Fire red árnyalatot használom. Gyönyörű a színe, táplál, viszont sajnos 2 mosás után lekopik, és nagyon drága. Illetve csak szalonban beszerezhető. Ezért sajnos csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

anetta.filip

2019. március 14.

Nekem a pink színű van meg, a White Hair-ben vettem meg, ahol 20000Ft-ért akarták ezzel megszínezni a hajamat pasztell rózsaszínre. Ezt a nagyon élènk pink balzsamot nem mertem felvinni magában a hajamra, ezèrt úgy csinàltam, ahogy a hölgy mondta: balzsamba kevertem és fenn hagytam a hajon először 5 percig (ahogy a javaslat szólt), aztán bátran 15 percig, és nem látszódott az ég egy adta világon semmi szín a hajamon, úgyhogy majd legközelebb önmagában fogom felvinni rövid időre. Egyelőre drágának találom, mivel nem látszódott semmi, miközben a drogériàs 1-2000 Ft-os termékek gyönyörű pasztell rózsaszín árnyalatot adtak a szőke tincseimnek. Az eladó hölgy szerint 1 hónapig marad benne a szín a hajban eredetileg.
Jövök updatelni majd, hogy mennyire szerettem meg. Egyelőre kèt csillag jóindulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

simonszandi

2018. október 19.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, fél éve használom már Id hair hamvasító sampon használata után. Minden hajmosás után puha lesz tőle a hajam, és az illata is nagyon jó. Gyönyörűen hamvasítja a hajat, csak ajánlani tudom! :) Egyetlen negatívum, hogy nehezen beszerezhető. Neten egyáltalán nem találom, személyesen szoktam megvenni az üzletben. 3 hónapig elég kb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Wheat Gluten, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.