Il Makiage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. szeptember 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Csillogó ajkakat ígér bármilyen időjárási viszonyok között.

purpuratulips

2015. február 7.

Nagyon finom illata van, nekem színtelenben van meg. Viszonylag jól hidratál, de semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Elamie

2014. december 5.

Rettenet ragacs, le sem jön az ember szájáról. Szaga van, nem illata. Nem tudom mi ütött belém amikor anno 5 éve megvettem. Annyira bosszús lettem tőle, hogy rámerőltették! Lehet hogy a többi termék "jó" de ez az erőszakos nyomulás amit szezonban minden plázában művelnek az eladócsajok nálam pont ellenérzéseket kelt a márkával kapcsolatban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

Spengi

2013. március 9.

A lush apricot árnyalatot próbáltam ki - nekem tetszik. Fiatalos, könnyed árnyalat. Könnyen felvihető akár ujjal, akár ecsettel. Alapvetően elégedett vagyok vele, néhány mesterséges összetevőt azonban kihajítanék belőle. Szélcsendben, száraz időben próbáltam ki - nem tudom, hogy valóban ellenáll-e az időjárás viszontagságainak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Antioxidánsok: BHT

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.