Il Makiage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2012. február 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Il Makiage Szemhéjpúder Paletta
Ár: 12000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: használt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (790 Ft)

fomnaba

2019. február 24.

Teljes pénzkidobás (a legnagyobb átverés), sajnos naiv lányként nemhogy elmentem, de anyukám is elvittem. :( Persze ránk sóztak vmit lehetetlenül magas áron. A szemhéjpúdert most találtam meg, a teteje letört (silány minőség), de úgy vagyok vele, hogy elhasználom, ha törik, ha szakad. Nem túl pigmentált, de maszatolásra jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

sqleila

2016. december 25.

Nagyon jó minőségű szemhéjpúder, már ami a tartósságát illeti. Azóta már váltottam a bio-sminkekre, így menniük kellett természetesen, de tartósságban azóta is ezt keresem (és találtam meg a Zuii-ban). Az összetevői és a cégpolitika miatt 3*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

CeCeDrake

2015. december 11.

A hajam égnek áll, ha meghallom a cég nevét!!!
Egyszer tudtak átverni, egyszer, de csak azt lehet, aki hagyja magát, szóval magam is hibás vagyok.
Akkor még fiatal voltam és bolond, mert aki ezeknek bedől...
Kezdjük ott, hogy a kis fruska lemosta az egész sminkem! Akkor azt hazudta, hogy lesz full smink, nyugodjak meg. Végül két csapnivaló színű szemhéjpúdernél megállt a tudomány. De olyan jó kiképzésen vettek részt, hogy addig-addig rábeszélt két ilyen ócskaságra. Olcsóbban adta, ez vigasztalt. Viszont így is rablás. Ezek konkrétan kb egy drogériás alsó kategóriás sminkcuccal sem érnek fel. Mellesleg még irritálnak is!
Azóta eltelt pár év, ezeket a szörnyűségeket kidobtam a kukába.
Aki ilyenen gondolkodik, az inkább vegyen egy UD palettát, attól majd elájul! Ha meg ragaszkodik valaki ahhoz, hogy nedvesen is tudjon valamit használni, akkor ajánlom a Decoderm monokat, azokat 1400-3000 között be lehet szerezni és össze sem lehet hasonlítani ezzel, annyival jobb!
Ez egy minősíthetetlen sz@r! Az üzletpolitikájuk meg kritikán aluli és gyomorforgató.
Nullás nincs, ezért egy, de egyet sem érdemelne!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

A hajam égnek áll, ha meghallom a cég nevét!!!
Akkor még fiatal voltam és bolond, mert aki ezeknek bedől...
Azóta eltelt pár év, ezeket a szörnyűségeket kidobtam a kukába.
Nullás nincs, ezért egy, de egyet sem érdemelne!!!

nyafatka

2015. december 10.

Vegyes érzelmeim vannak róla. A kétszín amit kaptam szépek voltak, magasan pigmentáltak. A matt barnára a szemöldökömre használtam, de hullani kezdett tőle ezért kidobtam. A seal színű szürke nagyon szép, viszont mintha az is iritálni... Bár azt nem használom olyan sűrűn. A tartója már szét tört...
Az üzleti stratégiája sajnos borzalom, lehúzás az egész cég a zs... tulajdonosi háttér fele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Ildie

2015. március 5.

Barátnőmmel voltunk az Andrássy úton sminkelésen. Hát, hogy úgy mondjam nem voltam elragadtatva a hölgyek felkészültségétől, de az egy msáik dolog. Mondtam a sminkeslánynak, hogy zöld kék kombót szeretnék, de nesajnálja a színeket, mert nem szeretem a natúr dolgokat és a nyuggerszíneket. Erre egy pasztel se színű valamit tett fel, mondván nappal van. Hát jó, tehát nem vettem meg. Ahhoz képest viszont, hogy ilyen kis seszínt kaptam elég sok port tett fel. (ez lehet azért meg ott vannak nyitva a porok x éve, de attól még nem jó reklám) 3 óra múlva amikor hazaértem a párom megkérdezte, hogy "te ma nem is sminkeltél?" ennyit erről.

Tanács zárójelben: hozzátok a szátokat, aztán még, először csak valami sima kedvezményt fog felajánlani az eladó, utána előveszi a szuper adukártyát, felajánlja, hogy a saját nevére vedd meg és úgy még olcsóbb, és így lesz féláron :)

Engem nem győzött meg, és külön irritált, hogy minden egyes alkalommal rámakaszkonak az Alléban, van aki megéri, hogy nem, és van aki nem érti meg. (én értem, hogy ezért kapja a fizetését, és nem jó ez senkinek, de akkor is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

emese1989

2015. március 5.

Nagyon jó minőségű smink, bár iszonyú drága

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

Nagyon jó minőségű smink, bár iszonyú drága

purpuratulips

2015. február 7.

Barna matt árnyalatban van meg és nagyon jól pigmentált, meg vagyok vele elégedve. Szemhéjpúderként és szemöldök satírozóként is szoktam használni. Szerintem megéri, mert sose fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

vivien459

2015. január 24.

Eltekintve a számomra kevésbé szimpatikus értékesítési stratégiától, a szemhéjpúderük klasszisokkal jobban pigmentált és sokkal kevésbé pereg le, mint pl egy Miss S...ty, vagy Ess...e.
A borsos ára ellenére megérte, mert nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

A borsos ára ellenére megérte, mert nagyon kiadós.

Sofia1976

2014. október 11.

vannak jó termékeik és az ecseteik sem rosszak de a marketingjük miatt nem veszem újra a termékeiket. max ha az Andrássyn járok beugrok vásárolni ott kevésbé tukmálnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

orsipanka

2013. november 13.

Voltam én is sminkelésen. A szemhéjpúderből fehéres, csillogó árnyalatot használtunk, nagyon tetszett, tartós volt és nem ült bele a ráncokba. Eddig csak 300 ft-os szemhéjpúdereim voltak, ég- és föld a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.