Il Makiage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: acslinda, Módosítva: 2013. február 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

farkasgaboc

2014. január 26.

Nekem zöld volt, háromszor használtam, allergiás vagyok rá. Teljesen kipattogott tőle az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

marta.kisasszony

2013. február 10.

Nekem a mono verzió van meg, a sárgás árnyalatú, szem alatti karikákra, a legjobb korrektor, amit valaha használtam! Kiváló az állaga, a hatása, gazdaságosan használható. 1 pontot csak az Il Makiage munkatársai miatt vonok le-rávettek, hogy vásároljak 10000 Ft értékben, mert akkor jogosult vagyok a 3 órás sminktanfolyamra, azóta sem hívtak, ígéretükkel ellentétben, én pedig nem akarok harcolni telefonon már a hülyeségeik miatt. (Bocsi, de az eladók/kollégák hozzáállása is számít szerintem egy termékértékelésnél!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetyl Palmitate, Octyldodecanol
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Octyldodecanol