Ilcsi

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Mo0nlight, az összetevőket feltöltötte: szaboszaffi, Módosítva: 2012. június 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az almát és citromot tartalmazó tonik mindennapos használata jótékony hatású a tágpórusú, gyulladásos, pattanásos bőrre. Az almának kimagasló pektin, vitamin, AHA sav (almasav, borkősav), ásványi só, gyümölcscukor tartalma van, aminek köszönhetően antiallergén, fertőtlenítő, bőrpuhító, bőrhámlasztó, összehúzó tulajdonságai vannak. A citrom héjából készülő illóolaj frissítő, fertőtlenítő, összehúzó hatású, a levéből nyert citromlé és citromsav bőrfeszesítő és hámlasztó. Magas a C-vitamin tartalma, amit szükséglet szerint ad le, és javítja az érfalak mikrocirkulációját. A citrom köztudottan bőrvilágosító hatású, így a szeplős, pigmentfoltos bőrre is kedvezően hat.

HDorina

2019. június 21.

Első évben Ilcsivel vizsgáztam, köztük ezzel az arctonikkal is, amit otthon használtam tovább. Frissítő, tonizáló. Nem csípte a bőrömet. A fújós megoldásnak köszönhetően könnyen adagolható. Viszont mivel sárga színű a vattára téve is, így ha marad még az arcbőrön szennyeződés nem feltétlen vesszük észre. Egyébként mintha a pórusok szűkebbek lettek volna amikor használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Inezke

2019. február 28.

A kénes tonik és eközött vacciláltam az általában olajos bőröm tisztítására, de végül ezt választottam látatlanba. Az illata eléggé furcsa, nekem se nem citromos, se nem almás. Tisztítja az arcom, de rá egy félórára megint olajos, úgy hogy máskor a kéneset választom. Egyébként akinek nem annyira olajos az arcbőre, szerintem annak megfelel, de sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

alexandra091

2019. január 15.

Jelenleg ezt a tonikot használom. Jobbat tonizál mint a meggy - kökény. Szereti a bőröm. Imádom az ilcsi termékek illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

adri0419

2018. február 12.

Arctejjel együtt használom. Finom citromos illata van, élénkíti, frissíti az arcom ezenfelül mattít is. Szépen összehúzzák a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

PaNel95

2017. január 29.

Miután a kénes tonik rendbe tette a bőrömet, ezt kezdtem el használni, hiszen már ne volt szükségem olyan erős tonikra.
Hihetetlenül jó ez is. Szépen összehúzza a pórusokat, és egész nap szép matt marad az arcom tőle.
Szerintem remek termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Szerintem remek termék!

daydream

2016. december 27.

Három napja használom, működik, látványos a hatása! Szépen húzza össze a pólusokat, és nem szárít! Nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

annacska87

2016. március 10.

Nekem nagyon szeretik a problémás bőrű vendégeim. Az arcteje és a tonikja is csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

trstimea

2015. november 12.

A kozmetikusom tanácsára vettem meg, de sajnos irreálisan sokkalom az árát a hatásához képest. A tágpórusú, mitesszeres bőrömre reméltem, hogy jó hatással lesz, és kevésbé térnek vissza a kozmetikus után a kis mitesszerek, de sajnos semmilyen különösebb hatást nem tapasztaltam a használata után, a mitesszerek pár hét elteltével ugyanúgy jelentkeztek. Pedig ezt leszámítva semmi probléma nincs a bőrömmel (de gondolom ehhez a mindennapos alapos arctisztítás is hozzájárul). Egyébként az illata is borzasztó, légfrissítőre emlékeztető. Elhasználom, mert ártani nem árt, de nekem sajnos nagyon nem hozta a hozzá fűzött reményeket. :(((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

concoka

2015. szeptember 24.

Ezt használom az arcteje után,nagyon szeretm ezt is! Eleinte gondolkodtam,hogy az alkohol tartalma miatt váltok a kövirózsásra,de még nem döntöttem,mert ez sem okozott gondot! Alig várom minden reggel és este,hogy használhassam :) (az arctejet is) Az egy negatívuma (amiért nem vonok le csillagot),hogy gyorsan fogy sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

lucckozak

2015. szeptember 20.

Már használom egy hónapja, de eddig sajnos semmi változást nem láttam. Az illata engem dióra emlékeztet, és egyáltalán nem almás-citromos dologra(az arctejjel ellentétben). Sajnos feleslegesnek érzem, mert tényleg semmi változás nincs a bőrömön, csak azt várom hogy elfogyjon és vegyek valami újat :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid