Ilcsi

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Mo0nlight, az összetevőket feltöltötte: szaboszaffi, Módosítva: 2020. február 12.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az almát és citromot tartalmazó tonik mindennapos használata jótékony hatású a tágpórusú, gyulladásos, pattanásos bőrre. Az almának kimagasló pektin, vitamin, AHA sav (almasav, borkősav), ásványi só, gyümölcscukor tartalma van, aminek köszönhetően antiallergén, fertőtlenítő, bőrpuhító, bőrhámlasztó, összehúzó tulajdonságai vannak. A citrom héjából készülő illóolaj frissítő, fertőtlenítő, összehúzó hatású, a levéből nyert citromlé és citromsav bőrfeszesítő és hámlasztó. Magas a C-vitamin tartalma, amit szükséglet szerint ad le, és javítja az érfalak mikrocirkulációját. A citrom köztudottan bőrvilágosító hatású, így a szeplős, pigmentfoltos bőrre is kedvezően hat.

Ár: 3500 , Eladó: meli02
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest vagy postai átvétel , fizetés: Fizetés banki utalással vagy személyesen, postázás lehetséges
Ár: 3600 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lakeresztes

2020. július 12.

Friss rendelésem az Ilcsitől, tegnapelőtt próbáltam ki először és mikor vattakoronggal áttöröltem vele az arcom azt vettem észre, hogy nagyon szépen megtisztította és sokkal tisztábbnak, üdébbnek éreztem az arcom utána, mint az eddig használt tonikoknál. Sokat gondolkoztam, hogy vajon megér-e 4x ezer forintot ez a termék, de nem bánom, mert már első használat után éreztem a javulást a bőrömön. Különösebben nem éreztem, hogy húzódna a bőröm a szárazságtól a használata után, bár van egy kis olajossága a bőrömnek esténként a nagy nyári melegben, így nem bántam, hogy egy kicsit leszárította, utána úgyis ment rá az éjszakai krém. Nyáron nagyon jó a bőrömnek, kérdés, hogy télen is így lesz-e, de addig is 5*, mert tényleg jó tonik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Witchvortex

2020. március 16.

Nagyon jó kis tonik, de vigyázni kell vele, mert száríthat. Frissít és üdévé teszi a bőröm.
Este szoktam a tenyerebe fújni egy picit és úgy bepaskolni, így nem tűnik el nagy része a vattakorongban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

HHenna

2020. január 17.

Jelenleg ezt a tonikot használom. Mindent tud amit egy toniktól elvárhat az ember! Kombinált tág pórusú bőrre kíváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

HDorina

2019. június 21.

Első évben Ilcsivel vizsgáztam, köztük ezzel az arctonikkal is, amit otthon használtam tovább. Frissítő, tonizáló. Nem csípte a bőrömet. A fújós megoldásnak köszönhetően könnyen adagolható. Viszont mivel sárga színű a vattára téve is, így ha marad még az arcbőrön szennyeződés nem feltétlen vesszük észre. Egyébként mintha a pórusok szűkebbek lettek volna amikor használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Inezke

2019. február 28.

A kénes tonik és eközött vacciláltam az általában olajos bőröm tisztítására, de végül ezt választottam látatlanba. Az illata eléggé furcsa, nekem se nem citromos, se nem almás. Tisztítja az arcom, de rá egy félórára megint olajos, úgy hogy máskor a kéneset választom. Egyébként akinek nem annyira olajos az arcbőre, szerintem annak megfelel, de sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

alexandra091

2019. január 15.

Jelenleg ezt a tonikot használom. Jobbat tonizál mint a meggy - kökény. Szereti a bőröm. Imádom az ilcsi termékek illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

adri0419

2018. február 12.

Arctejjel együtt használom. Finom citromos illata van, élénkíti, frissíti az arcom ezenfelül mattít is. Szépen összehúzzák a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

PaNel95

2017. január 29.

Miután a kénes tonik rendbe tette a bőrömet, ezt kezdtem el használni, hiszen már ne volt szükségem olyan erős tonikra.
Hihetetlenül jó ez is. Szépen összehúzza a pórusokat, és egész nap szép matt marad az arcom tőle.
Szerintem remek termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Szerintem remek termék!

daydream

2016. december 27.

Három napja használom, működik, látványos a hatása! Szépen húzza össze a pólusokat, és nem szárít! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

annacska87

2016. március 10.

Nekem nagyon szeretik a problémás bőrű vendégeim. Az arcteje és a tonikja is csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid