Ilcsi

Ár:   1190-4290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Ket, Módosítva: 2013. október 1.

Ár:   1190-4290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny, korpás, szeborreás, aknés, rozaceás, hámló, gyulladásra, allergiára hajlamos bőrnek nyújt megkönnyebülést. Tonizáló, összehúzó, vitaminpótló és faggyútermelést csökkentő hatása van.

kicsizebra

2019. április 30.

Hát ennek az illata fantasztikus! :D A gyulladt, fáradt bőrt nagyon szépen lehúzza, közben táplálja is. A száraz területeimet puhává teszi, neme semmilyen irritációt nem oktott. Az állaga viszont nem a megszokott zselé, kicsit talán folyékonyabb. Nedves bőrre szoktam felvinni és ha megszárad, akkor nedves kézzel még átmasszírozom, hogy minél több hatóanyag be tudjon szívódni a bőrömbe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

adri0419

2019. április 22.

Nem tudom, hogy csak az enyém ilyen, de érdekesen híg állaga van... zselének annyira nem nevezném, a többi Ilcsi zseléhez képest. Végülis ez nem hátrány csak furcsa volt először. Az illata nekem bejön, bár a környezetemben nem mindenkinek. 😂 A lényeg: kb 20-30 percre hagyom az arcomon, miután leradíroztam és tonikoztam. A végeredmény matt és konkrétan babapopsi puhaságú bőr, egészségesnek érzem tőle az arcomat. Határozottan újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

stioneva

2019. március 25.

A kozmetikusom ajánlotta pattanásos bőrömre. Nagyon szépen rendbe hozta az arcomat, kellemes az illata és egy kicsi is elég belőle. Hogy ne feszüljön tőle nagyon a bőröm, vizes kézzel szoktam felkenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Bea42

2018. szeptember 18.

Nekem nem vált be,mèg rosszabb lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nekem nem vált be,mèg rosszabb lett a bőröm.

bianka1212

2018. augusztus 3.

Nagyon szuper, a kozmetikusom ajánlotta a problémás, pattanásosodásra hajlamos bőrömre. Nekem bevált, könnyű nyári krém és viszonylag kevés elég belőle. Az egyetlen hátránya, hogy nem érzem egészen hidratáltnak tőle a bőröm, ezért esténként jojoba olajat is használok mellé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

AlexandraIri

2017. március 30.

A zsurlós spenótos arcradír használatát követően viszem fel az arcomra, pakolásként. Tökéletesen hidratálja, egységesíti az arcomat, tényleg minden funkcióját betölti. Kicsit nehezen lehet lemosni miután megszárad, de ez sem zavaró, a hatása tökéletes, bátran ajánlom másnak is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Októberi Lány

2015. május 25.

Naivan azt hittem, jó lesz nappali krémnek. A kozmi azt tanácsolta, vizes bőrre vagy vizes kézzel kenjem, úgy talán használhatóbb, de valahogy marad egy kis réteg rajtam, és húzódik a bőr, szóval ez nem megy. Így most pakolásként magában, vagy feltuningolva tesztelem. Eddig tetszik, szaga egészen "gyógy", már-már zavaróan. Kicsit talán pirosítja is a hegeimet átmenetileg, gondolom valami vérkeringést serkentő hatás miatt, úgyhogy reggeli vagy buli előtti kezelésnek nem ajánlom érzékeny bőrűeknek. Szerintem a gyulladást, kipirosodást (pl. némi gyömöszölés, nyomigálás után) segíti lehúzni, hidratál, tonizál. Alapos lemosást viszont nagyon igényel, ha marad valami, akkor tényleg húzódik az arcom.
Kis kiszerelést, 10 ml-t vettem 1200-ért, ez pakolásnak elég kapcsúnak tűnik mennyiségre, de a helyzet az, hogy vizesen kenve vékony rétegben kitűnően eloszlatható, nagyon gazdaságosan beosztható. Ha "adalékanyagként" teszem pakoláshoz, arra figyelek, hogy alaposan elkeverjem, olyan kis darabos tud lenni. Egyelőre nem váltotta be maximálisan az elvárásaimat, de még mindenképp frissítek, ha kissé rendszeresebben (heti 1-2 alkalommal) használom, és hosszabb távon tudom majd megfigyelni. Addigis egy jó erős 4-est nyugodt szívvel megajánlok neki....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Pöti

2014. június 19.

A nyaralás eléggé megsínylette a bőrömet, a víz és a nap együtt eléggé kiszárította. Hazaérve ezt tettem fel, utána sima bőr fogadott a tükörbe pillantva. Nagyon szépen feltöltötte a bőrömet, még krémet se kentem utána... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

kissbarbara1990

2013. december 21.

Kellemesen hűsít,jó érzés amíg a bőrön van. Én akkor vetem be amikor mensi előtt van 1-2-3 gyulladt patim,akkor elég nagy segítség. Lehúzza a pirosságot, hidratál és nagyon puha és élettel teli lesz az arcbőröm! Szeretem és ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

necra

2013. szeptember 13.

A kedvencem!!Esemény előttire kenve csodákat művel. Picit mentolos, érzem, ahogy bizserget, gyógyít, nyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid