Best of Beauty 2019

Ilcsi

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kim88, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Ajakápolók

Teltebb ajkakat biztosít, megelőzi a kiszáradást. Regeneráló, tápláló, hidratáló, bőrpuhító.

Kiszerelés: 10 ml

sassar

2019. május 28.

Kellemes, jó az íze is, habár nem ezért vesszük, és a hidratálással sem volt gond.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

szida

2019. április 1.

Érdekes fahéj illatú, bizsergő érzést kelt. De sajna nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Érdekes fahéj illatú, bizsergő érzést kelt. De sajna nem hidratál eléggé.

Gica81

2019. február 15.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Nekem nem mindig bizsergeti az ajkaimat. A fahéj illata pedig a hideg, téli napokat idézi fel bennem.
A hidratáló hatása is jó.
A csomagolása is cuki és az ára sem ördöngős.
Lehetne egy nyári változata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

A hidratáló hatása is jó.
A csomagolása is cuki és az ára sem ördöngős.
Lehetne egy nyári változata is.

Mangoka

2018. augusztus 8.

Egy csodaszép lány osztotta meg velem a titkát, hogy mitől olyan természetesen szép a száján a rúzs. Mert ezt teszi a rúzsa alá.
Tényleg egy kicsit jobban beszívódik a rúzs és olyan természetes hatása lesz. (Persze nem minden rúzs szereti)
Engem néha zavar ez a kicsit csípős bizsergés, de hamar elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Engem néha zavar ez a kicsit csípős bizsergés, de hamar elmúlik.

viragnyelven

2018. május 19.

Jó termék is lehetne, csak túl híg felkenés után. Alig egy kevéske vékony réteg van az ajkakon, ami nem elég, viszont többet nem is lehet rá tenni, mert kb lefolyik. Így nem hidratál eléggé, hiába jó az illata és a bizsergése. Kidobtam 🤭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Poppyroll

2018. április 4.

Nagyon szeretem. Nekem egyből puha ajkakat varázsol. Első használatnál bizsergető érzés volt és kicsit ki is pirult de az pár perc alatt elmúlt. Minden este lefekvés előtt kenem be, amióta használom egyszer se száradt ki a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Rozsaszinponilo

2017. július 26.

Nekem nagyon bejött ez az ajakápoló! Izgalmas a fahéj íze/illata, eddig ilyennel nem találkoztam, kellemesen hidratál, és lágy fényt ad az ajkaimnak - natúr sminkhez tökéletes.
Meg kell jegyezni, hogy ha emberek közé tervezek menni, akkor nem szabad, hogy túlmenjen nagyon a számon, mert kipirosítja egy picit a bőrt. :D de ez csak azt jelenti, hogy van benne hatóanyag valóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Lencseee

2017. május 10.

Erősen közepes. A fahéj kifejezetten irritálja a számat, ha száraz,ezért már nem is merem rá kenni, ha ilyen állapotban van. Számomra inkább valamiféle szájfény hatása van. Semmiféle wow-effectet nem tapasztaltam. A tégelyes kiszerelés pedig, hát na...nem túl higiénikus (ebbe én biza nem szájecsettel nyúlok bele...). a semminél több, de a kék "vaseline" nekem nagyobb élményt nyújtott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

esim

2016. november 14.

Zseniális, főleg annak, aki fahéj mániás. Lassan fogy, praktikusan kicsi, jó illatú és teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Azziz

2016. május 15.

Imádom, jól ápolja az ajkam, nekem már egyálalán nem pirosítja, lehet, hogy már hozzászokott az ajkam. A fahéj miatt inkább csak őszi- téli időszakvan használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0