Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsovarnai, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon érzékeny, irritációra hajlamos bőrre. Nyugtató, hidratáló, gyulladáscsökkentő.

A cickafark és útifű tartalmú, különleges összetételű tonik felfrissíti és nyugtatja a nehezen kezelhető extra érzékeny, gyulladásra és pirosodásra hajlamos bőrt. Használata nélkülözhetetlen az extra érzékeny bőr mindennapi ápolásához.

betty23

2018. augusztus 31.

Első benyomás: Egy picit drágálltam egy ilyen kis mennyiséget több, mint 3000 Ft-ért, de úgy hiszem sokáig ki fog tartani. Nem csíp-szúr-harap, hiába van benne alkohol, bár nekem szinte semmi nem okoz ilyesmit. Szépen felrissít, leszedi az esetleges piszkot a kombinált bőrömről, de igazából szerintem egy tonikról nehéz megmondani, hogy valóban működik-e... :) A szórófejes kiszerelése miatt piros pont! Az illata kellemes, engem mogyoróra/dióra emlékeztet, a párom szerint cappucchino illata van. :D

Így használom:
Reggel - Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém nedves bőrre
Este - Érzékeny Extra Arctej, Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Így használom:
Reggel - Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém nedves bőrre
Este - Érzékeny Extra Arctej, Érzékeny Extra Tonik, Érzékeny Extra Gélkrém

larka95

2017. június 1.

A kiszerelését imádom, nem irritálja a bőröm, szépen tonizál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

A kiszerelését imádom, nem irritálja a bőröm, szépen tonizál.

feketebodza

2016. július 22.

Érzékeny bőrre? úgy, hogy a 3. összetevő az alkohol??? Nagyon nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Érzékeny bőrre? úgy, hogy a 3. összetevő az alkohol??? Nagyon nem.

bettyboop

2014. július 11.

Hisztis bőrre kiválónak tartom, frissít, tonizál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Hisztis bőrre kiválónak tartom, frissít, tonizál.

Móni@nya

2014. január 8.

Csomagban vettem a mini változatát. Szeretem hogy pumpás, és nem ömlik azonnal a pamacsra. Nincs "zöldség" illata, inkább kellemesen édeskés. Nyugtató és hidratál is, ezt már tapasztaltam. Nem csípi az arcom, nem szárítja ki mint a többi. Nem húzódik, nem viszket. Eddig nagyon jónak tűnik. Talán újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 8.

bridget

2013. június 20.

Nekem nem igazán érzékeny a bőröm, azért adta ezt a kozmetikusom hogy megelőzzük a gyulladást az arcomon. Nos, ez valóban sikerült neki, tényleg nincs egy gyulladás sem viszont annyira jónak nem tartom, nem csodaszer. Jobban is hidratálhatna, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 20.

maacka

2012. szeptember 27.

Érzékeny bőröm van és ez tényleg jó, semmilyen irritációt nem okoz. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 27.

zsovarnai

2012. június 8.

Egy hete használom és nagyon tetszik. Az arctej után nagyon jól felfrissíti a bőrt. Jól adagolható, mivel pumpás szórófeje van. Illatanyag mentes, ezért nagyon érezni az útifű illatát. De mi mást várnánk egy natúrkozmetikumtól? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 8.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate