Ilcsi

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. január 17.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A korrektor használata különösen fiataloknak előnyös, mert eltakarja a sok keserűséget okozó pattanásokat, komedókat, miközben nyugtatja a gyulladt állapotot, továbbá nem kenődik el, és vízzel lemosható. Hatása szárító, nyugtató, összehúzó, hámképző és gyulladáscsökkentő. Használjuk gyantázás után a szőrtüszőgyulladások elkerülésére, fedésére, szárítására. Jótékonyan hat a herpeszre is.

Ár: 3200 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes posta foxpost

dorcka

2021. április 27.

Én is éjszaka szoktam használni, ha előjön egy-két csúnyább, gyulladt pattanás. Egy éjszaka alatt nagyon szépen csökkenti a pirosságot és a patti méretét. Én napközben már nem szoktam felkenni, mert nem nagyon használok alapozót és úgy, hogy nem kenek fölé semmit, elég látványosan elüt a világosabb bőrszíntől. Az illata erős, a férjem pl. ki nem állhatja mert égett szagra emlékezteti, de nekem nincs vele bajom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Kikerics

2021. március 22.

Ez tenyleg csodaszer. A kialakulo pattanasokat, piros foltokat egy ejszaka alatt eltunteti. A katranyos illata szokatlan, de en azt is szeretem. Mindig kell, hogy legyen otthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

doori60

2021. március 17.

Nagyon jó kis korrektor, nem smink alá, mert nagyon elüt a bőrömtől, de esténként, alváshoz a gyulladt pattanásokra kenve jól leszárítja azokat 1-2 nap alatt. Elég erős illata van, de nekem személy szerint nagyon bejön. Lehet, hogy kevésnek tűnik, de ez a kiszerelés legalább egy évre elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

angyalka95

2021. március 9.

Mindig van itthon. Ha kijön rajtam egy-egy pattanás, nagyon gyorsan leszárítja őket. Éjszaka rakom rájuk, reggelre már el is múlnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

ELma00

2021. március 7.

A barátnőmtől kaptam egy ilyen korrektort a szülinapomra, mivel sajnos nagyon problémás a bőröm. Illata jellegzetes, de megszokható. Nagyon hatékonyan szárítja le az 1-1 pattanásom és még az elfedésükben is segít. Az ára picit húzósabb, de sokáig elég és megéri az árát! Ajánlom minden problémás bőrű sorstársamnak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Kitti_K

2021. március 5.

Tini korom óta használom (közel 15éve) Nagyon hatékony, gyorsan leszárítja a pattanást. Már a pattanás kezdeti megjelenésekor hasznos segítség. Kicsit kellemetlen az illata, de a gyógynövények teszik. Vékony rétegben paskolva kell a pattanásra felvinni. Nem alapozó és korrektor! Tehát ha nem dolgozzuk el kellő gondossággal, akkor látszik. Ez az ichitilos korrektor leszárítja pattanást, lelohasztja a gyulladást rövid időn belül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

KiraRokocza

2021. február 11.

Csodásan leviszi a meggyilkolt, sebes, gyulladt pattikat egy éjszaka alatt, sokszor mentett már meg. Mínusz egy csillag, hogy borzaszto a színe, csak éjszaka vállalom be, vagy ha egyedül vagyok, valamint nagyon odatapad, és nehezen jön le, viszont cserébe nagyon hatékony

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

esztifarkas

2020. december 23.

Az illata elsőre tényleg vadító, de meg lehet szokni. :) A hatása, mint pattanás ecsetelő, nagyon jó, szépen nyugtatja, leszárítja a gyulladt pattanásokat. Ha felkened nagyon gyorsan megszárad, szóval gyorsan el kell ütögetni a bőrön. Smink alá működhet, egy-egy gyulladt patin, de önmagában, mint sminkterémék nem igazán, mert ilyen zöldes- barnás sár színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

szkira12

2020. november 23.

Alapozó alá szuper, mert segíti a fedést és legalább valami hatóanyag is kerül a pattikra. Önmagában viszont sajnos azt látom, hogy nem sokat ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

floracska6

2020. október 30.

A krémmánián vettem, ecsetelőt kerestem a patikra és erről elég jók voltak a vélemények. Korrektornak semmiképpen nem használható, nem is értem miért van benne a nevében, maximum ogréknak mivel a paszta színe zöld.
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon jó kis termék, szépen leszárítja a pattanásokat reggelre. Az illatát én személy szerint imádom, régebben a kozmetikusom is mindig ezt a ichtiolos pakolást tette fel nekem sűrű elnézések közepette hogy milyen büdi lesz, nekem viszont kimondottan bejön!

UPDATE: Múltkor a gyógyfürdőben rájöttem: ennek termálvíz illata van! Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

UPDATE: Múltkor a gyógyfürdőben rájöttem: ennek termálvíz illata van! Imádom :)

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.