Ilcsi

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2018. május 30.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A korrektor használata különösen fiataloknak előnyös, mert eltakarja a sok keserűséget okozó pattanásokat, komedókat, miközben nyugtatja a gyulladt állapotot, továbbá nem kenődik el, és vízzel lemosható. Hatása szárító, nyugtató, összehúzó, hámképző és gyulladáscsökkentő. Használjuk gyantázás után a szőrtüszőgyulladások elkerülésére, fedésére, szárítására. Jótékonyan hat a herpeszre is.

Swenja

2019. november 11.

Szuper termék,pillanatok alatt leszárítja a pattanásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Szuper termék,pillanatok alatt leszárítja a pattanásokat.

kate93

2019. október 11.

Szeretem ezt a terméket, általában este teszem a problémásabb területekre, és reggelre "leszárítja". Utcai viseletre nem alkalmas, mert színben nagyon elüt a bőrtől, és az illata is sokaknak sok lehet. (A párom mindig azt mondja, új gumiabroncs szagom van tőle :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Rekaa09

2019. október 4.

Nekem nem vált be pattanásokra, illetve a pórusaim méretét sem csökkentette. Végül a the ordinary termékekkel (niacinamid+hámlasztó+retinol) értem el ezt a hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

tara95

2019. szeptember 15.

Szerettem volna valamilyen gyógyító korrektort, ezt választottam végül. Első kibontásra azt hittem, hogy elájulok a szagától, tényleg brutális, viszont el is illan pár perc alatt.

A színe sötét szürkés-zöldes, abszolút nem fed el semmit. Nagyon enyhén kiegyenlíti a pirosságot, de ne várjunk nagy csodát.

Az eldolgozása trükkös, nem érdemes pöttyözni, mert azonnal szárad szinte. Ezért én inkább egy csíkot húzok és rögtön bele is ütögetem a bőrbe. Az alapozót jól fel lehet rá vinni, de nem váltja ki a korrektort.

Összességében a hatása nekem nem túl látványos, kb 2 hete használom inkább a lelki nyugalmam érdekében.

Ez egy erősen közepes termék, büdös, drága, nem fed és inkább csak szárít mint gyógyít. A semminél jobb. Ez a sminktermékként való használata.

Mint pattanáskezelő és gyulladásgátló viszont nagggyon szuper, tényleg hat, éjszakára érdemes felpöttyözni. Ez csillagos ötös, összességében négyes. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

novembermesi

2019. szeptember 10.

A kozmetikusom szokta 1-1 arckezelés után a pirosabb foltjaimra kenni. Korrektorként azért nem viselhető, mivel szürkés-zöld színű. Kb 3 hónapja vettem, otthoni használatra, mivel a Naturissimo márka hasonló gyógynövényes korrektora nekem nem használt, így ennél döntöttem. Sajnos nyomkodós betegségben szenvedek, sokszor piszkálom a bőröm aztán persze szép kis gyulladásokat okozok magamnak... Na ezeket szoktam vele kezelni, én estére kenem be az ilyen kis puklijaim gyulladásaim, reggelre szépen lehúzza a pirosságot, enyhíti a gyulladást. 2-3 nap után segít meg is szüntetni a gyulladást. Szoktam arcápolás után alapozó alá is tenni, ha van 1-2 erősen gyulladt rész az arcomon, majd kis korrektorral elfedem a színét. Elég sokáig kitart, most akarok újra venni belőle. Én egy idő után pici vizet engedtem a tégelybe, felráztam ami az üveg oldalára ragadt, ugyanúgy használható mint újonnan. Én eleve szeretem a gyógynövények illatát, az ilcsi termékeknek sztem nagyon jó illatuk van, nekem egyáltalán nem büdös. Én gyulladásos folyamatok kezelésére ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

goldengirl

2019. július 28.

15 éve alaptermék a fürdőszobámban. Mind a pattanásokkal, mind a szőrtüszőgyulladásokkal elbánik. Világos a bőröm, ezért szerencsére passzol a bőrszínemhez. Alapozó alá a kevésbé sűrű korrektorokat részesítem előnyben, viszont porpúderrel tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

oaxaca

2019. július 5.

Nagyon szerencsés vagyok mert pontosan illeszkedik a bőrszínemhez (nagyon hideg tónosú, világos bőröm van, C2-es alapozókat szoktam használni) A pattanásokat leszárítja szépen. A tartóssága kiváló, az illata tipikus ichtiolos de egy perc után már nem lehet érezni. Leszáradása után olyan bőrszínű lesz, se nem fényes, se nem túl matt de könnyen lehet rá sminkelni, nem lehet látni alapozó vagy púder alatt. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

Purnima

2019. június 18.

Szerintem több mint 10 éve használom, mindig kell belőle egynek lenni itthon.

Fontos!
1. nem a hagyományos értelemben vett korrektor ez, hanem gyógyító, ezért a színe, állaga is más
2. reggel szoktam felkenni, estére soha, mert amúgy Dr.Hauschka, és Martina Gebhardt bőrápolást követek, és ott szabály, hogy éjszakára SEMMIT nem kenünk a bőrünkre, hanem hagyjuk szabadon lélegezni, tisztulni, gyógyulni
3. nem használok alapozót de bb krémem van emiatt(is)hogy erre a korrektorra tudjam tenni, hogy elfedje a színét, és akkor nem lesz ufo-kinézet
4. éjszakára én alaposan lemosom
5. szőrtüszőgyulladásokra is tényleg remek

Az egyik kedvenc termékem. 🍀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Szerintem több mint 10 éve használom, mindig kell belőle egynek lenni itthon.

Fontos!
4. éjszakára én alaposan lemosom
5. szőrtüszőgyulladásokra is tényleg remek

Az egyik kedvenc termékem. 🍀

Biuas0395

2019. május 28.

Nagyon kellemetlen szaga van viszont nagyon jol leszaritja a pattanasokat,kiuteseket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Nitaa1201

2019. május 27.

Ez volt az a termék amiről tényleg azt hittem javulást hoz :D A kozmetikus ajánlotta, nagyjából ugyanazokat mondta róla amiket itt olvasni.. gondoltam most úgyis több pénzt és időt szántam a bőröm gyógyítására így egy próbát megér.

3600 ft volt a kozmetikusnál .. az alapozóm nem kerül ennyibe :D na de ha jó, akkor úgy voltam vele mindent megér.

HÁT NEKEM EZ SEM HASZNÁL ...

Lehet, hogy 1-1 új pattanás gyorsabban gyógyul tőle, de azt semmiképp nem mondanám, hogy másnap reggelre.. A szaga borzalmas, de meg lehet szokni, gyógynövényes. Zöldes/ szürkés színe van, nem valami szép .. de a vörös pattiknál szebb, annyi nagy előnye van hogy fent marad a bőrön reggelig, nem dörzsölöd le éjszaka és úgymond nem olyan rossz tükörbe nézni ezzel az arcodon :D Biztos segít és rosszabb nem lesz a helyzet vele, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

HÁT NEKEM EZ SEM HASZNÁL ...

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.