Ilcsi

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2018. május 30.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A korrektor használata különösen fiataloknak előnyös, mert eltakarja a sok keserűséget okozó pattanásokat, komedókat, miközben nyugtatja a gyulladt állapotot, továbbá nem kenődik el, és vízzel lemosható. Hatása szárító, nyugtató, összehúzó, hámképző és gyulladáscsökkentő. Használjuk gyantázás után a szőrtüszőgyulladások elkerülésére, fedésére, szárítására. Jótékonyan hat a herpeszre is.

Purnima

2019. június 18.

Szerintem több mint 10 éve használom, mindig kell belőle egynek lenni itthon.

Fontos!
1. nem a hagyományos értelemben vett korrektor ez, hanem gyógyító, ezért a színe, állaga is más
2. reggel szoktam felkenni, estére soha, mert amúgy Dr.Hauschka, és Martina Gebhardt bőrápolást követek, és ott szabály, hogy éjszakára SEMMIT nem kenünk a bőrünkre, hanem hagyjuk szabadon lélegezni, tisztulni, gyógyulni
3. nem használok alapozót de bb krémem van emiatt(is)hogy erre a korrektorra tudjam tenni, hogy elfedje a színét, és akkor nem lesz ufo-kinézet
4. éjszakára én alaposan lemosom
5. szőrtüszőgyulladásokra is tényleg remek

Az egyik kedvenc termékem. 🍀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Szerintem több mint 10 éve használom, mindig kell belőle egynek lenni itthon.

Fontos!
4. éjszakára én alaposan lemosom
5. szőrtüszőgyulladásokra is tényleg remek

Az egyik kedvenc termékem. 🍀

Biuas0395

2019. május 28.

Nagyon kellemetlen szaga van viszont nagyon jol leszaritja a pattanasokat,kiuteseket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Nitaa1201

2019. május 27.

Ez volt az a termék amiről tényleg azt hittem javulást hoz :D A kozmetikus ajánlotta, nagyjából ugyanazokat mondta róla amiket itt olvasni.. gondoltam most úgyis több pénzt és időt szántam a bőröm gyógyítására így egy próbát megér.

3600 ft volt a kozmetikusnál .. az alapozóm nem kerül ennyibe :D na de ha jó, akkor úgy voltam vele mindent megér.

HÁT NEKEM EZ SEM HASZNÁL ...

Lehet, hogy 1-1 új pattanás gyorsabban gyógyul tőle, de azt semmiképp nem mondanám, hogy másnap reggelre.. A szaga borzalmas, de meg lehet szokni, gyógynövényes. Zöldes/ szürkés színe van, nem valami szép .. de a vörös pattiknál szebb, annyi nagy előnye van hogy fent marad a bőrön reggelig, nem dörzsölöd le éjszaka és úgymond nem olyan rossz tükörbe nézni ezzel az arcodon :D Biztos segít és rosszabb nem lesz a helyzet vele, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

HÁT NEKEM EZ SEM HASZNÁL ...

Desideria

2019. május 22.

Csúnya, pattanásos bőröm van. Évek óta használom ezt a korrektort éjszakára, csak a pattanásokra pöttyözve. Látványosan leviszi a gyulladást és elősegíti a gyorsabb gyógyulást. Ennél hatékonyabb terméket még nem találtam.
Nekem csodaszer, nélkülözhetetlen termék az arcápolásomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Nekem csodaszer, nélkülözhetetlen termék az arcápolásomhoz.

csajreni

2019. május 22.

2019.03.20.
Pár hónapja vettem ezt a kis kencét. Igazából elég problémás a bőröm. Esténként kenegetem, de a gyulladásokkal nem tud mit kezdeni. Beleütögetem a bőrömbe és úgy oszlatom el a problémás részeken. (Lehet, hogy nem kellene eldolgoznom csak célzottan pöttyözni a pattikra és úgy hatásosabb lenne?) Viszont a nyomkodás utáni dudorokat szépen lehúzza reggelre. Szóval nekem nem csodaszer, de valamiért mégis imádom és az illatát is, szóval újra fogom vásárolni.
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nappalra utcára semmiképpen nem ajánlott (bár elég szépen el lehet dolgozni). Viszont hétvégén nappalra otthonra ideális és éjszakára is.

2019.05.22.
Egészen sokáig elég volt. Most vettem újra másodjára. Még mindig nem látok látványos javulást a használatával, de valahogy mégis szeretem :) A mostani tubusnak mintha kicsit hígabb lenne az állaga és nem annyira zöldes. De gondolom változhatnak minimális mennyiségben az arányok. Egyébként az ichtiolos pakolást használom még előszeretettel, annál jobb pórus összehúzó nincs a világon! :) Nekem az orromon és két oldalt az arcomon rengeteg mély púrus volt és ez segített két oldalt rendbehozni (az orrommal sajnos ez se tudott mit kezdeni).

2019.03.20.

2019.05.22.

fanniv02

2019. április 13.

Szuperül leviszi másnapra a csúnya kinyomott pattanásokat ha éjszakára bekened! Alapozó alá is használom mert elég jól korrigálja a szürkés zöldes színe a pirosságot. A kozmetikusom ajánlotta, ő már 7 éve erre esküszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Mancsi333

2019. április 12.

Szuperul működik, de ez nem korrektor!!
Zöldes szürke , maximum ufóknak ajánlom utcára !:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Szuperul működik, de ez nem korrektor!!
Zöldes szürke , maximum ufóknak ajánlom utcára !:)

Lily13

2019. március 20.

Amikor kezd begyulladni az új pattanás, érdemes ezzel bekenni éjszakára akár vastagon is (esetleg fekete szappanos arcmosás után). Reggel jó alaposan arcot kell mosni, mert felületes arcmosás esetén maradhat egy kis zöld lenyomata. Ha valaki nappalra szeretné használni, akkor azt óvatosan és vékonyan tegye, a bőrre kenve ujjbeggyel érdemes bedolgozni a bőrbe és csak nagyon vékony rétegként hagyni a problémás területen, mert tényleg zöldes lenyomatot hagyhat a bőrön. Kicsi praktikákkal nagyon jól működő krém. Több mint 10 éve mindig van ilyen a fiókomban (sokáig elég). Ezzel már csak a fehér fogkrém veheti fel a versenyt a giga pattanások ellen:'D , amúgy mást tényleg nem hatott még nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

rasztokata

2019. február 3.

Kb. 3-4 hónapja használom ezt a terméket. Ha már látom, hogy piroslik egy kis folt az arcomon, nyomban felkenem éjszakára 1-2 napig és visszavonul a pattanás. Nem csodaszer, de szépen szárít és lehúzza a gyulladást. Mondjuk azt én sem tudom elképzelni, hogy valaki ezt nappalra használja korrektorként, mert ahhoz elég zöldes :D De éjszaka vagy otthon nappal szerintem senkit nem zavar. Érdemes beszerezni egyet! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Rekaa09

2019. január 14.

Nekem nem vált be pattanásokra, illetve a pórusaim méretét sem csökkentette. Végül a the ordinary termékekkel (niacinamid+erős hámlasztó) értem el ezt a hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.