Ilcsi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2022. február 2.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A korrektor használata különösen fiataloknak előnyös, mert eltakarja a sok keserűséget okozó pattanásokat, komedókat, miközben nyugtatja a gyulladt állapotot, továbbá nem kenődik el, és vízzel lemosható. Hatása szárító, nyugtató, összehúzó, hámképző és gyulladáscsökkentő. Használjuk gyantázás után a szőrtüszőgyulladások elkerülésére, fedésére, szárítására. Jótékonyan hat a herpeszre is.

Ár: 3300 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes posta packeta fox

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Barbi1018

2022. április 27.

Nagyon jól leszárít, kevés elég belőle. Hosszútávra tökéletes kis korrektor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Nagyon jól leszárít, kevés elég belőle. Hosszútávra tökéletes kis korrektor.

vocy

2022. április 26.

Nagyon tetszik, sokkal hamarabb eltűnteti a pattanásokat mint bármelyik másik termék. Én is éjszakára használom főleg, bár amilyen mázlim van a bőrszínemtől sem tér el lényegesen, így nappalra is el lehet dolgozni az arcomon, ha szükséges. Csodálatos a hatása és nekem még az illata sem zavaró, azt érzem azon is, hogy hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

despoina

2022. január 4.

Ez gyógykorrektor nem pedig esztétikai. Éjszaka felrakom lefekvés előtt majd reggelre szépen leszárítja/meggyógyítja a gyulladt pattanásokat. Ennél jobb termékkel nem találkoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

Hell222

2021. szeptember 3.

Ennél rosszabb korrekt még nem vettem. Semmi fedése. A szaga is rettenetes egésznap lehet érezni. Semmit nem használt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

KiraRokocza

2021. augusztus 26.

A sebes, gyulladt komedókat és patikat szépen leviszi egy éjszaka előtt. Sok kárba megy a csomagolás miatt, beszárad egy idő után. Egy másik bajom pedig az hogy kihozza a gennyet középre, és azt ha nem nyomom ki akkor nagyon undin néz ki, ha meg kinyomom akkor besebesedik és kezdődik elorol. De egyébként hatásos, sokszor megmentett már

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

vivitrius

2021. augusztus 13.

Egyszer-egyszer, amikor nagy ritkán kijön rajtam valami csúnyaság, akkor a tisztítás után szoktam felpöttyinteni estére. A szaga nem zavar, tipikus ichtiolos ilcsis holmi :) A duzzanatot, pirosságot lehúzza. Nem csodaszer, de tudja, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

v.nara

2021. július 16.

Tökéletes termék, szép fedés és mellette szárítja az esetleges pattanásokat.. illetve mikor érzem hogy ki akar jönni egy pattanás lekenem vele és szépen helyrehozza az arcom. Nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

doori60

2021. június 17.

Hosszútávú használat után szerintem ez egy olyan semmilyen kis korrektor. Smink alá nem működik, mert nagyon elüt a bőrömtől, de esténként, alváshoz a gyulladt pattanásokra kenve leszárítja azokat úgy 2 nap alatt, a gyulladtabbakat, nagyobbakat 4-5 nap alatt - tehát annyi idő kell hozzá, mintha nem kentem volna rá semmit. Elég erős illata van, de nekem személy szerint nagyon bejön. Lehet, hogy kevésnek tűnik, de ez a kiszerelés legalább egy évre elég lesz. Azonban nem veszem újra, sőt ami maradt azt sem fogom használni, inkább veszek egy normális korrektort, aminek jó a színe és még segít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Emma23

2021. május 23.

Éjszaka használom célzottan a pattanásokra. 2-3 nap alatt még a nagyon gyulattakkal is el tud bánni. Mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

dorcka

2021. április 27.

Én is éjszaka szoktam használni, ha előjön egy-két csúnyább, gyulladt pattanás. Egy éjszaka alatt nagyon szépen csökkenti a pirosságot és a patti méretét. Én napközben már nem szoktam felkenni, mert nem nagyon használok alapozót és úgy, hogy nem kenek fölé semmit, elég látványosan elüt a világosabb bőrszíntől. Az illata erős, a férjem pl. ki nem állhatja mert égett szagra emlékezteti, de nekem nincs vele bajom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.