Ilcsi

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. január 17.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A korrektor használata különösen fiataloknak előnyös, mert eltakarja a sok keserűséget okozó pattanásokat, komedókat, miközben nyugtatja a gyulladt állapotot, továbbá nem kenődik el, és vízzel lemosható. Hatása szárító, nyugtató, összehúzó, hámképző és gyulladáscsökkentő. Használjuk gyantázás után a szőrtüszőgyulladások elkerülésére, fedésére, szárítására. Jótékonyan hat a herpeszre is.

Ár: 3000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes v posta

tara95

2020. június 1.

Szerettem volna valamilyen gyógyító korrektort, ezt választottam végül. Első kibontásra azt hittem, hogy elájulok a szagától, tényleg brutális, viszont el is illan pár perc alatt.

A színe sötét szürkés-zöldes, abszolút nem fed el semmit. Nagyon enyhén kiegyenlíti a pirosságot, de ne várjunk nagy csodát.

Az eldolgozása trükkös, nem érdemes pöttyözni, mert azonnal szárad szinte. Ezért én inkább egy csíkot húzok és rögtön bele is ütögetem a bőrbe. Az alapozót jól fel lehet rá vinni, de nem váltja ki a korrektort.

Összességében a hatása nekem nem túl látványos, kb 2 hete használom inkább a lelki nyugalmam érdekében.

Ez egy erősen közepes termék, büdös, drága, nem fed és inkább csak szárít mint gyógyít. A semminél jobb. Ez a sminktermékként való használata.

Mint pattanáskezelő és gyulladásgátló viszont nagggyon szuper, tényleg hat, éjszakára érdemes felpöttyözni. Ez csillagos ötös, összességében négyes. Újra fogom venni.

Némi up: megvan már ezer éve, ugyanis leimádkoztam róla a szűkítőt és brutál mennyiség marad a tubus falán, érdemes rászánni azt a pár percet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

lakeresztes

2020. május 27.

Ez a korrektor nekem nagyon bevált. A homlokomon szokott előjönni egy-egy pattanás és rögtön felkenem rá, ahogy alkalmam adódik. Nagyon szépen regenerálja a gyulladt bőrt és lehúzza a pattanást. Szerintem több nem kell, mert pont ez a termék funkciója. Az meg hogy büdös kit érdekel, ha úgyis éjszaka használom és tényleg hat, mert másnap nem virít ott a pattanás a homlokom közepén..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Wertz19

2020. március 26.

Korrektornak pocsék. Ez tény. Kizártnak tartom, hogy bármilyen emberi lénynek ennyire borzasztó zöldes szürkés arcszíne legyen. Tehát ha valaki sminktermékként szeretné használni, az bizony felejtős. Bár ha teszünk rá egy réteg rendes sminket, egesz jól el lehet fedni és akár még utcára is kemehetünk benne.
VISZONT!
Ha eltekintünk a nevétől, és nem várjuk el tőle hogy korrektorként állja meg a helyét, ez egy csodaszer.
Fénysebességgel viszi le a gyulladást, vagy éppen szárítja le a pattanások maradványait.
Az illata valóban nagyon erős, de egy idő után simán megszokható. Gyorsan szárad, úgyhogy észen kell lenni az eldolgozással.
Személyes tapasztalatom alapján úgy a leghatékonyabb, ha tényleg a gyulladás egész területére visszük fel a terméket és nem csak a pattanás közepére.
Nem fillérekbe kerül és elég gyorsan elfogy, de eddig nálam kb az egyetlen kencefice ami tényleg fel tudja venni a harcot a pattanások ellen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

VISZONT!

niomiode

2020. január 17.

Alaptermék a neszeszeremben, ha egy pici arckrémmel elkeverem akkor kitűnően fedi a gyulladt piros pattanásokat. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Enca

2020. január 10.

Csak otthon hasznalom, utcara vallalhatatlanul szurkeszold. De gyonyoruen leviszi a pattanasokat. Az illatat en kifejezetten szeretem, de a gyerekeim szerint pokol-szaga van (hahaha).
Mivel nagyon hasznos, ezert ujra meg ujra megveszem, de nem korrektornak, hanem pattanaseltuntetonek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

BRebi

2019. december 13.

Update: Nem sikerült megszeretnünk egymást, pedig többször is újravettem. A kozmetikusom, miután kinyomkodott ezt szokta felkenni és másnapra láthatóan csökkenti a gyulladásokat, azonban itthon nem hoz ilyen eredményeket. Sajnos ettől a terméktől is kijött rajtam a fungal acne, ezért abbahagytam a használatát.

Eleinte nem voltam róla jó véleménnyel, mivel nem láttam, hogy bármit is segítene a bőrömön.
Megpróbáltam úgy felvinni, hogy beleütögetem és eldolgozom a bőrömbe és nem csak egy nagy zöld pöttyöt hagyok ott. Ez a technika rengeteget segített, mostmár szinte nincs mély pattanásom és miteszerem se egyáltalán. Mellette aloe-verat használok, szerintem a kettő együtt csodát művel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Swenja

2019. november 11.

Szuper termék,pillanatok alatt leszárítja a pattanásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Szuper termék,pillanatok alatt leszárítja a pattanásokat.

kate93

2019. október 11.

Szeretem ezt a terméket, általában este teszem a problémásabb területekre, és reggelre "leszárítja". Utcai viseletre nem alkalmas, mert színben nagyon elüt a bőrtől, és az illata is sokaknak sok lehet. (A párom mindig azt mondja, új gumiabroncs szagom van tőle :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Rekaa09

2019. október 4.

Nekem nem vált be pattanásokra, illetve a pórusaim méretét sem csökkentette. Végül a the ordinary termékekkel (niacinamid+hámlasztó+retinol) értem el ezt a hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

novembermesi

2019. szeptember 10.

A kozmetikusom szokta 1-1 arckezelés után a pirosabb foltjaimra kenni. Korrektorként azért nem viselhető, mivel szürkés-zöld színű. Kb 3 hónapja vettem, otthoni használatra, mivel a Naturissimo márka hasonló gyógynövényes korrektora nekem nem használt, így ennél döntöttem. Sajnos nyomkodós betegségben szenvedek, sokszor piszkálom a bőröm aztán persze szép kis gyulladásokat okozok magamnak... Na ezeket szoktam vele kezelni, én estére kenem be az ilyen kis puklijaim gyulladásaim, reggelre szépen lehúzza a pirosságot, enyhíti a gyulladást. 2-3 nap után segít meg is szüntetni a gyulladást. Szoktam arcápolás után alapozó alá is tenni, ha van 1-2 erősen gyulladt rész az arcomon, majd kis korrektorral elfedem a színét. Elég sokáig kitart, most akarok újra venni belőle. Én egy idő után pici vizet engedtem a tégelybe, felráztam ami az üveg oldalára ragadt, ugyanúgy használható mint újonnan. Én eleve szeretem a gyógynövények illatát, az ilcsi termékeknek sztem nagyon jó illatuk van, nekem egyáltalán nem büdös. Én gyulladásos folyamatok kezelésére ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.