Ilcsi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2022. február 2.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A korrektor használata különösen fiataloknak előnyös, mert eltakarja a sok keserűséget okozó pattanásokat, komedókat, miközben nyugtatja a gyulladt állapotot, továbbá nem kenődik el, és vízzel lemosható. Hatása szárító, nyugtató, összehúzó, hámképző és gyulladáscsökkentő. Használjuk gyantázás után a szőrtüszőgyulladások elkerülésére, fedésére, szárítására. Jótékonyan hat a herpeszre is.

Ár: 3800 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes posta foxpost packeta

Dorka2009

Korcsoport: >54
2024. február 14.

The best...sok lemosót, krémet,ecsetelőt kipróbáltam alkalomszerűen államon megjelenő gyulladt pattanásra,ez a csodaszer egy éjszaka alatt lehúzta a gyulladást és másnapra eltüntette a pirosságot és kellemetlen bőrképet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. február 14.

cybill

2023. december 27.

Gimnazista korom óta használom (vagyis anno a kozmetikus használta rajtam) ezt, és azóta is tartok mindig itthon ha kijönne bárhol valami gyulladt dolog, mert ez tuti segít. Nemcsak pattanásra, de egyéb gyógyuló sebre - sőt herpeszre is segítség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 27.

Csillax

2023. november 14.

nagyon jo gyogy korrektor, este felkenem a pattanasra,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 14.

nagyon jo gyogy korrektor, este felkenem a pattanasra,

Klifta

2023. november 2.

Na ez az, ami mindig van otthon, és ami helyett soha nem vennék másikat. Szerintem a leghatásosabb, és ügyesen "elegyengetve" még utcára is ki lehet meni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 2.

Twister

2023. október 29.

1 éjszaka alatt felér csökkent a partikat.
Évek óta használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 29.

1 éjszaka alatt felér csökkent a partikat.
Évek óta használom :)

kktt

2023. február 6.

Jól leszárítja a patikat, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 6.

Jól leszárítja a patikat, sokáig kitart.

miko02

2022. szeptember 18.

Sok évvel ezelőtt, tinédzserkoromban már használtam egyszer, most fedeztem fel újra magamnak pár hónapja. Jellemzően napközben használom, az Eucerin DermoPure stift alá a bőrhibákra. Elmaszatolom felkenés után, valamint a stift nekem elég bőrközeli színű, szóval egységes lesz utána az arcom. Mint a villám, úgy szárítja le a pattanásokat, szerintem hatásos a foltok ellen is. Kevés kell belőle, sokáig elég. Elég jellegzetes illata van, de én kedvelem, nekem olyan gyógyszer illat. Szeretem ezt a terméket, most, hogy újra felfedeztem, szerintem jó ideig velem marad. Örülök, hogy már van az Ilcsinek is webshopja, sokáig csak a kozmetikákban voltak hozzáférhetők a termékeik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

FemmeFatale33

Korcsoport: < 18
2022. július 18.

Nekem nagyon bevalt. 1-2 nap alatt eltunteti a pattanasokat. Egy igazi csodaszer :) sajnos nem a borszinem, tehat csak kremnek tudom hasznalni, de annak tokeletesen megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. július 18.

Klauracska

2022. június 29.

A legjobb korrektor,amit valaha próbáltam. Éjszakára és nappalra is szoktam használni. Elég intenzív az illata, de meg lehet szokni, és megéri a végeredmény, főleg, ha valaki gyulladt pattanásokkal küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 29.

Barbi1018

2022. április 27.

Nagyon jól leszárít, kevés elég belőle. Hosszútávra tökéletes kis korrektor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Nagyon jól leszárít, kevés elég belőle. Hosszútávra tökéletes kis korrektor.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.