Ilcsi

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Szonya, Módosítva: 2012. április 29.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szappanok

Oldja az elhalt szaruréteget, frissít, fokozza a vérkeringést, élettel tölti meg a bőrt.

csalogany18

2018. november 12.

Sajnos nekem nem jött be az illata és viszonylag gyorsan is fogy. Az kellemes, ahogy frissít, pezsdít, de nem ajánlanám minden napra, nekem túl sok ez így.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

barigy

2017. január 8.

Az egyik kedvenc Ilcsi termekem! Tavaly osszel fedeztem sajnos csak fel es hamar rajottem, hogy soha tobbe nem veszek mas szappant. Frissit, udit, szinte felpezsdul az elet a boromben hasznalat utan. Picit tagabb porusu helyenkent a borom, viszont erre is jo hatassal van a szappan, ugy latom. A mindennapi rutinom resze lett, tobbnyire ketszer, reggel es este is hasznalom. 6*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Tildi

2014. augusztus 10.

Az illata nagyon rossz viszont szépen összehúzza a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Az illata nagyon rossz viszont szépen összehúzza a pórusokat.

kmj1012

2013. szeptember 16.

Szeretem ezt a terméket! Hetente egy alkalommal használom, mikor intenzív tápláló krémet, illetve maszkot teszek fel, előtte lufa szivaccsal meg ezzel a szappannal készítem elő a bőrömet, de nekem erre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Sueann

2013. április 1.

Alapvetően szeretem az Ilcsi termékeit, 1-2 van ami nem jött eddig be. Ez a szappan közéjük tartozik. Piros, gyulladt pöttyök jönnek ki tőle és nagyon hámlik utána. MIre rájöttem, hogy ezt kell abbahagyni, pár hétig küzdöttem a bőrömmel, hogy hogyan hozzam helyre. Igazából lehet nem is a terméket kellene lehúznom, hanem a kozmetikust, aki megvetette velem, és nem cseréli vissza. Szinte tele üvegem van, ha valakit érdekel jutányosan viheti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 1.

Szonya

2012. szeptember 15.

2012.04.23. Nekem nagyon tetszik, immár két hete használom minden nap, és nem szárít, nem zsírosít, nem jönnek ki tőle pattanásaim, kiütéseim. Az összetevőkben első helyen áll a lenmag olaj, amitől kicsit fura illata van a terméknek, először azt hittem valami algás cucc... Én csak az arcomra használom, és alig fogy, tehát sokáig elég. Egyedüli hátránya, hogy én nem érzem igazán a kámfort, és így nem igazi a frissítő érzés, de ettől még maximális a pontszám.

2012.09.15. Még mindig megvan a fele, mert csak arcra használom, de már csak 2-3 naponta, mert egy idő után már szárít. Még mindig csak pozitívan tudok róla nyilatkozni, megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Nimrod

2012. április 23.

Legjobb Ilcsi szappan! Imádom használni, de ezt is csak alkalmanként, mert sztem felesleges minden nap koptatni a szarut. Amúgy abszolút ötös! Nem szárít és puhítja a bőrt. Ha csak arcra használja az ember, több mint fél évig is elég..sőt, mert 1 pumpányi bőven elég belőle. Én borotválkozni is ezzel szoktam. Tökéletesen funkcionál úgy is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Zöld színanyag.