Ilcsi

Ár:   5090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hámképző, bőrépítő, fokozza a bőr ellenálló képességét, szárító hatása van. Használható az aknés forradások kezelésére is.

lhekszi

2017. január 31.

Én nagyon szeretem! Miután abbahagytam a fogamzásgátlót elég csúnya kemény mitesszereim, komedóim lettek főleg az arcom két oldalán, a fülem töve közelében. Hónapokig elhúzódott, közben várandós lettem, ami nekem az elején csak teljesen felborította az arcomat a terhességgel járó hormonváltozás és még csúnyább lett az arcom. Ekkor kezdtem el használni a kénes szérumot hidratáló krém alá, reggel és este is. Nagyon szépen lehúzta ezeket a kemény, gyulladt mitesszereket és szépen lassan az arcom is kezdett visszaállni. Az utóbbi 1-2 hónapban pedig végre olyan a bőröm, amilyen mindig is volt. Ha esetleg kialakulóban van egy pattanás és arra még külön kenek egy kicsit belőle, akkor nagyon szépen visszahúzza és nem gyullad be úgy a bőr, másnapra sokszor le is húzza nekem. Az illata engem nem zavar, szerintem elég hamar elillan, főleg ha még hidratálót is kenek rá, mivel alapvetően száraz bőröm van. Szemcsék tényleg furik benne, de ahogy bemasszírozom a bőrömbe, fel is olvadnak és nem karistolják a bőrt vagy ilyesmi. Egy pumpálásnyi krém bőven elég is az egész arcomra, így sokáig elég is a 35 ml-s kiszerelés.

UP: Tényleg nagyon sokáig elég, napi 2x-i használat mellett is bőven kitartott 2-3 hónapig. Most vettem a második tubussal, viszont ennek rettenetes szaga van.Az előzőmnek olyan visszafogott kénes illata volt, ennek viszont konkrétan poshadt szaga van. Ilcsinél fel kell készülni, hogy két egyforma flakont nem fog az ember kapni semelyik krémből, mivel természetes anyagokkal dolgoznak, minél kevesebb "utómunkával", így nincs egy szintre belőve, hogy mindegyiknek ugyanolyan lesz a színe/szaga stb. Ettől függetlenül a hatása ugyanolyan, csak sajnos ez lényegesen büdösebb, mint az előzőm. Nem érződik hálistennek sokáig, mert hidratáló alá használom, illetve hamar el is illan. Maximum,ha kozmetikustól veszi az ember, akinek van készleten több is, meg kell szaglászni, hogy melyik kevésbé büdi..:) Ettől eltekintve ugyanúgy imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

niki123

2016. július 14.

Szerintem körülbelül 2 hónapja használom. Igazából 100%, hogy nem veszem újra ezt a kencét.

1. Irigykedem az előttem hozzászólóra, amiatt, hogy a férje nem panaszkodik. Az én párom nem enged a közelébe, ha rajtam van a cucc. Én már megszoktam, meg úgy vagyok vele, hogy inkább a ként szeretném érezni a kénes krémben, mint a bazsarózsát.
2. Könnyű felkenni, bár kicsit zavar, hogy vannak benne kicsi, ici-pici valamik, amik olyanok mintha radír lenne. A bőröm hamar beszívja. Tökéletes este és reggel is.
3. Hatása nincs. Semmi. Nekem is vannak zárt komedóim, de semmit nem tett velük. Ugyan pattanásaim valóban nincsenek mióta használom, de ez nem biztos, hogy ennek a terméknek köszönhető, mert közben koreai

Összességében nem rossz termék, de nem is olyan különleges. Sajnos látványos változást nem okozott, és büdös. Ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Enca

2014. április 2.

Nagyon szeretem, szerintem csodaszer! Hormonális problémák miatt előjött az államon sok zárt komedó, egy hét alatt lenyugtatta a bőrömet, nem jött elő több komedó, a meglévőket helyrehozta.
A szaga büdös, de hamar elillan... vagy megszokom :-) a férjem nem panaszkodik, pedig érzékeny a szagokra (azt mondta, mikor megszagolta a gélt, hogy termálfürdő illata van) ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

Nimrod

2012. május 24.

Nagyon szeretem. Az irritált, pirosodó kis pöttyöket szinte pár perccel a felkenés után enyhíti és kitartó használattal nagyon szépen helyrehozza a bőrt. A pattanásokat is eltünteti, de ami érdekes, h a zárt komedókat is mintha megnyitná és könnyebben kiürülne tőle és ami még meglepett, hogy egyáltalán nem szárít, sőt, puha és hidratált lesz tőle a bőr. A kén beépül a hámrétegbe és nagyon szépen helyrehoz mindenféle gyulladást és irritációt. Nálam max pontos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur