Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: norika18, Módosítva: 2020. november 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A hidratáló, gyulladáscsökkentő, hámépítő tulajdonságú krém mészvízzel és borsmentaolajjal készül. A gyógyvíz kénionjai azonnal beépülnek a hámrétegbe, és a kén alkotórésze fokozza a bőr ellenálló képességét. Nemcsak arc-, de testkezeléseknél is nagyon hatásos a szeborea minden fajtájánál. Nyugtatja az irritált bőrt, elősegíti az aknék kitörését, javítja a keratinizációs hibákat. Az aknés, gyulladt bőr kezelése mellett a pszoriázisra, ekcémára hajlamos bőrre, lichen pilarisra is alkalmazható.

Ár: 5000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes, posta, fox

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

pvivi97

2021. szeptember 24.

Nem is kell mondanom, hasonlóan a többi Ilcsi termékhez híven, ez is teszi a dolgát. Tökéletesen mattít, nagyon gyorsan elősegíti a gyulladt pattanok vagy kialakuló félben lévő, vagy már kialakult pattanás eltűnését. Én nagyon szeretem és valóban egy akár két éjszaka alatt bámulatos eredménye van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Witchvortex

2021. augusztus 1.

Gyulladásra hajlamos, hormonos pattanásos, zsíros bőröm van.
Ez a krém valahogy nem segített, de nem is rontott az arcomon. A szagát viszont egyszerűen nem tudom megszokni, így epilálás utánra használtam el a lábszáramon. Ott egészen jól működött.
Akinek ezüst fülbevalói vannak, számítson rá, hogy befeketítheti a krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Gyulladásra hajlamos, hormonos pattanásos, zsíros bőröm van.
Akinek ezüst fülbevalói vannak, számítson rá, hogy befeketítheti a krém.

Tulilu

2021. március 4.

Nekem a kozmetikusom ajánlotta, eléggé zsíros és problémás a bőröm. Éjszakára használom, de nem minden este, főleg arcpakolások után, illetve ha nem bírok magammal és nekiállok pattanásokat nyomogatni. Szépen beszívódik, jól hidratál, csökkenti a gyulladást, az illata is elviselhető. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

makeupqueen1

2020. június 12.

A szaga valóban zavaró lehet sok ember számára de annyira jó krém, hogy megéri. Egyébként sem érződik sok ideig a szaga, fél óra maximum. Pattanásos bőrömre használom, csodákat művel és a pattik után maradt hegeken is nagyon sokat segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

ViktoriaLugosi

2020. május 5.

Így egy flakon elhasználása után itt az ideje véleményeznem a krémet.
Ez a termék az, amihez bármikor bátran nyúlok. Leginkább nappali krémként használtam, nekem elegendő a hidratálása pluszba még szuperül mattít is.
Kiszerelés: Légmentes, vákummos műanyag tárolóban van a krém. Így minden cseppjét el tudjuk használni, nem megy kárba.

Állag: Sűrű, barnás krémet kapunk. Vizes bőrön a legkönyebb eloszlatni, legalábbis én így használtam. Tényleg van egy jellegzetes kénes illata, de ez nem zavaró számomra mert hamar elillan.

Használata: 7 hónapig használtam, tovább is használtam volna de megváltozott kicsit az illata és lejárt a szavatossága ezért inkább nem kísérleteztem.
Én alapvetően minden reggel használtam. Egy borsónyi mennyiséget eloszlattam az arcomon és a nyakamon. A kozmetikusom javaslatára hetente 2-3 alkalommal kicsit vastagabban éjszakára is felkentem. Sőt volt olyan alkalom is, hogy maszkként használta a kozmetikusom nyomkodás után.

Hatás: A pirosságot szépen lehúzta a pattanásaimról. Csökkentette a gyulladást, és ha használat előtt bedobtam a hűtőbe akkor még hűsítette is az arcomat. Reggelente a fényvédő előtt lemattította a fénylő részeket, a fényvédő után már csak egy kis természetes, nem zsíros fénye lett a bőrömnek. Mindezeket szépen teljesítette, de a pattanásaimra nem jelentett megoldást, ám ezt nem is vártam el tőle. De az ígéretét betartotta, szerettem használni. Mégis nem éreztem csodaszernek. Jó volt, jó volt de nálam ez nem a csodaszer kategóriába tartozik. Így tőlem kap egy erős 4*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Így egy flakon elhasználása után itt az ideje véleményeznem a krémet.

adri0419

2019. április 22.

Hát borzalmasan büdös. Sokáig érzem még felkenés után is, de a hatása baromi jó. Éjszakára használom a szaga miatt és egyszerűen hihetetlen, hogy nem zsírban tocsogó fejjel kelek. Nappalra most a mindennapi szérumot használom. Nagyon jó ez a páros, mindkettő szépen mattít és jóval kevesebb a bőrhibám is. Szóval nálam 5* mindkettő, a borzalmas szaguk ellenére is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

kotku

2018. szeptember 21.

Kozmetikus ajánlotta a bőrömre, kis tubussal vettem (1200ért) letesztelni, még csak 1 hónapja használom, de eddig azt kell, hogy mondjam: bevàlt. Mattít, kevesebb pattanásom lett tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

boglarka88849

2018. április 19.

Nagyon szeretem! Már fél éve használom, és igazán szereti a bőröm! Nekem is a kozmetikus ajánlotta ezt, kifejezetten az én bőrömre, mert kissé erős a faggyútermelésem, de nagyon szép a bőröm, mióta ezt használom! (Jó, mellette járok rendszeresen kezelésre). Szerintem akinek a bőrének erre van szüksége, az szereti fogja. Az illata is bejön nekem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Miaaa

2017. július 27.

Sokáig nem találtam a tökéletes krémet a problémás bőrömre aztán egy kozzmetikus ezt javasolta és elkezdtem hasznélni a fekete szappanal együtt. Az illatával eleinte nem voltam kibékülve de egy idő után hozzászoktam. Kevesebb pattanásom volt bár kicsit zsírosított, de ezt elnézem neki mert e mellett remekül hidratált is. Kb 4 hónap volt míg a nagy kiszerelés elfogyott úgy, hogy napi 2x használtam és dekoltázsra is kentem belőle, szóval gazdaságos. Használat közben mást nem vettem észre de most hogy 2 hete nem használom érzem, hogy hiányzik a bőrömnek, megjelentek az orrom környékén száraz folt, szóval ebből újravásárlás lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

SchmitzhoferFanni

2017. április 12.

Nagyon szeretem ezt a krémet, még az illatát is :) Tény hogy elég furcsa, de Én bírom. A krém nagyon hűsít, nyugtat és felkenés után érzem ahogy dolgozik a bőrömön. Nekem bevált, a pirosságot nagyon hamar leviszi az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Ascorbyl Palmitate