Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: norika18, Módosítva: 2012. január 11.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A hidratáló, gyulladáscsökkentő, hámépítő tulajdonságú krém mészvízzel és borsmentaolajjal készül. A gyógyvíz kénionjai azonnal beépülnek a hámrétegbe, és a kén alkotórésze fokozza a bőr ellenálló képességét. Nemcsak arc-, de testkezeléseknél is nagyon hatásos a szeborea minden fajtájánál. Nyugtatja az irritált bőrt, elősegíti az aknék kitörését, javítja a keratinizációs hibákat. Az aknés, gyulladt bőr kezelése mellett a pszoriázisra, ekcémára hajlamos bőrre, lichen pilarisra is alkalmazható.

adri0419

2019. április 22.

Hát borzalmasan büdös. Sokáig érzem még felkenés után is, de a hatása baromi jó. Éjszakára használom a szaga miatt és egyszerűen hihetetlen, hogy nem zsírban tocsogó fejjel kelek. Nappalra most a mindennapi szérumot használom. Nagyon jó ez a páros, mindkettő szépen mattít és jóval kevesebb a bőrhibám is. Szóval nálam 5* mindkettő, a borzalmas szaguk ellenére is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

kotku

2018. szeptember 21.

Kozmetikus ajánlotta a bőrömre, kis tubussal vettem (1200ért) letesztelni, még csak 1 hónapja használom, de eddig azt kell, hogy mondjam: bevàlt. Mattít, kevesebb pattanásom lett tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

boglarka88849

2018. április 19.

Nagyon szeretem! Már fél éve használom, és igazán szereti a bőröm! Nekem is a kozmetikus ajánlotta ezt, kifejezetten az én bőrömre, mert kissé erős a faggyútermelésem, de nagyon szép a bőröm, mióta ezt használom! (Jó, mellette járok rendszeresen kezelésre). Szerintem akinek a bőrének erre van szüksége, az szereti fogja. Az illata is bejön nekem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Miaaa

2017. július 27.

Sokáig nem találtam a tökéletes krémet a problémás bőrömre aztán egy kozzmetikus ezt javasolta és elkezdtem hasznélni a fekete szappanal együtt. Az illatával eleinte nem voltam kibékülve de egy idő után hozzászoktam. Kevesebb pattanásom volt bár kicsit zsírosított, de ezt elnézem neki mert e mellett remekül hidratált is. Kb 4 hónap volt míg a nagy kiszerelés elfogyott úgy, hogy napi 2x használtam és dekoltázsra is kentem belőle, szóval gazdaságos. Használat közben mást nem vettem észre de most hogy 2 hete nem használom érzem, hogy hiányzik a bőrömnek, megjelentek az orrom környékén száraz folt, szóval ebből újravásárlás lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

SchmitzhoferFanni

2017. április 12.

Nagyon szeretem ezt a krémet, még az illatát is :) Tény hogy elég furcsa, de Én bírom. A krém nagyon hűsít, nyugtat és felkenés után érzem ahogy dolgozik a bőrömön. Nekem bevált, a pirosságot nagyon hamar leviszi az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

mekhrba

2016. november 16.

Borzalmas az illata, amit felkenés után még sokáig éreztem a bőrömön, így reggel képtelen voltam használni. A pattanásaim eltüntetéseben nem segített, talán még zsírosította is az arcbőrömet. Mióta mást használok sokkal kevesebb pattanásom van, így biztos nem veszem újra, hiszen az ára sem túl kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

brsgabriella13

2016. június 29.

Az illatával az elején elég sokáig barátkoznom kellett, de mára már megszoktam. Nagyon hasznos kis krém! Pakolások, bőrradírozás után tökéletes. A pattanásokat hamarabb előhozza, de el is tünteti, ezáltal tisztítja a pórusokat. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

bodri95

2016. június 8.

A kozmetikusom ajánlotta,mintát is kaptam belőle és beleszerettem! Egyből vettem is egy nagy kiszerelést. Rengeteg krémet próbáltam már hiába,volt hogy rosszabb lett a bőröm összképe tőlük. Ha belegondolok,hogy mennyi pénzt dobtam ki eddig feleslegesen..és bár nem olcsó ez sem,de tökéletesen hozza,amit elvárok egy krémtől. Nagyon jól hidratál,sokkal szebb a bőröm már egy használat után is,gyorsabban gyógyul kozmetikus után is. Az illata nekem nagyon tetszik,bár tényleg nem egy rózsabokor jut róla eszembe :). Megtaláltam az igazit jó időre!

Update: Ennyi volt a "jó időre" sajnos. Nagyon zsírosította a bőrömet és csúnyán sok mitesszerem lett tőle,amik be is gyulladtak. Kozmetikus után jó,mert gyorsabban gyógyul a bőröm..de mindennapra..nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

AligatorBaby

2016. február 4.

A kozmetikus ajánlotta a zsíros aknés bőrömre, nagy reményekkel telve kenegettem magamra, de sajnos se a zsírosságon, se a pattanáson nem segített, sőt még több pattanásom lett tőle, így kb másfél hónap használat után abbahagytam.......

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

daniella96

2016. január 17.

Aki ezt kitalálta..hát az nagyon tudhat valamit. A legjobb krém az életemben. Kozmetikusom ajánlotta. Minden este felkenem..hát igen az illata borzalmas de nagyon megéri! Több éve szenvedtem a pattanásos zsíros bőrömtől és ez a krém hozott helyre!! Csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Ascorbyl Palmitate