Ilcsi

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2021. február 25.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A pakolásban felhasznált legfontosabb alkotóelem a „szerelem almájának” is nevezett paradicsom, melynek számtalan jótékony tulajdonságát az egész világon ismerik. A paradicsom és a C-vitamin összetételnek köszönhetően a Paradi C-vit pakolás vitaminnal tölti fel a bőrt, rugalmasítja és üdévé varázsolja. Gyulladáscsökkentő és pórusösszehúzó hatásának köszönhetően a fiatalok egyik kedvenc terméke.

Ár: 3500 , Eladó: JucusB
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest IV/XIII. kerülete, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten, de postázom is a vevő terhére

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bernadettu

2021. december 3.

Én is beauty boxból jutottam hozzá. Az illata nagyon tetszik, de a tégely 2/3-t elhasználva nem nagyon láttam tartós változást a bőröm állapotán pedig sajnos gyulladásra hajlamos. A használat után simább és hidratáltabb volt a bőröm, de ez másnapra már sehol sem volt és heti egyszeri használatot javasolnak, szóval azt sem mondhatom, hogy nem előírás szerűen használom. Lemosni egyszerűbb volt mint a hétgyógyfüves maszkot, ami számomra pozitívum, különben teljesen semleges volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

jubileum

2021. november 28.

Hát ez olyan....felemás, maga a cucc firssen nyitva is olyan, mint amit otthon kutyult valaki, büdős, a tetején ahogy kiszáll belőle a nedvsség más színűvé válik, nyúlós pudingszerű, ami miatt nehezebben kezelhető. Nagyon sufnis termék...értem hogy natúrkozmetikum, de azért valami zavart érzek ebben a formulában. Ugyanakkor azért jól felszívja a bőrről az olajat, és valamelyest összehúzza a pólusokat, ilyen szempontból nem rossz. Szóval nem rossz termék, nem is nagyon jó, használni meg igazából inkább negatív élmény...maszkecsettel kevésbé gusztustalan élmény, de azért nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Kriszta1988

2021. július 12.

KM boxban jutottam hozzá. Őszintén én többet vártam...Használat után csupán 1-2 napig lesz puha a bőröm, a pórusösszehúzó hatását pedig 1,5 hónapos használat után sem érzékelem. Számomra nem újravevős :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

morningflower

2021. július 8.

Imádom. Még a szagát is. Meg a kis ragacsos állagát. Pedig nem vagyok "Ilcsis", sőt. De ez bejött. Nagyon szépen egységesíti, nyugtatja és tölti a bőrömet, így kellemes meglepetésnek számít... Aki ilyenkor nyáron nem szeret hámlasztózni, viszont az agyagos pakolásokat meg nem annyira kedveli a bőre, ezt próbálja ki. Úgy peeling, hogy nem peeling :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

TamaraS

2021. július 3.

Km boxos szerzemény, megismerkedésünk előtt voltak vele szemben kételyeim. Azonban meglepően jó érzés használni. Sok hatását hosszbb távon nem érzékelem, azonban szép puha, hidratált a bőröm használat után. Nem tapasztaltam irritációt, ez nálam kész csoda

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

NyBetti

2021. július 1.

KM boxban jutottam hozzá. Ez az első Ilcsi termék, ami tetszik. Inci is ok, a hatása is rendben van. Könnyű felkenni, nem szárad kőkeményre, a hozzá adott frottír kesztyűvel nagyon könnyen lemosható.
Szépen simítja, és feltölti a bőrt, az irritációt/kezdődő pattanást lehúzza.
Gondolkodom az újravásárlásán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Szépen simítja, és feltölti a bőrt, az irritációt/kezdődő pattanást lehúzza.
Gondolkodom az újravásárlásán.

era0710

2021. június 15.

Beauty box által jutottam hozzá, bár egyébként is használok ILCSI termèkeket. Nekem mèg az illata is nagyon tetszik, kellemes.Az állaga olyan puding szerű, könnyű a felvétele, ám 15-20 perc száradás után, szinte 'vakarni' kellett. Ez az egy hátránya van. Egyébként láthatóan egységesebb,üdèbb lett a bőröm tőle . Újra vevős termék

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Irudi

2021. június 14.

Voltak fenntartásaim a termékkel kapcsolatban, mert az Ilcsiről eddig nem sok jót hallottam.

Aztán úgy voltam vele, hogy legyen... home office-ban úgysem számít, ha egy kicsit piros lesz tőle a bőrőm :D

Azt kell mondanom, hogy az eredmény teljesen lenyűgözött. Úgy összehúzta a pórusaimat, mint eddig egy agyagos maszk sem. Semmi irritáció, csak gyönyörű bőr. Ott álltam a tükör előtt, és tapogattam az arcomat, hogy ez tényleg az én arcom???

Az illata tényleg nem a legjobb, de az eredményért simán megéri. Ha elég ideig van fent, akkor egyben le lehet húzni a maszkot. De használtam már hozzá a kis frottírt törölközőt, amit hozzá adtak, azzal is simán lejön.

Azt hiszem, ez egy olyan termék lesz, amit később is szívesen megvásárolok.

Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Azt hiszem, ez egy olyan termék lesz, amit később is szívesen megvásárolok.

Ajánlom!

edinaa225

2021. június 7.

Kis cuki termék, szeretem mert feltölti és egységesíti az arcbőrt. Maszk száradását követően szépen lehúzható lesz. Üde friss arcbőr. Illatával sincs probléma. Megy az 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

vocy

2021. május 30.

A mostani KM boxban jutottam hozzá, nagyon szeretem. Hűtőben tartom, így felkenve finom hűsítő az érzete. Jól összerántja az arcomat, segít valahogy élettel telibbé tenni. Mivel ecsettel kenem fel, így szerintem végtelen sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Glucose
Vitaminok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.