Ilcsi

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Golyakalifa, az összetevőket feltöltötte: Tinkatinka, Módosítva: 2022. március 2.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A csipkebogyó csodálatos normalizáló hatása az érzékeny, gyulladásos bőrre régóta ismert. Növényi nyálkaanyag kombinációjának köszönhetően az eredmény szinte felülmúlhatatlan.

Ár: 5200 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ADA3

2022. április 25.

Nem is tudom, mintha kicsit segített volna a vízhiányon, szerettem az illatát, de semmi hűha. A vége felé már alig vártam, hogy elfogyjon. nem adott annyit, mint vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 25.

clevergirl

2022. április 9.

Nem rossz, de újra nem veszem. Nem javított, nem is rontott a bőröm állapotán. Egy éve vettem s még mindig félig van. Örülök, hogy kipróbáltam, valamit biztos segít, de nagyobb hatást vártam. Ennyit a csipkebogyó habkrém is segített. Összetevői csodásak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

adri0419

2022. február 13.

Próba csomagot kaptam karácsonyra a barátnőmtől. Akkor próbáltam ki a fekete szappannal és a csipke habkrémmel együtt. Az állaga nagyon folyékony, felvitelkor picit ragadt, de aztán elmúlt. Nagyon finom puha lett ezzel a kombinációval az arcom. Annyira tetszett, hogy megveszem mindhármat nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

ilditoth

2021. október 25.

Nekem nagyon-nagyon nem jött be! Két esélyt adtam neki, először a nyár elején, és most. Akkor pár nap után, most egyetlen használat után pattogtam ki tőle. Ahogy nézem, másnak jó, nem húzom le teljesen, főleg, hogy most körvonalazódik bennem, hogy az én bőröm talán nem bírja a BHA-t, és ebben ugye van. Illetve, még a sok illatanyag lehet a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 25.

Damayanti

2020. december 11.

Nekem z állaga, illata semleges, igaz picit ragad míg beszívódik, de ez elmúlik. Kb egy hete használom az Ilcsi flavonoidos extra hidratálóval és nekem ilyen rövid idő alatt is kezd csodát tenni a bőrömmel. Így megéri az árát. Évek óta küzdöttem az arcomon az állandó rozoceás kipirosodó foltokkal és pici piros kiütésekkel. Bármilyen drága márkás cuccot próbáltam rá, eddig semmi nem használt. Most egy heti Ilcsi Rozi szérum után szinte teljesen megszűnt a kipirosodas, már más is megjegyezte h milyen szép lett a bőröm és hogy eltűntek a piros foltok meg kis kiütések róla :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

horma

2020. július 13.

Számoma csodaszer, a bal szemem alatt egy csikban kezdett el kialakulni rozacea (örökletes), és hónapokig nem tudtam tőle szabadulni. A kozmetikus ajánlotta, és már az első alkalom után teljesen láthatatlanná tette a foltokat, megnyugtatta a bőrömet. Kb fél pumpányit használok reggel-este fürdés után és készen is van a napi rutin :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Nessy

2020. március 26.

Januárban vettem, egy-két pumpálás lehet még benne. Érdekesen viselkedik, mert előfordult, hogy tényleg megszépített, összehúzta a pórusokat, de sajnos legtöbbször csak a ragacsos érzés és a barátom szerint "curry szag" emlékeztetett rá, hogy használtam. Az Esemény előtti 6-os kúra idején minden kezelés után feltettem, de egyáltalán nem láttam és éreztem, hogy csökkentené a pirosságot és az irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

toberedina

2020. február 21.

2-3 hónapja használom. Szeretem ezt a szérumot magában és krém alá is egyben. Nekem tökéletes, és csak nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Gica81

2020. február 6.

Muszáj volt beszereznem, mert a kozmetikai gyantázás mindig olyan mértékben kihat a bőrömre, hogy olyan mintha megcsípett volna valami. Ilyenkor viszket is a bőröm, de hála nekem ez a kis csodaszer segít minden alkalommal. A kipirosodott részeket bekenem és általában gyorsan meg is nyugszik tőle a bőröm. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

HHenna

2020. január 17.

Nagyon szeretem ezt a szérumot! Ragacsos érzetet ad, de nem kell belőle sokat használni. Nagyon jól enyhíti a gyulladást. Tényleg csodaszer!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid