Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Golyakalifa, az összetevőket feltöltötte: Tinkatinka, Módosítva: 2020. március 3.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A csipkebogyó csodálatos normalizáló hatása az érzékeny, gyulladásos bőrre régóta ismert. Növényi nyálkaanyag kombinációjának köszönhetően az eredmény szinte felülmúlhatatlan.

Nessy

2020. március 26.

Januárban vettem, egy-két pumpálás lehet még benne. Érdekesen viselkedik, mert előfordult, hogy tényleg megszépített, összehúzta a pórusokat, de sajnos legtöbbször csak a ragacsos érzés és a barátom szerint "curry szag" emlékeztetett rá, hogy használtam. Az Esemény előtti 6-os kúra idején minden kezelés után feltettem, de egyáltalán nem láttam és éreztem, hogy csökkentené a pirosságot és az irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

toberedina

2020. február 21.

2-3 hónapja használom. Szeretem ezt a szérumot magában és krém alá is egyben. Nekem tökéletes, és csak nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Gica81

2020. február 6.

Muszáj volt beszereznem, mert a kozmetikai gyantázás mindig olyan mértékben kihat a bőrömre, hogy olyan mintha megcsípett volna valami. Ilyenkor viszket is a bőröm, de hála nekem ez a kis csodaszer segít minden alkalommal. A kipirosodott részeket bekenem és általában gyorsan meg is nyugszik tőle a bőröm. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

HHenna

2020. január 17.

Nagyon szeretem ezt a szérumot! Ragacsos érzetet ad, de nem kell belőle sokat használni. Nagyon jól enyhíti a gyulladást. Tényleg csodaszer!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Enca

2020. január 10.

Rozit anno csodaszerkent kaptam, de sajnos nalam nem volt csoda... nem is rontott a boromon, de egyaltalan nem is segitett. Nem tud eleget ahhoz, hogy szerum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

clairenoctuelle

2020. január 5.

Az Ilcsi referenciaboltban ajánlotta az eladó hölgy. Elhasználtam, de különösebb pozitív vagy negatív hatást nem tapasztaltam a használata során azon kívül, hogy ha véletlenül nagyobb mennyiségben kentem fel, ragacsos érzést hagyott a bőrömön. Emiatt egy idő után fölösleges lépésnek véltem az arcápolási rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Tinkatinka

2019. október 4.

Én ritkán sminkelek, viszont sokat biciklizem, sportolok egy komolyabb hidratálót még este se tudok felkenni, hogy másnap ki ne izzadnám, van egy kis rozaceám is, ezért ajánlotta ezt a kozmetikus. Beváltotta a hozzáfűzött reményeket, ha este kenem be vele az arcomat másnap csak akkor jön ki, ha hőség riadó van, és nagyon rendbe tette a bőröm.
Jön a tél vettem is belőle, kényelmes használni, és eddzéskor nem veszik el. Szerintem korrekt ára van, ebben a katgóriában (szérum) kifejezetten olcsó is, és nagyon kevés kell belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Piros, rosaceás bőrömnek nagyon jót tesz, csillapítja a gyulladást, a pirosságot is lehúzza. És az apróbb ráncokat is kicsit feltölti, és jól is hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Inezke

2018. december 20.

AHA-savas kezelés után szoktam rákenni az arcomra és megnyugtatja a piros, érzékeny bőröm. Az állaga kicsit ragacsos, de ha nem kenem olyan vastagon fel, akkor nem vészes. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

annarebeka

2018. október 27.

Az illatát imádom és kellemesen hűsít.
Viszont azt a ragacsos érzésű, mégis matt réteget, amit hagy a bőrömön, ki nem állhatom. Emiatt nem is használom, nagyon zavaró. Esetleg este alváshoz kenem fel, hogy aztán reggel lemoshassam.
Különösebb hatását nem tapasztaltam, bár nem irritálta az érzékeny bőrömet, ami már egy jó pont. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Az illatát imádom és kellemesen hűsít.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid