Ilcsi

Ár:   5090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: hazilotusz, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Érzékeny, rozáceás, szeboreás, allergiára hajlamos bőrre. Nyugtató, pórusösszehúzó, hidratáló, érösszehúzó.

Kiszerelés: 35 ml

str89

2017. február 4.

Az orrom mellett és az arcomon kezdődő rozáceára használom, beváltotta, amit ígér. Kb egy hét után már szembetűnő volt a különbség, szépen összehúzta a pórusokat, és a kis vérvörös erecskék sem voltak olyan szembetűnőek. Most, pár hónap után pedig a probléma szinte megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

hessviky666

2017. január 27.

Én AHA savas hámlasztás után kaptam ezt a szérumot. Reggelente kenem fel, nagyon gyorsan beszívódik. Illata, állaga tetszik, de nem vagyok elájulva tőle. Talán a bőröm zsírosságán segít picit, tehát nem zsírosodik olyan gyorsan, de vannak ettől függetlenül piros dudoraim. Nem igazán tudok neki tulajdonítani semmi különlegeset, pedig örültem, hogy BHA is került bele, mert az elvileg jó a zsírosodásra hajlamos bőrre. Elhasználom. Majd ha elfogy, lehet, hogy a hiányát megérzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Dorika007

2017. január 1.

Szerettem volna szeretni, mert természetes, és magyar stb, de nem fogom újravenni. Mindennapos használat után sem vettem észre különösebb változást a bőrömön. Reggelente használtam és este arcmosásnál éreztem, hogy gyakorlatilag azt is leszedtem. Gondolom nem igazán szívódott fel, csak felkenés után rászáradt a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

zavive

2016. október 27.

Nyáron ezt plusz aloe vera gélt használok reggel hidratálónak, télen ez + krém. Nem irritál, nem lesz több a pattanásom (se kevesebb:)), az arcom zsírosodásán egy leheletnyit segít, a pórusaimat nem húzza össze (vagy ha mégis, akkor azt nagyon diszkréten, észrevétlenül teszi:( )...Mégis szeretem valamiért, sokadjára veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

zsufri

2016. október 18.

A kozmetikusom javaslatára kezdtem el hsaználni. Csökkenti a pirosságot, viszont nem hidratál eléggé, szükséges hozzá külön hidratáló krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Durcimokus

2016. január 20.

Ilcsi AHA-s Biológiai Hámlasztó Peelinggel és Ilcsi Esemény Előtti Pakolással használtam együtt, 3-4 naponta, és végigcsináltam a kúrát. A mitesszerek nagyon a felszínre jöttek, eleinte csúnya is lett, meg másik nap szokott nagyon feljönni a dolog. kb. 9-szer használtam az esemény előtti pakolás után gézt raktunk rá, és úgy száradt 40-45 percig, utána leszedtem a maszkot, lemostam, és bekentem vékonyan a géllel. :)
Maradt még néhány mitesszer, de azokat könnyű kinyomkodni, illetve reggel és este használok micellás vizet. Így egyre vékonyabb a felső réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

bara89

2015. december 11.

Újabban csak Rozit használok és arckrémet egyáltalán nem. Imádom! Sok dolgot próbáltam már, és elégedett vagyok a legtöbb Ilcsi termékkel, de ő az új kedvenc. Érzékeny a bőröm, gyulladásra hajlamos, de a Rozi segít. Nyugtat, és hidratál. Csak este használom alapos arctisztítás után, és reggel örömmel nézek tükörbe. Persze minden bőr más és más, de érdemes kipróbálni, főleg azoknak, akik érzékenységgel, rozáceával küzdenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

gyorrgyir

Korcsoport: >54
2015. november 24.

Pillanatok alatt felszívódik, nem zsírosít,kellemes érzetet nyújt, puhává teszi a bőröm. Részemről legjobb választás "Rozi"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 24.

Zsanett1984

2015. október 27.

Nagyon szerettem, de elfogyott :-( A pirosságom lényegesen csökkentette, kicsit fényesebb volt a bőröm tőle, de krémet használtam utána így nagyon jól működött. Kicsit rázókeverék illata van, én szerettem, frissített nem irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

wasp

2015. június 29.

Én is kozmetikusnál vásároltam azzal, hogy ez többféle nyavalyára alkalmas, mint mitesszer, pattanás, gyulladás, szárazság, érzékenység és a többi.. Az arcomra teljesen jó, leszedte a gyulladt kis púpokat, szépen összehúzza a pórusokat, jó könnyű, vizes a textúrája, hamar felszívódik, az illata is nagyon tetszik. Az ekcémára nem vált be a karomon, de végülis ez nem egy testápoló. Ettől függetlenül érzem, hogy így télen érdemes lesz fölé egy habkrém, plusz egy testápoló, az ára pedig a kiszereléséhez képest kissé túlzás, de bizony újravásárlós a hatása miatt. :)

Update: A mitesszerekkel így pár hét után már nem csinál semmit, de a gyulladásokat még mindig lehúzza. Azt tapasztalom, mintha az orromat picit hámlasztaná?? Emellett kezet mosni nem árt utána, mert ragad kicsit, ha nem dolgozza el az ember elég gyorsan.

Uptade 2: Egy idő után már szinte egyáltalán nem hidratálta a bőröm bizonyos kritikus részeit (áll, orr), a pattanásokkal viszont még mindig elbánik = szárít. Így hosszútávon sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy kombinált bőrre nem olyan jó. Ehhez képest viszont már túl kicsi kiszerelés, túl sok pénzért. -1 csillag :( Sajnálom, mert a textúráját nagyon szeretem és nem csípett soha, nem is zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 29.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid