Ilia

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oaxaca, Módosítva: 2021. szeptember 23.

Ár:   €30
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Az Ilia színezett ajakápolója színt ad az ajkaknak, miközben hidratálja azt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mrsgrob

2021. szeptember 23.

Már régóta nézegettem de egyik szín sem passzolt hozzám. Idén viszont három új színnel jelentkeztek és a Forever tökéletes nekem. A leírás szerint mauve de melegebb szín és hajszállal barnásabb mint amit általában a mauve színnél várunk. Meglepően erős a fedése egy színezett ajakápolóhoz, hétkönapra ápoló rúzsnak tökéletes. Megjegyzem nem helyettesít egy jó ajakápolót télen, száraz ajkakra.

Update: Változtattak a néven, a formulán és a színeken. Az új színezett ajakápoló Balmy Tint Hydrating Lip Balm néven jelent meg, nyolc színben kapható. A formája már nem hagyományos rúzs alakú, hanem mint egy normál ajakápoló. Ahogy hallottam fényesebb, ápolóbb hatású lett, ugynannyira színezett de már inkább ajakápoló mint könnyű, ápoló rúzs aminek használtam. Nekem elvesztette a vonzerejét és a kedvenc színem et sem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

oaxaca

2019. április 20.

A képen látható “Arabian Knight” árnyalat van meg nekem. Amikor néztem a Fifty shades filmeket annyira tetszett Dakota Johnson rúzsa, hogy órákon át tartó nyomozás után meg kellett rendelnem :) Hihetetlen tartós és egyenletesen kopik. Enni is lehet velle, inni is. Nagyon elégedett vagyok vele. Hidratálása is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Oil

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Színezék. Piros.