Image Skincare

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laracroft, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   19 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kiegyensúlyozó antioxidáns szérum, mely helyreállítja valamennyi bőrtípus egyensúlyát.

Selymes, ultra-hidratáló növényi tejsavas szérum, telve bio japán zöld tea, polifenolok és rézkomplex peptid eleggyel. Belülről folyamatosan egyensúlyban tartja a bőrt, hosszan tartóan visszaállítja az ideális hidratáltsági szintet, a bőr intenzíven hidratálódik és egészségesen ragyog. Parabénmentes.

dorisz89

2019. szeptember 6.

Kipróbáltam, de az ára miatt teljes kiszerelésű terméket nem vettem, ennél erőteljesebb hatást éreztem az esti bio-peptid krémnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

laracroft

2016. december 17.

UPDATE: Miután elfogyasztottam egy egész üveggel, már nem tartom olyan nagy számnak. Hiába a szuper összetevőlista, valahogy úgy semmit se csinált az arcommal. Nem látok hatást! Nem lett kevesebb az amúgy se sok ráncom, nem lett feszesebb a bőröm tónusa vagy egységesebb a színe...hosszú távon se. Keresgélek tovább.

Eredeti:
Nos, miután meguntam a drogériás termékekben való folyamatos csalódást, a kozmetikusom segítségével beszereztem egy Image Skincare lemosót, és több szérumot is. Image Skincare termékekkel dolgozó kozmetikusoknál szoktak lenni minikiszerelésű termékek, hogy az ember kipróbálhassa, ezt az opciót ajánlom mindenkinek!
Ez valóban prémium kategória. Nagyon tiszta, orvosi erősségű hatóanyagokkal.
Kombinált, érzékeny bőröm van, tág pórusaim és nagyon enyhe, éppen csak előbukkanó első ráncaim.
Az én bőrömre ez a szérum olyannyira elég, hogy nem kell után külön hidratálókrémet se használnom. A pipettás megoldásnak köszönhetően egyszerű a használata. Gyorsan felszívódik, érezhetően táplál. Nem zsírosít, nem irritál.
Csodát nem tesz, ahogy semmi sem, de ellátja a bőrt minden olyan hatóanyaggal, amire annak szüksége van.
Ahogy írtam be az INCI listát, a legtöbb összetevő mögött olvastam, hogy organikus.
Ezek után számomra bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Eredeti:
Ez valóban prémium kategória. Nagyon tiszta, orvosi erősségű hatóanyagokkal.
Ezek után számomra bőven megéri az árát.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Copper PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.