Image Skincare

Ár:   23 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   56,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Max, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   23 500 Ft
Kiszerelés:   56,7 g
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bio összetevőket tartalmazó biopeptid krém, mely alapvetően anti-aging tápanyagokat, japán zöld teát, aloe verát, kamillát, szőlőmagot tartalmaz a bőr regenerálására és kiegyensúlyozására. Kizárólag organikus eredetű összetevőket tartalmaz.  Minden bőrtípusra, regeneráló krém anti-oxidánsokkal és öregedésgátló összetevőkkel. Parabénmentes krém.

lillus09

2020. május 29.

Nagyon regota szerettem volna kiprobalni az Image termekeket de az aruk mindig visszatartottak. Vegre raszantam magam es elmentem a savas kezelesekre, ahol ugye kotelezo 4 termeket megvenni es hidratalo kremkent ezt kaptam. Brutalis az ara, de mar a 2. tegellyel hasznalom, az en kenyes kombinalt, enyhen seborreas, komedos, aknes boromre eddig ez a legjobb hidratalo. Sajnos mindig a kremekkel voltam bajba vagy lehamlottak vagy nem hidrataltak elegge de ez jol teljesit. Sporolas miatt csak ejszakara hasznalom ugy kb 2 honapig eleg, igy en draganak tartom es megprobalok majd alternativat keresni. De ha kicsit olcsobb lenne, kizarolag ezt hasznalnam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Bernadett78

2020. február 13.

A másik leg-leg krém amit imádok. Főleg az új formula, ami szerintem sokkal jobb mint a régi😍 Az állaga az illata az összetevői ami mind a krém mellett szólnak.
Este jó vastagon kenem fel, mégsem lesz zsíros a bőröm tőle. Hidratál, simít. Még a kézfejemre is ezt kenem, láthatóan fiatalít.
Száz csillag ha lehetne🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Száz csillag ha lehetne🤩

dunaimano

2020. február 8.

Szép összetevőkkel rendelkező szuper jó krém, szépen hidratált. Sárga, állagra jó krémes, nem kifejezetten testes, de nem is könnyed, jól beszívódik. Bár ez valószínűleg az időjárásnak is köszönhető. Kis kellemes vaníliás - citromos illata van, vagy én legalábbis mindig arra asszociálok. Nekem is joy boxos szerzemény, a márka egyébként nem az én pénztárcámat célozta meg, de örülök, hogy kipróbálhattam. Nagyon elégedett vagyok a hatásával, hosszú távon pedig biztosan jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Amadea

2020. január 5.

A Joy boxban lapult belőle egy kis minta. Sárgás színű, sűrű, édeskés illatú krém, amely erőteljesen hidratál, az összetevőlistája is nagyon szép. Kellemesen meglepett, hogy akár önmagában is használhatom az esti rutinban (ha nincs időm a többi réteget felpacsmagolni) remekül megállja a helyét. Eddig csak a TO NMF és a Clinique Moisture Surge Overnight Mask volt képes erre.
Örülök, hogy kipróbálhattam, de az ára miatt nem fogom nagy kiszerelésben beszerezni (azért annyira nem különleges az INCI-je...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

dorisz89

2019. szeptember 6.

Mintát próbáltam ki belőle egyszer, azóta vágyom rá, hogy vegyek egy teljes kiszerelést, rendkívül hatékony, nagyon látványosan feszesíti és ápolja a bőrt, sajnos nagyon sokallom az árát... csak az ara miatt nem 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

beautyfanrb

2018. augusztus 14.

Kellemes, mandarinos illatú krém. Testes, sűrű az állaga, de könnyen beszívódik. Este szoktam felkenni és reggelre kisimultabb, teltebb a bőröm. Nagyon sok hidratálót (bár tudom, hogy nem ez a fő funkciója) próbáltam már, de egyértelműen ez az eddigi legjobb. Az ára kicsit magas, de mindenképp újravevős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Jonci

2017. november 2.

Bár az összetevők alapján nem szabadna irritálnia, nekem mégis kipirosodott a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

honeybya

2017. szeptember 21.

Én nagyon sokat vártam ettől a krémtől legalábbis azok alapján amiket a kozmetikusom mondott róla, hogy teljesen lehúzza a gyulladást és szépen gyógyítja a bőrt, az elején így is volt, csak ámultam, de ma már semmi változást nem vezek észre. Ha érzem hogy pattanásom jön, előbb nyúlok az ilcsis korrektorhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

juditkaa70

2017. augusztus 12.

Először vásároltam mintát,majd egy teljes kiszerelés követte. A mintája is majd 2 hétig tudtam használni. Kellemes textúrájú krém,sárgás színe van,az illata édeskés. Hatásilag is nagyon jó krémnek tartom. Mélyen hidratáló,puhítja az arcbőrt. Sokat javít az arcbőr állapotán.

Update: 2017.07.30.

Valamelyik tusfürdőmre allergiás bőrreakcióm volt,ami apró piros pattanásszerű kiütések jelentkeztek a nyakam és dekoltázsom környékén. Bekentem a nyakam és dekoltázsom ezzel a csoda bio-peptide krémmel,mert,az! Másnapra hűlt helye volt a kiütéseknek. Csak ajánlani tudom,nem csak érzékeny bőrre.! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Update: 2017.07.30.

lkcsdra

2015. november 4.

A Vital-C hidratalo krém után ez a második kedvencem, ami tökéletes ragyogást kölcsönöz es bársonyosan puha lesz tőle az arcbőr. Az összetevőket tekintve, hogy az első összetevő mar egy természetes alapanyag az aloe vera, ami igencsak ritka pozitivum. Illata pedig fantasztikus, ami plusz jo pont:) Megtisztított arcborre kell felvinni borsónyi mennyiségű krémet, ami hidrataltabb bőrt add a használojanak mar az első alkalom utan. Drága, de ha azt nézzük, hogy természetes alapanyagban gazdag termékről van szó, nem tartalmaz semmilyen mesterséges szinezeket, paraben- es mindenféle olajoktol mentes, kevés is elég egy alkalommal, így ez a kevés kis adag akar 8-10honapra is elegendő, akkor valóban megéri az árát... A drogerias terméket kedvelőknek csak üzenni tudom, hogy azok a termékek pillanatnyilag nyújtanak megoldást, de ez hosszútávon megőrzi a bor hidrataltsagat, es csillogást add a legelhanyagoltabb bőrnek is!:)! Aki fél, hogy több pénzt költ, mint egy átlagos kremre, az nagyon nagy butaságot gondol, hisz ez a termékcsalád megoldja a borproblémákat rövid időn belül es tartósan, míg a drogerias termékek, amit ha jobban megnézunk teljesen mértékben tele vannak mindenféle koolajszarmazekokkal es mint mar említettem csak rövid tavon hoz megoldást es hamar elfogynak, ami a vásárlót igencsak költségbe verheti es meg a várva várt eredményt se hozza. Acne-s bőrre is ajánlom, de annak inkább a Vital-C termékcsalád tud segíteni. Ezt a termeket a bőr kiegyensúlyozottságára ajánlom, hogy az elért bőrallapotot fenntartsa es továbbra se kelljen aggódni a problémáktol, ami kialakulhat az arcon:))) Must have termek! *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-3