Image Skincare

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbadosz, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők

Aktív összetevők: Zinc Oxide 9%, Octinoxate 7.5%, Octisalate 5%;

Valamennyi bőrtípusra, napsugárzásnak/szoláriumnak erősen kitett bőrre, sportoláshoz, bőrgyógyászati/kozmetikai beavatkozás után.

Könnyű, magas UVA/UVB SPF 50-es fényvédelmet biztosító széles spektrumú vízálló fényvédő. Növényi eredetű
őssejtekkel késlelteti a Nap bőrsejtekre gyakorolt öregítő hatását, meghosszabbítja a saját őssejtek élettartamát.

Doridia

2021. június 7.
Óriási bánatomra nem csak a csomagoláson változtattak. :( Ez az új formula valami borzalom. Igazi rémálom a zsírosodó bőrömnek, még a testemre sem szívesen használom el.....ez a kenőcs (nem krém) iszonyú tömény, eldolgozhatatlan, nem szívódik be és olyan lesz az arcom mint akinek egy vödör zsírba mártották a fejét. Nagyon szomorú vagyok mert nagyon jó kis krém volt most viszont borzalom. Mindezt aranyárban.

2020. október 9.
Bevallom elég szkeptikusan álltam a termékhez, mert a PC színezett fizikai fényvédője nálam az etalon. Most már két kedvencem van! :-) Gyorsan beszívódik, a fehér réteg teljesen eltűnik és egy nagyon selymes bőr a végeredmény. Nagyon jól hidratál és nincs zsírosító hatása. Igen az ára elég húzós de az egyetlen termék amit testre kenve is el tudok viselni és egyszer sem égtem le vele. Ha még lenne színezett változata is az csúcsszuperkirálytökállat lenne! Így ősztől-tavaszig a színezett PC 30-as, tavasztól-őszig az Image 50-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

2020. október 9.

juditkaa70

2021. június 5.

Ezt kb. 2-3 évvel ezelőtt használtam, amikor épp kozmezikusnál jártam. Matis,és Image krémekkel dolgozik. Nagyon ajánlotta ezt a Image +50 UV/UVA fényvédős krémet. Csak mintát vásároltam belőle, de kicsit nehézkes krém, a magas fényvédő miatt, zsírosítja az arcom. Nyárra kombinált és zsíros arctípusra nem ajánlom. Az új formuláját használom, ami sokkal jobb számomra. Könnyebb, és nem fénylik az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 5.

Babi.94

2021. május 21.

Nagyon szeretem. Nem hagy zsíros érzetet, tökéletesen lehet rá sminkelni az illata is nagyon jó.
Több Image terméket használtam, de csak ez az egy vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Több Image terméket használtam, de csak ez az egy vált be.

Csepkeszter

2021. május 14.

Évek óta használom, minden nap,mert rendszeresen hámlasztok.Nagyon szerettem az illatát és az állagát,de sajnos nem csak a csomagoláson változtattak!
Kenhetetlen,nehéz krém van az új tubusban,illata nincs,csak a fényvédő"vegyszer"szag.
A régi 5* -os volt.
Az új méregdrága krémet majd nyáron elkenegetem a hátamra,mert arcra lehetetlen használni.Fél óra után rettentően zsíros lesz tőle a bőröm!
Nagyon sajnálom,de a csodaszerből pénzkidobás lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 14.

A régi 5* -os volt.
Nagyon sajnálom,de a csodaszerből pénzkidobás lett!

Kornid

2021. március 20.

Nagyon jó kis termék. Finom illata van, gyorsan beszívódik. Emellett remekül hidratál és megvédi a bőrt a kiszáradástól valamint a UVA és UVB napsugaraktól. Sportolásnál is érezhető, hogy fönt marad. Remek termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

nveronina

2021. február 17.

Tavaly nyáron kezdtem el használni és nagyon nagy szerelem! Finom az illata, szuper az állaga, azonnal beszívódik. Nekem a 32-es nem jött be, nagyon kipirosodtam tőle a napom, de ez az 50-es szuperül megvédi a bőrömet :) Télen-nyáron használom, sminkeltem is már rá, nem vettem észre semmilyen változást, egyszóval tökéletes. Tavasz óta használom, nem kell belőle sok, idén nyáron veszem a következőt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

tditti1991

2020. december 28.

Imádom, évek óta ezt használom, mert ez nem csak fényvédő, hanem hidratáló krém is, így egy lépésben megvan a fényvédelem és a hidratálás is. A többi fényvédő termékkel ellentétben nem ragacsos, nem lesz csillogó, olajos érzetű a bőröm, felkenése után szinte azonnal lehet rá sminkelni.

Télen, nyáron lehet használni, nyáron egyszer sem égett le az arcom, pedig csak reggel tettem fel és egész nap tartott a hatása. Igaz, hogy az ára kicsit borsos, de nem találtam ennél jobb fényvédő hidratálót eddig. Sokáig elég, mert kevés elegendő arc és nyak területére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

kati545

2020. október 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
A bőröm kevésbé zsírosodik tőle, mint másik hidratálótól. Ha sminkelek rá, akkor sem kezd el csillogni az arcom.
A fényvédelme is nagyszerű, nyáron a tengeren hajózva is elég volt, nem volt szükség további fényvédelemre.
A kiszereléssel is nagyon elégedett vagyok. Június eleje óta használom a tubust és még majdnem félig van. Nagyon kevés elég belőle.
A többi Image Skincare termékemmel kiegészítve csodát tesz a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
A többi Image Skincare termékemmel kiegészítve csodát tesz a bőrömmel.

nagynoemi1313

2020. március 31.

Szuper termék, első kipróbálásra beleszerettem! Az arcbőröm puha és selymes lett tőle, kis mennyiség elegendő az arcra, hamar beszívódik és nincs zsíros hatása. Smink alá is használom.Nem a legolcsóbb termék, de megéri! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

1111

2020. február 16.

Ez a legjobb fényvédő, amit eddig próbáltam. Nem nehéz, nem zsírosít, nem szárít. Anyukám és húgom is ezt használják, mindannyian nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Arabidopsis Thaliana Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Erythritol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.