Image Skincare

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbadosz, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők

Aktív összetevők: Zinc Oxide 9%, Octinoxate 7.5%, Octisalate 5%;

Valamennyi bőrtípusra, napsugárzásnak/szoláriumnak erősen kitett bőrre, sportoláshoz, bőrgyógyászati/kozmetikai beavatkozás után.

Könnyű, magas UVA/UVB SPF 50-es fényvédelmet biztosító széles spektrumú vízálló fényvédő. Növényi eredetű
őssejtekkel késlelteti a Nap bőrsejtekre gyakorolt öregítő hatását, meghosszabbítja a saját őssejtek élettartamát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nagynoemi1313

2020. március 31.

Szuper termék, első kipróbálásra beleszerettem! Az arcbőröm puha és selymes lett tőle, kis mennyiség elegendő az arcra, hamar beszívódik és nincs zsíros hatása. Smink alá is használom.Nem a legolcsóbb termék, de megéri! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

1111

2020. február 16.

Ez a legjobb fényvédő, amit eddig próbáltam. Nem nehéz, nem zsírosít, nem szárít. Anyukám és húgom is ezt használják, mindannyian nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

newlee

2020. február 15.

Nagyon szeretem, és már többször újra vettem. Persze száraz bőrűként még használok alá szérumot és egy másik hidratálót, mert önmagában ez nem lenne elég. Ez inkább csak a fényvédelemre van nálam. Mikor felkenem kicsit fehéres, de gyorsan beszívódik és utána jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

Andus

2020. február 7.

...kakukktojás vagyok...szuper krèm biztosan, de engem nagyon szárít..tudom ez a fizikai fényvèdő volta miatt van. Eddig csak kèmiai védőket hasznàltam és azoknàl ezt nem tapasztaltam. Plusz nekem nagyon illatos..
Szóval nekem csalódás ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Szóval nekem csalódás ...

kati545

2019. december 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
A bőröm kevésbé zsírosodik tőle, mint másik hidratálótól. Ha sminkelek rá, akkor sem kezd el csillogni az arcom.
A fényvédelme is nagyszerű, nyáron a tengeren hajózva is elég volt, nem volt szükség további fényvédelemre.
A kiszereléssel is nagyon elégedett vagyok. Június eleje óta használom a tubust és még majdnem félig van. Nagyon kevés elég belőle.
A többi Image Skincare termékemmel kiegészítve csodát tesz a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket.
A többi Image Skincare termékemmel kiegészítve csodát tesz a bőrömmel.

spannika

2019. október 11.

Még a legdurvább napsütésben sem égett le az arcom, ráadásul szuperül hidratál és még sminkelni is lehet rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

MormiOrsi

2019. szeptember 30.

Fú, de régen írtam már véleményt! :D (bocsi)
Szóóóval, én nagyon szeretem, nem csalódtam benne, ahogyan Image Skincare Iluma Intense Bleaching Szérumában sem, az is egy nagyon szuperül összerakott cucc.
De a lényed: kb. fél éve használom már, nem zsírosít, nem fénylik a fejem, nem csípi a szemem, nem csöpög le az arcom tőle, sőt, szép matt hatású egész nap. Féltem is kicsit tőle, mert az eddigi drogériás/gyógyszertári fényvédőkkel nem volt jó tapasztalatom. Előtte a PC egyik 30-as krémjét használtam (nem a színezettet, az végül nekem kicsit darabossá vált a fejemen nap végre mindig, hanem az érzékeny bőrűeknek kitaláltat), ami amúgy teljesen jó volt télre, de nyárra már kevésnek bizonyult, ezért is ruháztam be egy 50-esbe. (Kevesebb pigmentfolt jött ki tőle, mint a 30-astól.)
Lehet borsosnak tűnik az ára, de baromi kevés kell belőle, így sokáig elég. Plusz nagyon szép az INCI-je!
Én csak ajánlani tudom bárkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Fú, de régen írtam már véleményt! :D (bocsi)
Én csak ajánlani tudom bárkinek! :)

Kiwi77

2019. február 13.

Egyszerűen imádom. Egy éve használom a krémet nappali hidratálóként. Ez az első olyan krém, amelyik egész napra hidratálja az arcbőröm. Más krémeknél már kora délután érzetem, hogy "szomjas" a bőröm, húzódik és száraz. Itt szó sincs ilyenről! Gyorsan beszívódik, kellemes az illata és a bőröm ragyogóan friss tőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

LililiL

2019. január 18.

Nagyon jó! A nagyon fehér nagyon olajos arcbőröm által egyetlen elfogadott naptej :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

luckygirl77

2019. január 17.

Szeretem ezt a krémet. Hámlasztás után kötelező a használata. HIdratál, nem irritálja a bőrt és nem okoz pattanásokat. Az illata kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Arabidopsis Thaliana Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Erythritol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.