Image Skincare

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbadosz, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők

Aktív összetevők: Zinc Oxide 9%, Octinoxate 7.5%, Octisalate 5%;

Valamennyi bőrtípusra, napsugárzásnak/szoláriumnak erősen kitett bőrre, sportoláshoz, bőrgyógyászati/kozmetikai beavatkozás után.

Könnyű, magas UVA/UVB SPF 50-es fényvédelmet biztosító széles spektrumú vízálló fényvédő. Növényi eredetű
őssejtekkel késlelteti a Nap bőrsejtekre gyakorolt öregítő hatását, meghosszabbítja a saját őssejtek élettartamát.

spannika

2019. október 11.

Még a legdurvább napsütésben sem égett le az arcom, ráadásul szuperül hidratál és még sminkelni is lehet rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

MormiOrsi

2019. szeptember 30.

Fú, de régen írtam már véleményt! :D (bocsi)
Szóóóval, én nagyon szeretem, nem csalódtam benne, ahogyan Image Skincare Iluma Intense Bleaching Szérumában sem, az is egy nagyon szuperül összerakott cucc.
De a lényed: kb. fél éve használom már, nem zsírosít, nem fénylik a fejem, nem csípi a szemem, nem csöpög le az arcom tőle, sőt, szép matt hatású egész nap. Féltem is kicsit tőle, mert az eddigi drogériás/gyógyszertári fényvédőkkel nem volt jó tapasztalatom. Előtte a PC egyik 30-as krémjét használtam (nem a színezettet, az végül nekem kicsit darabossá vált a fejemen nap végre mindig, hanem az érzékeny bőrűeknek kitaláltat), ami amúgy teljesen jó volt télre, de nyárra már kevésnek bizonyult, ezért is ruháztam be egy 50-esbe. (Kevesebb pigmentfolt jött ki tőle, mint a 30-astól.)
Lehet borsosnak tűnik az ára, de baromi kevés kell belőle, így sokáig elég. Plusz nagyon szép az INCI-je!
Én csak ajánlani tudom bárkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Fú, de régen írtam már véleményt! :D (bocsi)
Én csak ajánlani tudom bárkinek! :)

Kiwi77

2019. február 13.

Egyszerűen imádom. Egy éve használom a krémet nappali hidratálóként. Ez az első olyan krém, amelyik egész napra hidratálja az arcbőröm. Más krémeknél már kora délután érzetem, hogy "szomjas" a bőröm, húzódik és száraz. Itt szó sincs ilyenről! Gyorsan beszívódik, kellemes az illata és a bőröm ragyogóan friss tőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

LililiL

2019. január 18.

Nagyon jó! A nagyon fehér nagyon olajos arcbőröm által egyetlen elfogadott naptej :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

luckygirl77

2019. január 17.

Szeretem ezt a krémet. Hámlasztás után kötelező a használata. HIdratál, nem irritálja a bőrt és nem okoz pattanásokat. Az illata kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Barbadosz

2018. november 6.

2015. március 23:
Kb. 1 hónapja naponta használom. Nekem nagyon tetszik. Könnyen beszívódik, könnyű hidratáló krém érzete van. Az illata finom, a Donald rágóra emlékeztet, de felvitel után pár perccel ez elillan.

A kozmetikusom ajánlotta, tőle is vettem meg.

Problémás a bőröm, illetve gyors és túlzott a hámképzésem, ezért peelingezni szoktuk. Peeling után pedig muszáj fényvédő krémet használni, ezért kipróbáltam. Eleinte féltem tőle, mert általában még az arca való fényvédők is nagyon csípik a szemem, de ez nem. :) Plusz pont, hogy nem okoz pattanásokat, más általam próbált fényvédő krémekkel ellentétben. Nagyon-nagyon megszerettem. Egyedül az ára zavar, mert drága, de ha sokáig kitart, akkor megéri. Majd frissítem a bejegyzést, ha elfogy. Mindenképpen 5*-os.

Update 2016 június:
Még mindig nagyon kedvelem a korábbi bejegyzésem óta kb. két tubust használtam el, igaz inkább a nyári hónapokban és a napsütéses napokon használtam. Most tervezem a 3. tubus vásárlását. Ma tudtam meg, hogy ráadásul cruelty-free termék :)

Update 2018. november:
Én nem tudom, hogy a termék változott-e meg, vagy a bőröm, de az újonnan beszerzett tubusból nyáron bármennyit kenhettem az arcomra, leégtem és a szemem is csípte kicsit. A korábbi két tubus esetében ilyet nem tapasztaltam. :((( ezért most már csak 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

2015. március 23:

A kozmetikusom ajánlotta, tőle is vettem meg.

Update 2016 június:

Update 2018. november:

Cseniko

2018. szeptember 30.

El vagyok keseredve! Évek óta kutatok a megfelelő fényvédő után és ebben is csalódnom kellett! 😢
Egy időben elkezdtem lecserélni minden kozmetikumomat Image-re, de sajnos nem váltak be, van amit el se használtam, pl ezt sem... nekem nem szívódik fel rendesen és totál kijöttek a pigmentfoltjaim a használata mellett. 😢
A 32-esből volt kis mintám előtte, attól totál fénylett a fejem, gondoltam ez az 50 es lesz a nekem való, de semmi hatás. A színezett változatát kozmetikus tette fel Image arckezelés után, de az is borzalmas volt.
Nem az én bőrömnek való termékcsalád. Totálisan vesztésre állok a pigmentfoltok ellen.😢 Valami tipp lányok?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

CeCeDrake

2018. május 12.

Ezidáig gyógyszertári (Eucerin, Uriage, Bioderma, Vichy) fényvédőket használtam. Biodermát tolják bloggerek, különböző bőrápolási tanácsadók pl, de ennek a nyomába sem ér egyik sem!
Egyszerűen szuper! Nem ragad, nem fénylik tőle a fejem, nem ül ki a pórusok szélére, nem tömíti el azokat. Meg persze véd!
Az ára csak magasnak tűnik, viszont elég nagy kiszerelés és ahogy számolom, egész nyáron kitart majd. BB krémet használok felette, tökéletesen működnek együtt. Pedig kombinált, vízhiányos bőröm van.
Szerintem Image rajongó lettem 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Szerintem Image rajongó lettem 😅

Max

2018. május 12.

A legjobb fényvédő, amit eddig használtam. Sokféle Image kozmetikumot használok, a fényvédője is teljesen más, mint más márkánál. Ez az 50 faktoros magas őssejttartalommal bír, olyan hatóanyagokat tartalmaz, ami kivédi a sejtkárt, később jelennek meg a ráncok a bőrömön. Nyáron ez a krém teljesen helyettesíti a fiatalító krémjeimet és még fényvédelmet is ad. Annyira jó benne, hogy nem zsíros, nem ragad, nem leszek pattanásos, nem tömíti el a pórusaimat. Használata olyan, mintha egy luxuskrémet tennék fel a bőrömre. Én ezt teszem a dekoltázsomra, vállamra, ha olyan felsőt veszek fel. Legközelebb a színezett fényvédőjét fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

bfatime

2018. január 22.

A legjobb fényvédő krém, azonnal beszívódik, finom illata van, nem hagy maga után szíros bevonatot. 90 ml kiszerelés egész nyárra elég szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Arabidopsis Thaliana Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Erythritol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.