Image Skincare

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ritmi, Módosítva: 2016. március 1.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Szinezett hidratáló, beépített széles spektrumú UVA/UVB fényvédelemmel, mely egyenletes bőrtónust és ragyogást ad. Újgenerációs anitoxidáns elegyet tartalmaz a szabadgyök károk ellen. Igy csökkenti a nap és a környezeti elemek okozta károkat. Könnyű áttetsző formula, mely gyorsan felszívódik. Parabénmentes magas fényvédelmmel.

Vmarton

2020. február 28.

Hát hol is kezdjem?!
Szörnyű!!! Nehezen kenhető, nem terül a bőrön, csíkot hagy maga után ha nem elég alaposan dolgozom el. A hajtőnél borzalmasan néz ki!
Fényvédőhöz képest szerintem túl sok a fedése, de nem is ez a legnagyobb gond vele... A finishe mintha kb. olajjal vagy vazelinnel körbekentem volna magam. Nincs az a púder amit ne ennek meg, ennek ellenére ragad az egész arcom tőle, csak összekötött hajjal lehet elviselni. Fullasztó viselni!
Sajnálom, de még az 1 csillag is sok ezért a “termékért”.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Hát hol is kezdjem?!
Sajnálom, de még az 1 csillag is sok ezért a “termékért”.

veganita81

2019. november 22.

Arctisztítást követően önmagában kevés a vízhiányos bőrömnek, viszont nagyon szépen fed és imádom a színét. A fényvédő hatása is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Hippike

2019. július 9.

Eleinte nem szerettem, zsírosította a bőröm, de pár héttel később mégis visszatértem hozzá, és megkedveltem!
Nem okoz pattanásokat, viszont borzasztóan sötét narancssárga színe van, nagyon elüt a nyakam és dekoltázsom színétől.
Egyébként szép egységessé teszi a bőrt, és aránylag a fedése is jó.
Kihozhatnának belőle egy világosabbat változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Egyébként szép egységessé teszi a bőrt, és aránylag a fedése is jó.
Kihozhatnának belőle egy világosabbat változatot is.

Katell

2019. május 24.

A kozmetikusomnál vettem, de az árához képest a hatékonyságáról nem győzött meg. Nem szép a fedése az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

luckygirl77

2019. január 17.

Ez talán az egyetlen termék amit nem szeretk ebből a márkából. Fényes lesz tőle a bőröm és kissé ragacsos. Nem vagyok pattanásos, de ebben a krémben van valami amitől amikor használom kijönnek rajtam pattanások.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Csak egyszer próbáltam ki, de nem nyűgözött le. A kozmetikus kezelés után tette fel ezt és igaz miután kijöttem a kezelőből mindenki megdicsért milyen szép a bőröm és mennyire jó színe van az arcomnak, de nekem zsíros kombinált bőrömnek nem volt jó érzete alatta. Úgy éreztem még inkább olajossá tette a bőrömet, ragadt is és nagyon fénylett nap végére, így hiába fedett jól és adott napbarnított színt nem venném meg magamnak. Viszont el tudom képtelni, hogy száraz bőrűeknek hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Sz. Csilla

2018. július 31.

A fényvédelemre jó lehet, ahhoz képest könnyű kis krén, ezért kap 3 csillagot. A színezett volta miatt próbáltam mintát belőle, de semmit sem fed. Mintha nem is kentem volna fel, pedig két rétegben is próbáltam. Az összetevői is lehetnének szebbek valóban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Jonci

2017. november 2.

Érzékeny, rosacea, kevert bőröm van. Semmilyen alapozót, színezett nappali krémet nem tolerált eddig. Pedig nagyon sokfélét próbáltam, MACtől Uriageon át. Ez viszont nagyon bejött. Kb 3 éve használom. Bőrnyugtató hatású, nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

stiles

2017. január 4.

Tényleg gyönyörű a bőrön, szerintem az összetevői sem vészesek, de nekem sajnos túl sötét és narancssárga ez a szín - ha meg olyan vékonyan viszem fel, hogy tényleg alig fedjen, nem kerül elég fényvédő a bőrömre és akkor már semmi értelme sincs az egész krémnek. Anyukámnak adtam, mert neki sötétebb bőre van az enyémnél, de rajta is narancssárga. Mivel csak egy színben elérhető, ami szerintem nevetséges, két csillagot kap tőlem, de amúgy minden más tetszett benne, szóval szerintem kipróbálom a nem színezett verzióját. (Amúgy szerintem egy olyan márka, mint az Image, nem engedheti meg magának, hogy ilyen kevés árnyalata legyen. Az alapozójuk is azt hiszem csak 5 vagy 6 árnyalatban jött ki, ezt max. egy drogériás, olcsóbb márkánál nézem el. Értem, hogy nem a smink a fő profiljuk, de akkor minek adnak ki egyáltalán sminkeket?)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

zsuzsika

2016. október 5.

ezt az image termeket is nagyon megszerettem. fenyvedos, tehat kisse zsirosabb, fenyesebb lez tole a borom, de azt mattitival korrgalom. egysegesebb borkepet ad. en pont ezt a minimal fedest szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Antioxidánsok: Arabidopsis Thaliana Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.