Imperity

Ár:   450 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanche-neige, Módosítva: 2016. október 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Gourmet krém sampon La Vie Est Belle parfüm illattal

Összetételének köszönhetően alkalmas minden hajtípusra. A keratin és argán olaj selymessé, fényessé, dússá, egészségessé teszik a hajat.

pandesz83

2021. január 12.

Nagyon jó termék. Samponnal együtt hasznàlom. Jó illata van, könnyen kifésülhető a hajam tőle. Nem zsírosodik. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.

berniivagyok

2019. december 20.

Nem vagyok vele teljesen elégedett. A samponjához képest sokkal másabb az illata,nem olyan finom parfümillatot érzek rajta.És óvatosan kell vele bánni,mert könnyen zsírosít,ha sokat viszek fel belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

zombia

2017. február 7.

Az a baj, h hiába van jó illata, hiába használom a samponjával és a kifésülő sprayvel együtt, olyan kócos lesz tőle a hajam. Nem lehet kifésülni. Borzasztó. Sose volt még ilyen velem, nem is értem ..nem fogom újra venni ezt sem, ahogy a samponját sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Liana88

2017. január 13.

Nagyon kifinomult illata van. Az èn hajvègem rendkívül száraz, eme termèk használata után viszont kellemes tapintásúvà válik, ugyanakkor nem nehezíti el a hajam. Verhetetlen ár-èrtèk arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

dijcsu1002

2017. január 12.

Nekem is az a tapasztalatom, mint az előttem szólónak! Száraz hajam selymesen puhává, fényessé és könnyen kezelhetővé tette. Egyáltalán nem ragadnak össze tőle hajtincseim, mint LegallyBlonde-nak. Abszolút meg vagyok elégedve az ár-érték aránnyal! Bárkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

DettiZsu

2016. november 1.

Érdekes, én az előző véleménynek pont az ellenkezőjét tapasztalatam. Az illata kicsit erős nekem használat közben, de hajszárítás után alig érezni. Viszont az én bonyolult, zsíros tövű száraz végű, ráadásul göndör hajammal csodát tett. Még csak 2x használtam, de már most puhább, könnyebben kezelhető tőle a hajam, nem csomósodik össze úgy, mint általában szokott. Ahhoz képest, hogy olcsó, nekem hatásos termék. Én mindenképp újraveszem. A sampon viszont nem jött be, nem habzik eléggé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

LegallyBlonde

2016. október 4.

Én nagyon ritkán mondok ilyet, de ez a termék egy tragikomédia. Inkább tragédia. Csak azért nem mondom, hogy ne vegye meg senki,mert tényleg nevetséges áron lehet nagy adagot kapni, és hát az a bizonyos 1% esély mindig ott lebeg, hogy valakinek épp ez fog beválni, de kizárt dolognak tartom.
A Kallos Keratinosa után kerestem valami újat ( azt 1.5 évig használtam és nagyon szerettem, de sajnos arra gyanakszom, hogy aztán attól kezdett hullani a hajam, ezért kényszerültem váltásra ).
Ami ezt a terméket illeti, nyilván a nagy betűkkel feltüntetett keratin és argán olaj miatt vettem meg, remélve a jótékony, puhító, regeneráló hatásait. Ezekből semmit nem teljesített.Nagy adag, a pumpás csomagolás nagyon praktikus, olcsó és ez minden amit pozitívat mondani tudok róla. Az állaga közepesen sűrű, ezzel se lenne gond, viszont semmi pozitív hatása nincs. Sőt! Konkrétan kenem a hajamra, ami mintha szívná-szívná magába, aztán miután leöblítem, nem tudom kibontani a hajam.Kicsit se!
Ha nem lett volna itthon GlissKur Total Repair balzsam spray, nem is tudom mit csináltam volna. Valószínű vizes hajjal mehettem volna le a drogériába, venni valami olyan balzsamot, ami után nem marad száraz, kezelhetetlen, gubancos a hajam. Én hülye vagy 5-ször nekifutottam a használatának, és mindig ez lett a vége. Szerintem nem nagyon csináltam még ilyet, de ez a balzsam már hetek óta ácsorog a kádam szélén használatlanul, és maximum lustaságból nem dobtam ki, de így fogja végezni, mert ez még arra se jó, hogy "egynek jó" alapon legalább elhasználjam.Hatalmas mellényúlás volt. Kizárt dolog, hogy valaha újra vegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin