Imperity

Ár:   1210 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blanche-neige, Módosítva: 2021. szeptember 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

2021-ben megújult összetétel!

Gourmet Krém sampon La Vie Est Belle parfüm illattal

Összetételének köszönhetően alkalmas minden hajtípusra. A keratin és argán olaj selymessé, fényessé, dússá, egészségessé teszik a hajat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

alexa930802

2020. november 29.

Ha lehetne 6 csillagot adnék, csodát tesz a hajammal, nem szárítja ki a fejbőröm, de nem is nehezíti, zsírositja. A balzsamjával és pakolásával együtt használom, pihe puha, fényes lágy esésű könnyen kezelhető lesz tőle az egyébként sűrű, vastagszálú száraz hajam. Én az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

gabriellambr

2020. július 14.

Véletlenül akadtam rá a fodrászkellékesben de ahw 😍, imádom! Tudni kell, hogy nekem nagyon érzékeny fejbőröm/hajam van, száraz hámló fejbőr, normál hajtő, száraz hajvég! Általában az összes sampon a kukában landolt, mert borzasztóan viszketett tőlük a fejbőröm, mindegy hogy vegan vagy organikus, szilikonos vagy mentes véresre vakartam a fejem tőlük! Volt ami először jónak tűnt mand nen tudom mi történt, talán megszokta a hajam és ugyanolyan borzasztó volt, mint a többi, viszont EZ... 😍 ez eddig egy CSODA, újra fogom venni és a többi terméket is kipróbálom ebből a "családból"!!! Az illata pedig nagyon szexi, igazi dögös illat! 😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

berniivagyok

2019. december 20.

Az illata számomra nagyon finom, krémes állaga ellenében nekem jól is habzik,és a végeredmény finom puha haj. :)
Nekem nem ez az adagolós flakon van,hanem a sima,és elég nehéz hajmosásnál kinyomni belőle a sampont,ez az egyedüli hibája.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Edinaena

2019. július 2.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Fodrászom ajánlotta ezt a sampon . Nekem bevált ez a termék ! Hozzátenném , hogy nekem nagyon zsíros hajam van és vékony szálú , ezért nem zavar ha szárít . Viszont az illata nem tetszik ( fekete bors illatú ). De hát a cél szentesíti az eszközt ugye bár :D Többször használtam már . Ezután is használni fogom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)

eperturmix

2019. május 15.

A nagy kiszerelésen nekem pattintós a kupak,amit nem szeretek mert bazira kell nyomni a flakont hogy kijöjjön az anyag,és viszonylag sok kell belőle.Az illata miatt koboztam el anyukámtól,szeretem,egy napig érezni is lehet,de ezenkívül más pozitívuma nem nagyon van.Mosáskor csikorgósra szárítja a hajam,muszáj hozzá valami kondicionáló,szárítás után szép selymes és jo illatú a séró,de sajna két nap múlva újra kell mosni mert eléggé zsírosít.Elhasználom,mert kidobni nem szeretek semmit,de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

NLilla95

2019. március 10.

Nagyon remeltem, hogy jo lesz. Hat nem! Sokaig agyaltam, kerulgettem a fodraszkellekesnel, vegul beadtam neki a derekam.. meg jo, hogy a kis kiszerelest vettem meg belole.

Konkretan zsirosabba tette a hajamat, mint volt. Mosas kozben is ereztem, hogy alig akar tisztulni a fejborom tole. Raadasul mosas utan azonnal latszodott, hogy full zsiros maradt tole a hajam. Heti 2x mosok hajat, de ez utan mar masnap moshattam ujra. Szoval akinek zsirosodasra hajlamos a fejbore, annak nem ajanlatos beruhaznia ra szerintem. A kondicionaloja es a pakolasa viszont egy CSODASZER! Azokat imadom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Kriszta180222

2018. július 17.

Egy teljesen átlagos sampon, szépen tisztít, az illata kellemes, az állaga nekem egy kicsit furcsa, de ezért nem vonok le pontot, mert a minőségén nem ront.

Update: A kukában landolt. Az illata már nagyon irritáló volt pár használat után, de ami a fő ok volt az az, hogy a flakon felénél (pedig a kis kiszerelést vettem) olyan szinten összeállt tőle és "csikorgós" lett tőle a hajam, hogy azonnal megváltam tőle, és soha többet nem akarok vele találkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

udntknowwwhoiam

2018. június 18.

Nem mondom,hogy imádom,de nagyon szeretem! A fodrászom használta először a hajamon. Egy ideje már próbálkozom a "minden mentes" samponokkal, úgy,hogy nem ért meglepetésként,hogy száraz és gubancos lesz tőle a hajam,de használom hozzá a hajpakolást is balzsamként, ami teljesen orvosolni tudja ezt a dolgot. Heti egyszer mosom a hajam és egyszer szoktam csak átmosni vele, kicsit talán többet nyomok,mint kéne,de kiszokta mosni rendesen a hajam. Imádom az illatát és az ára is korrekt, ahhoz képest,hogy rengeteg gyógynövényes meg mindenféle hajnövesztő samponnak kétszer ennyi az ára és semmivel sem csinálnak többet a hajammal,mint ez a sampon. Egy ideig használni fogom szerintem újra is veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Hopi

2018. február 4.

Ajándékba kaptam a maszkjával együtt. Ez utóbbi nem rossz, a sampon viszont... egy használat után úgy voltam vele, hogy soha többet nem szeretném használni(még jó, hogy az egyliteres kiszerelés került hozzám...). Mosás után zsíros maradt a hajam, egyáltalán nem éreztem tisztának és ez nagyon dühített, mert más samponjaimmal ez nem szokott előfordulni. Az illata pedig egyáltalán nem tetszik, túl erős és engem kifejezetten irritál.
Ez a sampon max arra volt jó, hogy tudjam: La vie est belle parfümöt sose vegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

DorothySoldier

2017. december 30.

A fodrászom ajánlására vettem, a balzsamával együtt használom. Nekem ez vált be eddig a legjobban, egyszerűen tökéletes, imádom az illatát és amit a hajammal tesz. A legeslegjobb választás volt hajam számára. Sok féle sampont kipróbáltam már, de a többsége szárította a hajam vagy korpásodott tőle a fejbőröm. Ez viszont egy csoda!😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.