Imperity

Ár:   1210 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blanche-neige, az összetevőket feltöltötte: steklaudia, Módosítva: 2022. január 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

2021-ben megújult összetétel!

Gourmet Krém sampon La Vie Est Belle parfüm illattal

Összetételének köszönhetően alkalmas minden hajtípusra. A keratin és argán olaj selymessé, fényessé, dússá, egészségessé teszik a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

redplan

2022. december 19.

Imádom az illatát, a krémességét, árarány értékben is tökéletes, ja, és sok sem kell belőle. :))) Abszolút csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 19.

blackrainbow

2021. november 4.

Alig vártam, hogy megjöjjön a rendelésem. Tényleg fini az illata, és valóban krémes sampon. Eddig tetszik! Most fedeztem fel az imperity-t is, eddig jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

alexa930802

2020. november 29.

Ha lehetne 6 csillagot adnék, csodát tesz a hajammal, nem szárítja ki a fejbőröm, de nem is nehezíti, zsírositja. A balzsamjával és pakolásával együtt használom, pihe puha, fényes lágy esésű könnyen kezelhető lesz tőle az egyébként sűrű, vastagszálú száraz hajam. Én az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

gabriellambr

2020. július 14.

Véletlenül akadtam rá a fodrászkellékesben de ahw 😍, imádom! Tudni kell, hogy nekem nagyon érzékeny fejbőröm/hajam van, száraz hámló fejbőr, normál hajtő, száraz hajvég! Általában az összes sampon a kukában landolt, mert borzasztóan viszketett tőlük a fejbőröm, mindegy hogy vegan vagy organikus, szilikonos vagy mentes véresre vakartam a fejem tőlük! Volt ami először jónak tűnt mand nen tudom mi történt, talán megszokta a hajam és ugyanolyan borzasztó volt, mint a többi, viszont EZ... 😍 ez eddig egy CSODA, újra fogom venni és a többi terméket is kipróbálom ebből a "családból"!!! Az illata pedig nagyon szexi, igazi dögös illat! 😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

berniivagyok

2019. december 20.

Az illata számomra nagyon finom, krémes állaga ellenében nekem jól is habzik,és a végeredmény finom puha haj. :)
Nekem nem ez az adagolós flakon van,hanem a sima,és elég nehéz hajmosásnál kinyomni belőle a sampont,ez az egyedüli hibája.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Edinaena

2019. július 2.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Fodrászom ajánlotta ezt a sampon . Nekem bevált ez a termék ! Hozzátenném , hogy nekem nagyon zsíros hajam van és vékony szálú , ezért nem zavar ha szárít . Viszont az illata nem tetszik ( fekete bors illatú ). De hát a cél szentesíti az eszközt ugye bár :D Többször használtam már . Ezután is használni fogom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)

eperturmix

2019. május 15.

A nagy kiszerelésen nekem pattintós a kupak,amit nem szeretek mert bazira kell nyomni a flakont hogy kijöjjön az anyag,és viszonylag sok kell belőle.Az illata miatt koboztam el anyukámtól,szeretem,egy napig érezni is lehet,de ezenkívül más pozitívuma nem nagyon van.Mosáskor csikorgósra szárítja a hajam,muszáj hozzá valami kondicionáló,szárítás után szép selymes és jo illatú a séró,de sajna két nap múlva újra kell mosni mert eléggé zsírosít.Elhasználom,mert kidobni nem szeretek semmit,de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

NLilla95

2019. március 10.

Nagyon remeltem, hogy jo lesz. Hat nem! Sokaig agyaltam, kerulgettem a fodraszkellekesnel, vegul beadtam neki a derekam.. meg jo, hogy a kis kiszerelest vettem meg belole.

Konkretan zsirosabba tette a hajamat, mint volt. Mosas kozben is ereztem, hogy alig akar tisztulni a fejborom tole. Raadasul mosas utan azonnal latszodott, hogy full zsiros maradt tole a hajam. Heti 2x mosok hajat, de ez utan mar masnap moshattam ujra. Szoval akinek zsirosodasra hajlamos a fejbore, annak nem ajanlatos beruhaznia ra szerintem. A kondicionaloja es a pakolasa viszont egy CSODASZER! Azokat imadom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Kriszta180222

2018. július 17.

Egy teljesen átlagos sampon, szépen tisztít, az illata kellemes, az állaga nekem egy kicsit furcsa, de ezért nem vonok le pontot, mert a minőségén nem ront.

Update: A kukában landolt. Az illata már nagyon irritáló volt pár használat után, de ami a fő ok volt az az, hogy a flakon felénél (pedig a kis kiszerelést vettem) olyan szinten összeállt tőle és "csikorgós" lett tőle a hajam, hogy azonnal megváltam tőle, és soha többet nem akarok vele találkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

udntknowwwhoiam

2018. június 18.

Nem mondom,hogy imádom,de nagyon szeretem! A fodrászom használta először a hajamon. Egy ideje már próbálkozom a "minden mentes" samponokkal, úgy,hogy nem ért meglepetésként,hogy száraz és gubancos lesz tőle a hajam,de használom hozzá a hajpakolást is balzsamként, ami teljesen orvosolni tudja ezt a dolgot. Heti egyszer mosom a hajam és egyszer szoktam csak átmosni vele, kicsit talán többet nyomok,mint kéne,de kiszokta mosni rendesen a hajam. Imádom az illatát és az ára is korrekt, ahhoz képest,hogy rengeteg gyógynövényes meg mindenféle hajnövesztő samponnak kétszer ennyi az ára és semmivel sem csinálnak többet a hajammal,mint ez a sampon. Egy ideig használni fogom szerintem újra is veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Nagylevelű csodamogyoró levelének kivonata. A levelek a növény többi részéhez (gallyak és kéreg) képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.